HNK Hajduk Split 2012/13

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.06.2010.
Poruka: 2.743
10. siječnja 2013. u 02:09
Debeli Fesbaš je napisao/la:
kad će se i hoće li se uopće znati rezultati suradnje sa Galebom
baš me zanima koliko je mudanata prodano
Vidi cijeli citat


jedne sigurno

nadam se da ovo za Eleza nije istina!
[uredio angelus - 10. siječnja 2013. u 02:10]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.03.2010.
Poruka: 28.213
10. siječnja 2013. u 02:17
istina je
Rizla
Rizla
Dokazano ovisan
Pristupio: 17.12.2010.
Poruka: 14.211
10. siječnja 2013. u 02:21
Ne znan više zašto itko gaji iluzije o onom senilnom starcu.
Meni je već povratak Jarnija bija vrh.

ali da nastavin već kad pišen u poznatom tonu........
p.s. pišen mobitelom jer san iša po Brazilce na Pleso.
smrza san se ka pička. Morat će mi Marin dat bolovanje
M.K.:" Nisam nikoga poslao u materinu, nego sam im rekao da su pederčine." "Ich bin ein Venezianer" Hvala šta ste ubili Hajduk, osta nan je samo kaštelanski crljenak
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.02.2010.
Poruka: 12.057
10. siječnja 2013. u 03:00
Hadzic ima jos dvije ponude Austrijanaca,ali kaze da bi rado dosao kod nas
on i Ibro na lito neka dodju
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.03.2010.
Poruka: 28.213
10. siječnja 2013. u 03:17
palenta, ispila si čovika

a i dobar si nagovarač
topisek
topisek
Željan dokazivanja
Pristupio: 24.06.2011.
Poruka: 653
10. siječnja 2013. u 06:59
Hadžićn. bi stvarno bio pojačanje, čim se to toliko vuče mislim da ništa od toga. Bez love je teško nekoga kvalitetnog dovesti
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.01.2010.
Poruka: 4.063
10. siječnja 2013. u 08:05
palenta je napisao/la:
Hadzic ima jos dvije ponude Austrijanaca,ali kaze da bi rado dosao kod nas
on i Ibro na lito neka dodju
Vidi cijeli citat

Jebao te taj propalitet.

palenta je napisao/la:
Nadam se da se Kresic zajebava za Eleza,a potvrdi li taj transfer NO
neka se upucaju
Vidi cijeli citat

Zajebava taj stari prdonja sve nas, poserem mu se u usta.
[uredio ruzina - 10. siječnja 2013. u 08:09]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.01.2010.
Poruka: 4.063
10. siječnja 2013. u 08:30
Današnje SN



Jurina bi trebao u Zrinjski.
[uredio ruzina - 10. siječnja 2013. u 08:38]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.01.2012.
Poruka: 9.360
10. siječnja 2013. u 08:40
Majić pošamaro sve redom (na DN)

@ obožavatelji K.LJ.

zar treba i elez igrat tenis? Nismo li se jučer složili da je interes Hajduka da ne potpisuje ugovore sa igračima koji su stalno ozljeđeni? Sergije sluša glas naroda!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.02.2012.
Poruka: 2.347
10. siječnja 2013. u 08:51
Onom mulcu opet puna usta Cityja i Torcide.
Očekujem od Vugrinca da mu opali par odgojnih na treningu
Imamo 4 utakmice s Belupom na proljeće, zanimljivo
  • Najnovije
  • Najčitanije