HNK Hajduk Split 2012/13

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.01.2013.
Poruka: 80
11. siječnja 2013. u 15:44
ruzina je napisao/la:
mirkok je napisao/la:
ruzina je napisao/la:
mirkok je napisao/la:
ruzina je napisao/la:
mirkok je napisao/la:
kriticar je napisao/la:
A mozda je Kis mora igrat poluspicu jer nismo imali koga da poveze vezni red i napad? Mozda se bas sad Kisu otvori vise mista u napadu di objektivno i triba igrat?
Vidi cijeli citat


Ma Kiš je čisti špic igrač po meni, gleda sam ga još u Sesvetama i sad od kadeta odi.Mislim da ga Mišo stavi na polušpicu da momak nebi dava ono šta može
Vidi cijeli citat

Kad si ga gledao u Sesvetama?

Ovo boldano je izjava za ludnicu.
Vidi cijeli citat

Vidi cijeli citat


Odakle je Kiš doša u Hajduka
Vidi cijeli citat

Pitao sam te kad si ga gledao u Sesvetama?
Vidi cijeli citat


Kadeti
Vidi cijeli citat

Šta kadeti? Koju utakmicu si ga gledao u kadetima Croatia Sesveta?
Vidi cijeli citat


Evo ti pa čitaj

http://prva-hnl.hr/blog/2011/06/tomislav-kis-i-armando-mance-najbolji-strijelci-prve-hnl-kadeta-i-juniora/
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.01.2013.
Poruka: 80
11. siječnja 2013. u 15:44
ruzina je napisao/la:
mirkok je napisao/la:
ruzina je napisao/la:
mirkok je napisao/la:
ruzina je napisao/la:
mirkok je napisao/la:
kriticar je napisao/la:
A mozda je Kis mora igrat poluspicu jer nismo imali koga da poveze vezni red i napad? Mozda se bas sad Kisu otvori vise mista u napadu di objektivno i triba igrat?
Vidi cijeli citat


Ma Kiš je čisti špic igrač po meni, gleda sam ga još u Sesvetama i sad od kadeta odi.Mislim da ga Mišo stavi na polušpicu da momak nebi dava ono šta može
Vidi cijeli citat

Kad si ga gledao u Sesvetama?

Ovo boldano je izjava za ludnicu.
Vidi cijeli citat

Vidi cijeli citat


Odakle je Kiš doša u Hajduka
Vidi cijeli citat

Pitao sam te kad si ga gledao u Sesvetama?
Vidi cijeli citat


Kadeti
Vidi cijeli citat

Šta kadeti? Koju utakmicu si ga gledao u kadetima Croatia Sesveta?
Vidi cijeli citat


Evo ti pa čitaj

http://prva-hnl.hr/blog/2011/06/tomislav-kis-i-armando-mance-najbolji-strijelci-prve-hnl-kadeta-i-juniora/
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.06.2012.
Poruka: 4.764
11. siječnja 2013. u 15:47
To je onaj Mance šta sam ga ja stavio prije 300 strana iz Kostrene mislim ili Kozale
[uredio Medica001 - 11. siječnja 2013. u 15:48]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.02.2010.
Poruka: 12.057
11. siječnja 2013. u 15:49
Ne potpisu li oni malog kovacica,SPL ce i dalje ulaziti u igru
Toliko o njihovoj selekciji
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.06.2012.
Poruka: 4.764
11. siječnja 2013. u 15:50

mirkok je napisao/la:
ruzina je napisao/la:
mirkok je napisao/la:
ruzina je napisao/la:
mirkok je napisao/la:
ruzina je napisao/la:
mirkok je napisao/la:
kriticar je napisao/la:
A mozda je Kis mora igrat poluspicu jer nismo imali koga da poveze vezni red i napad? Mozda se bas sad Kisu otvori vise mista u napadu di objektivno i triba igrat?
Vidi cijeli citat


Ma Kiš je čisti špic igrač po meni, gleda sam ga još u Sesvetama i sad od kadeta odi.Mislim da ga Mišo stavi na polušpicu da momak nebi dava ono šta može
Vidi cijeli citat

Kad si ga gledao u Sesvetama?

Ovo boldano je izjava za ludnicu.
Vidi cijeli citat

Vidi cijeli citat


Odakle je Kiš doša u Hajduka
Vidi cijeli citat

Pitao sam te kad si ga gledao u Sesvetama?
Vidi cijeli citat


Kadeti
Vidi cijeli citat

Šta kadeti? Koju utakmicu si ga gledao u kadetima Croatia Sesveta?
Vidi cijeli citat


Evo ti pa čitaj

http://prva-hnl.hr/blog/2011/06/tomislav-kis-i-armando-mance-najbolji-strijelci-prve-hnl-kadeta-i-juniora/
Vidi cijeli citat


pitao te koju utakmicu i nemoj skretat s teme znamo da lažeš jer ti si provokator ti si mučki provokator

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.01.2010.
Poruka: 4.063
11. siječnja 2013. u 15:50
Vidi cijeli citat

To je tvoja disertacija na tu temu?

Pitao sam te koju si to utakmicu/e gledao Kiša u dresu Croatia Sesveta?


Doktor baluna
Doktor baluna
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.06.2012.
Poruka: 4.586
11. siječnja 2013. u 15:51
"Glavnina hajdukovaca uspješno odrađuje sve planirane zadatke, tek poneki imaju lakših zdravstvenih problema (Antonio Jakoliš, Slavko Bralić...) pa rade po posebnom programu." 
Mišo ih dere. Jbg, ovim novima nije lako. 
 Čini mi se da se ne tribamo opterećivat Brazilcima, nakon Mišinih priprema u Turskoj će nam još i platit da ih vratimo nazad.  Neće oni Poljuda vidit... 
[uredio Doktor baluna - 11. siječnja 2013. u 15:52]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.07.2009.
Poruka: 13.950
11. siječnja 2013. u 15:52
palenta je napisao/la:
Ne potpisu li oni malog kovacica,SPL ce i dalje ulaziti u igru
Toliko o njihovoj selekciji
Vidi cijeli citat

Ovi šta se zove po marki sata prema videu pari ka neko ko bi moga minimalno na SPLovo misto

Doktore,. Kvasina zato zasad bez problema
[uredio Cavani - 11. siječnja 2013. u 15:53]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.03.2010.
Poruka: 28.213
11. siječnja 2013. u 15:54
ali kako se još "tenisač" drži
Doktor baluna
Doktor baluna
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.06.2012.
Poruka: 4.586
11. siječnja 2013. u 15:56
oskotok je napisao/la:
ali kako se još "tenisač" drži
Vidi cijeli citat

 

Vidiš da su stavili tri točkice... Više ih je sramota iti napisat Krešo Ljubičić na popisu ozlijeđenih 

[uredio Doktor baluna - 11. siječnja 2013. u 15:56]