HNK Hajduk Split 2012/13

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.10.2010.
Poruka: 16.892
12. siječnja 2013. u 12:35
Uvik Kontra je napisao/la:
Jurica "Veliki novinar" Radić piše da nam neka turska banka nudi 300.000 eura za mjesto na prsima.

Vidi cijeli citat


To bi mogla biti Kentbanka koja je nedavno postala i sponzor Cibone, a na hrvatsko su tržište ušli preuzimanjem Brod banke. Teško je o svemu govoriti kad ne znamo jesu li se razgovori vodili i s nekim drugim potencijalnim sponzorima, te na koji period bi bio taj sponzorski ugovor. Ali u današnjem vremenu bolje vrabac u ruci neko golub na grani.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.01.2012.
Poruka: 9.360
12. siječnja 2013. u 12:38
Uvik Kontra je napisao/la:
Jurica "Veliki novinar" Radić piše da nam neka turska banka nudi 300.000 eura za mjesto na prsima.

Ajmo uzet da je istina.

Rekao bi im da za 300.000 eura mogu dobiti mjesto ispod broja, a za prsa moraju poduplati ponudu
Vidi cijeli citat


U ova vremena sve je dobro, ako niko ne nudi više ja bih prihvatio bez obzira na turke, banke....
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.01.2013.
Poruka: 516
12. siječnja 2013. u 12:52
Aubameyang je napisao/la:
Uvik Kontra je napisao/la:
Jurica "Veliki novinar" Radić piše da nam neka turska banka nudi 300.000 eura za mjesto na prsima.

Ajmo uzet da je istina.

Rekao bi im da za 300.000 eura mogu dobiti mjesto ispod broja, a za prsa moraju poduplati ponudu
Vidi cijeli citat


U ova vremena sve je dobro, ako niko ne nudi više ja bih prihvatio bez obzira na turke, banke....
Vidi cijeli citat


kad bi to bilo tako to bi bio odlično,Hajduk je i dan danas veliki brand,ma što ljudi pričali,a 300.000 € takvom poduzeću nije teško izdvojiti,mislim da bi to bila odlična obostrana suradnja,ko zna možda bi nam platili i pripreme u Turskoj
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.02.2012.
Poruka: 2.347
12. siječnja 2013. u 12:53
sky00 je napisao/la:
Uvik Kontra je napisao/la:
Jurica "Veliki novinar" Radić piše da nam neka turska banka nudi 300.000 eura za mjesto na prsima.

Vidi cijeli citat


To bi mogla biti Kentbanka koja je nedavno postala i sponzor Cibone, a na hrvatsko su tržište ušli preuzimanjem Brod banke. Teško je o svemu govoriti kad ne znamo jesu li se razgovori vodili i s nekim drugim potencijalnim sponzorima, te na koji period bi bio taj sponzorski ugovor. Ali u današnjem vremenu bolje vrabac u ruci neko golub na grani.
Vidi cijeli citat


Da, Kentbanka
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.723
12. siječnja 2013. u 12:56
Medica....puno forumaša mi na OP šalje poruke da em spamaš,em šalješ netočne informacije..em te svi ignoriraju...il prestani s tim,il ću te ja zaignorirat,jednom za svagda..ova je tema jedna od najkvalitetnijih od prvog dana foruma...
prvo i jedino upozorenje...
Domovine sin
zika
zika
Potencijal za velika djela
Pristupio: 15.11.2005.
Poruka: 1.434
12. siječnja 2013. u 13:01
Ciboni su dali oko 200k € za misto na leđima... a Hajduku navodno (kako vi prenosite) nude 300k za prsa... pa to je smišan iznos

Naši bi bili klaunovi kad bi dali prsa za takve novce, totalno bi snizili kriterije... tu ne važi bolje vrabac u ruci nego golub na grani, a uostalom virujem da su informacije netočne jer zaista to nema smisla.

Ako su nekoć prsa vridila 1m €, ako smo navodno ima 2 godine odbili 800k... onda bi sad bila lakrdija pristat na ovo.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.01.2013.
Poruka: 516
12. siječnja 2013. u 13:07
zika je napisao/la:
Ciboni su dali oko 200k € za misto na leđima... a Hajduku navodno (kako vi prenosite) nude 300k za prsa... pa to je smišan iznos

Naši bi bili klaunovi kad bi dali prsa za takve novce, totalno bi snizili kriterije... tu ne važi bolje vrabac u ruci nego golub na grani, a uostalom virujem da su informacije netočne jer zaista to nema smisla.

Ako su nekoć prsa vridila 1m €, ako smo navodno ima 2 godine odbili 800k... onda bi sad bila lakrdija pristat na ovo.
Vidi cijeli citat


po čemu je to lakrdija,sumnjam baš da nam pršte ponude
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.10.2010.
Poruka: 16.892
12. siječnja 2013. u 13:09
zika je napisao/la:
Ciboni su dali oko 200k € za misto na leđima... a Hajduku navodno (kako vi prenosite) nude 300k za prsa... pa to je smišan iznos
.
Vidi cijeli citat


Ključno je vrijeme trajanja ugovora, Cibona je dobila taj iznos za cijelu sezonu. Što ako oni nude 300 tisuća eura samo za ovu polusezonu koja nam sljedi. U tom slučaju bi to bio itekako pristojan iznos pogotovo jer nema europskih utakmica. Premalo je informacija da bi donosili neke zaključke. Bar je dobra informacija da ima zainteresiranih.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.01.2012.
Poruka: 9.360
12. siječnja 2013. u 13:13
zika je napisao/la:
Ciboni su dali oko 200k € za misto na leđima... a Hajduku navodno (kako vi prenosite) nude 300k za prsa... pa to je smišan iznos

Naši bi bili klaunovi kad bi dali prsa za takve novce, totalno bi snizili kriterije... tu ne važi bolje vrabac u ruci nego golub na grani, a uostalom virujem da su informacije netočne jer zaista to nema smisla.

Ako su nekoć prsa vridila 1m €, ako smo navodno ima 2 godine odbili 800k... onda bi sad bila lakrdija pristat na ovo.
Vidi cijeli citat


Da je neko te pare ponudio pristalo bi se istog časa. Sad je takvo vrijeme, kriza, a mi sponzora odavno nemamo. Možda ovo nije istina, možda je ovo neka druga vrsta sponzorstva, tko zna? Nama su sponzori potrebni, a zasigurno je bolje imati 300.000 nego 0.
zika
zika
Potencijal za velika djela
Pristupio: 15.11.2005.
Poruka: 1.434
12. siječnja 2013. u 13:39
Pizdili bi da prodamo Radoševića ispod cijene jer on ipak vridi više od trenutnih ponuda

Ista stvar je i sa generalnim sponzorom, postoji (ili bi barem tribala postojat) stručna procjena koliko novčano vridi. Ako je nekoć vridija 1m, sad nek vridi 800k... zbog trenutne situacije možeš pristat na 700 al sve ispod je neprihvatljivo i poslovno loše.

Prodajemo igrački potencijal jednako ka i marketinški, sve ima svoju realnu cijenu. Zbog ekonomske situacije moraš pristat na 10% manje al sve priko toga je loše. I odma se ograđujem od cifri jer nisam kompetentan baratat njima, a i ne znamo o kakvom interesu je riječ. Ako je 300k za do kraja ove sezone onda to zvuči dobro..
  • Najnovije
  • Najčitanije