HNK Hajduk Split 2012/13

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.03.2010.
Poruka: 28.213
09. siječnja 2013. u 01:44
MODD je napisao/la:
Sad slijedi igra "Identificirajmo Cavanija".
Vidi cijeli citat


može mu Mišo dat svoju majicu....e, sad koju..malo logike

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.09.2011.
Poruka: 9.999
09. siječnja 2013. u 01:46

 

Jebiga sad... Al koliko debila majketi, 30 sekundi čitan komentare i mozak mi svim silama želi izvršit harakiri.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.07.2009.
Poruka: 13.950
09. siječnja 2013. u 01:49
Ma ludnica, pogotovo sa nekim redikulima sa IQom veličine broja patike. Kad je meni puka film i krenija san odgovarat šta na fejsu pišen često koliko je i snig u Splitu znaš koja je ura.

p.s. budi dobar pa se identificiran i bez traženja
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.09.2011.
Poruka: 9.999
09. siječnja 2013. u 01:56
Imaju me Deadpool i Jugoplastika na listi, ko me nađe, nađe.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.06.2010.
Poruka: 8.186
09. siječnja 2013. u 01:57
Ako iko hvali Munhoza u komentaru otkrili ste Cavanijev identitet...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.07.2009.
Poruka: 13.950
09. siječnja 2013. u 01:58
Ja neman nikoga iako mislin da znan jednog lapana odavde, moga bi se pripoznat

Kako uvik nađemo zanimljive teme, jučer Etjeovi potomci u Hrvatskoj, danas fejs.
[uredio Cavani - 09. siječnja 2013. u 02:03]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.09.2011.
Poruka: 9.999
09. siječnja 2013. u 02:13
Hehehehe Etje i Tiago 2 stupa i međ njima Amauri kojeg odpuše prosječni maeštral. To su bili dani.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 22.09.2009.
Poruka: 241
09. siječnja 2013. u 07:41
Pletikosa bio sinoć u istinom do gola. Svakako pogledat, ako se more. Večeras repriza u 11i20 na sportskoj tv, a možda i prije na Tv jadranu ili Dalmaciji.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.01.2010.
Poruka: 4.063
09. siječnja 2013. u 08:02
Eric Delko je napisao/la:
Cavani je napisao/la:
Ma dobro, kakav je fejs općenito stranica je dobra. Zna se da su po forumima pravi konstruktivci
Vidi cijeli citat


Ruzinu za moderatora
Vidi cijeli citat

Sreća pa imam twitter account, ne facebook. Ne znam bi li ostao ijedan komentar.

Moj faforiti su domaći, ne Duvanjci, ovog degenerika sam primjetio i na DN-u.



Također ovaj koji laprda o Titu Kiriginu, lo stile Lux samo nepismeniji.

Bluee Dolphin Aj nebudi te smješni , navodno da je odbio ugovor Monaca , to smješno . Hajduk je klub sa ljepom povješču koju treba cjenit ali bez buducnosti , jedna veliak rupa bez dna . toliko se toga obečaje a ništa se se konkretno neradi .. Toliko je igrača došlo navodno a malo ih je vrjedilo govorim zadnjih 15 god od kraja Tita Kirigina



Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.01.2010.
Poruka: 4.063
09. siječnja 2013. u 08:06
mailman73 je napisao/la:
palenta je napisao/la:
mailman73 je napisao/la:
Ma nitko nikoga nije ucjenjivao,jednostavno se nisu dogovorili,mali izgleda ne lezi Misi i tu je cijela prica...on stalmo trazi robusnog napadaca,a zasto Jelavica ne vidi kao takvog,ko to zna...to je sve koliko ja znam
Vidi cijeli citat

Ajmo dio po dio tvojih lazi
Nitko nije ucjenjivao . Dajte mi 20 %,Split mi daje 50 %
Mali izgleda ne lezi Misi.. Miso je rekao,on je nase dijete,neka dodje!!

Danas se Brbic nasao s njima i popizdio te se lipo zahvalio

Vidi cijeli citat


Dobro,ti znas bolje...i ja ne lazem nego govorim sto sam cuo,a apsolutno mi je svejedno kako je stvarno bilo,sretni ste sto ste ga se rijesili kad je takav
Vidi cijeli citat

Maretić?


  • Najnovije
  • Najčitanije