HNK Hajduk Split 2012/13

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.07.2011.
Poruka: 656
11. siječnja 2013. u 11:37
Je li se zna ko uzima zub na našu talentiranu dicu iz Brazila i Obale Bjelokosti? Ova dva brazilska DVD karneval padavičara već imaju 21 godinu, a mi ćemo ih razvijat?!  Ko je tu lud?!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.10.2010.
Poruka: 16.892
11. siječnja 2013. u 11:40
Velika_kriza je napisao/la:
a mi ćemo ih razvijat?!  
Vidi cijeli citat


Al' su potpisali za RNK?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.06.2010.
Poruka: 8.186
11. siječnja 2013. u 11:40
Velika_kriza je napisao/la:
Je li se zna ko uzima zub na našu talentiranu dicu iz Brazila i Obale Bjelokosti? Ova dva brazilska DVD karneval padavičara već imaju 21 godinu, a mi ćemo ih razvijat?!  Ko je tu lud?!
Vidi cijeli citat


Dosli su u Hajduk ne kod tunelasa, sta se nerviras?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.10.2012.
Poruka: 3.477
11. siječnja 2013. u 11:41




maniacx
maniacx
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.11.2011.
Poruka: 3.757
11. siječnja 2013. u 11:54
hahahaha dobar dobar...
Obadva!!!Obadva!!! Oba su pala!!!
...iz krvi i bola niknut će cvijeće, i nikad Torcida zaboravit neće...VUKOVAR!!!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.09.2011.
Poruka: 9.999
11. siječnja 2013. u 11:54
Cássio Gabriel Vilela Ferreira, isto '92 godište, isto vezni. Fluminense ga je nekako iskopa početkom/sredinom 2011, kad je ka 18ogodišnjak igra 3. ligu Sao Paula standardno za jednog od fenjeraša - Paulíniu, u 8 utakmica prije nego šta su ga skupili je da i gol. Ostatak 2011 provodi u juniorima (u20 znači) Fluminensea. Znači samo po godine u njihovoj "školi" i to u dobi kad bi nama bia senior. U svakom slučaju, smatrali su i njega jednim od najistaknutijih u osvajanju Sub-20 Brasileira.

Uglavnom, onda su ga početkom 2012 poslali na posudbu u Porto iz Caruarua, prva liga države Pernambuco. Tamo igra dosta, 16 utakmica (od 22 moguće), 13 u prvih 11, bez gola. Di je igra zadnjih po sezone, ko će ga znat.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.02.2012.
Poruka: 2.347
11. siječnja 2013. u 11:55
Već je sad jasno da će se ovim momcima zdušno zviždat nakon 15-ak loše odigranih minuta
sickbass
sickbass
Željan dokazivanja
Pristupio: 14.06.2011.
Poruka: 595
11. siječnja 2013. u 11:56
sickbass
sickbass
Željan dokazivanja
Pristupio: 14.06.2011.
Poruka: 595
11. siječnja 2013. u 11:58
Dosao je iz kluba Paulinia i odigrao je prvu dio sezone 2012 u Portu kao posudeni igrac iz Fluminense-a

MODD - zadnju polusezonu je igrao u juniorima kod Fluminense-a. to mozes vidjeti na njegovom Facebook profilu: https://www.facebook.com/CassiioGabriel

[uredio sickbass - 11. siječnja 2013. u 11:59]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.09.2011.
Poruka: 9.999
11. siječnja 2013. u 12:03
E, fala, iskreno, nije mi se dalo više kopat.
  • Najnovije
  • Najčitanije