HNK Hajduk Split 2012/13

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.01.2012.
Poruka: 9.360
11. siječnja 2013. u 15:31
Jurica nabijem te na veseljka, konjino dabl konjino jedna.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.10.2011.
Poruka: 5.108
11. siječnja 2013. u 15:31
Mogli bi i mi ustupit neko klupsko vozilo ovim dičnim novinarima, čak i svog šofera nadodat.

Malo ih odvest do Kozjaka, malo im pokazat unutrašnjost gepeka i tako, možda budu bolje pisat, ko zna.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.02.2010.
Poruka: 12.057
11. siječnja 2013. u 15:32
Mislis ko na Paraibi o Thiaginju?
Jesi nasa usporedbu igraca,dobro da nisi Roka Spanjica spomenuo
Ovi Brazilci dolaze na mjesto Andrijasevica,Kisa,Caktasa
Kis vec sada vrijedi ko njih dva zajedno,a o drugoj dvojici da ne govorim i o tome da su glavni igraci Hajduka

Da ulazu svoje novce u ova dva igraca,nijednog ne bi doveli
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.01.2010.
Poruka: 4.063
11. siječnja 2013. u 15:34
mirkok je napisao/la:
ruzina je napisao/la:
mirkok je napisao/la:
kriticar je napisao/la:
A mozda je Kis mora igrat poluspicu jer nismo imali koga da poveze vezni red i napad? Mozda se bas sad Kisu otvori vise mista u napadu di objektivno i triba igrat?
Vidi cijeli citat


Ma Kiš je čisti špic igrač po meni, gleda sam ga još u Sesvetama i sad od kadeta odi.Mislim da ga Mišo stavi na polušpicu da momak nebi dava ono šta može
Vidi cijeli citat

Kad si ga gledao u Sesvetama?

Ovo boldano je izjava za ludnicu.
Vidi cijeli citat

Vidi cijeli citat


Odakle je Kiš doša u Hajduka
Vidi cijeli citat

Pitao sam te kad si ga gledao u Sesvetama?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.10.2011.
Poruka: 5.108
11. siječnja 2013. u 15:37
palenta je napisao/la:
Mislis ko na Paraibi o Thiaginju?
Jesi nasa usporedbu igraca,dobro da nisi Roka Spanjica spomenuo
Ovi Brazilci dolaze na mjesto Andrijasevica,Kisa,Caktasa
Kis vec sada vrijedi ko njih dva zajedno,a o drugoj dvojici da ne govorim i o tome da su glavni igraci Hajduka

Da ulazu svoje novce u ova dva igraca,nijednog ne bi doveli
Vidi cijeli citat



Jel ti to meni?

Oš se tuć?

Neš jeli?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.01.2013.
Poruka: 80
11. siječnja 2013. u 15:37
ruzina je napisao/la:
mirkok je napisao/la:
ruzina je napisao/la:
mirkok je napisao/la:
kriticar je napisao/la:
A mozda je Kis mora igrat poluspicu jer nismo imali koga da poveze vezni red i napad? Mozda se bas sad Kisu otvori vise mista u napadu di objektivno i triba igrat?
Vidi cijeli citat


Ma Kiš je čisti špic igrač po meni, gleda sam ga još u Sesvetama i sad od kadeta odi.Mislim da ga Mišo stavi na polušpicu da momak nebi dava ono šta može
Vidi cijeli citat

Kad si ga gledao u Sesvetama?

Ovo boldano je izjava za ludnicu.
Vidi cijeli citat

Vidi cijeli citat


Odakle je Kiš doša u Hajduka
Vidi cijeli citat

Pitao sam te kad si ga gledao u Sesvetama?
Vidi cijeli citat


Kadeti
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.10.2010.
Poruka: 16.892
11. siječnja 2013. u 15:39
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.01.2010.
Poruka: 4.063
11. siječnja 2013. u 15:40
mirkok je napisao/la:
ruzina je napisao/la:
mirkok je napisao/la:
ruzina je napisao/la:
mirkok je napisao/la:
kriticar je napisao/la:
A mozda je Kis mora igrat poluspicu jer nismo imali koga da poveze vezni red i napad? Mozda se bas sad Kisu otvori vise mista u napadu di objektivno i triba igrat?
Vidi cijeli citat


Ma Kiš je čisti špic igrač po meni, gleda sam ga još u Sesvetama i sad od kadeta odi.Mislim da ga Mišo stavi na polušpicu da momak nebi dava ono šta može
Vidi cijeli citat

Kad si ga gledao u Sesvetama?

Ovo boldano je izjava za ludnicu.
Vidi cijeli citat

Vidi cijeli citat


Odakle je Kiš doša u Hajduka
Vidi cijeli citat

Pitao sam te kad si ga gledao u Sesvetama?
Vidi cijeli citat


Kadeti
Vidi cijeli citat

Šta kadeti? Koju utakmicu si ga gledao u kadetima Croatia Sesveta?
iSpOd StIjEnA 2
iSpOd StIjEnA 2
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.05.2010.
Poruka: 11.084
11. siječnja 2013. u 15:42
pa nije na muriji
Bit ćemo prvaci iduće godine.....fenix369-Kad mi srce stane kucatMoja dusa tad ce ostatNa tom mjestu ispod stijenaZa sva vremena
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.03.2010.
Poruka: 28.213
11. siječnja 2013. u 15:44
kriticar je napisao/la:
samo san ovo ceka.... sa foruma SD, slike iz FM13 

CASSIO na pocetku:

http://img706.imageshack.us/img706/7779/cssioprofile.jpg

CASSIO kakav se moze razvit:
http://img820.imageshack.us/img820/8973/cssioprofile1.jpg

LUCAS PATINHO na pocetku:
http://img202.imageshack.us/img202/7141/lucaspatinhoprofile.jpg

LUCAS PATINHO kakav se moze razvit:
http://img842.imageshack.us/img842/2442/lucaspatinhoprofile1.jpg
Vidi cijeli citat




aj Patinho je dobar..ko i većina više očekujem od njega