HNK Hajduk Split 2012/13

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 23.08.2012.
Poruka: 253
12. siječnja 2013. u 19:47
hahahahhahahhahahhahaha, a daaaj, nemojte medicu izbacit moooolin vas, medica mi je sve... Ako ga izbacite dignit cemo puč, ko je samnom?!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.06.2012.
Poruka: 4.764
12. siječnja 2013. u 20:11
Da nisu brača Daltoni preuzeli Patinhov zrakoplov 

P.S a evo ga http://www.slobodnadalmacija.hr/Sport/Hajduk/tabid/83/articleType/ArticleView/articleId/199270/Default.aspx
[uredio Medica001 - 12. siječnja 2013. u 20:23]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.06.2012.
Poruka: 4.764
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.11.2012.
Poruka: 4.349
12. siječnja 2013. u 20:23
Evo stiga je Patinju
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.11.2012.
Poruka: 4.349
12. siječnja 2013. u 20:42
Vidi cijeli citat

Za ovoga je Stefan Baric Messi
i kad gube i kad tuku
i kad gube i kad tuku
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.08.2011.
Poruka: 1.779
12. siječnja 2013. u 21:08
Dobro došli Brazilci i svako dobro Vama i NAŠEM HAJDUKU, jer dobro ste i sletili od puste pljuvačke na aerodromu.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.01.2012.
Poruka: 9.360
12. siječnja 2013. u 21:53
Prošlog tjedna puno mi je navijača Hajduka preko facebooka slalo informacije o mojoj novoj momčadi. Tako sam prikupio mnogo informacija - rekao je Patinho
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 13.11.2009.
Poruka: 15.582
12. siječnja 2013. u 23:07
Srićon neman fejs.

Neka odjebe i on i ko ga je doveja.
A slobodno može odjebat i oni koji je dove onoga koji ga je doveja.
A mogu odjebat i oni koji su doveli onoga koji je doveja onoga koji je njega doveja.

Zapravo neka odjebu svi jer smo seljačka zadruga. I to da ovi slučajno budu nešto valjali ne minja na činjenici da smo seljačka zadruga. Škart iz Brazila, pa ako prođe prođe. Samo bi volio vidit da je Svaguša povuka ovakav potez. Samo bi to voli vidit...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.01.2012.
Poruka: 9.360
12. siječnja 2013. u 23:22
Mi očekujemo puno od današnjeg Hajduka, to ne ide tako. Očekivanja trebaju biti u skladu sa stanjem u klubu, sve ostalo je bonus.
[uredio Aubameyang - 12. siječnja 2013. u 23:23]
Rizla
Rizla
Dokazano ovisan
Pristupio: 17.12.2010.
Poruka: 14.210
12. siječnja 2013. u 23:25
a i kad i ako svi odjebu, opet će vječni Fio ostat...

da se poslužin poštapalicom kolege forumaša, Fio - Rio
M.K.:" Nisam nikoga poslao u materinu, nego sam im rekao da su pederčine." "Ich bin ein Venezianer" Hvala šta ste ubili Hajduk, osta nan je samo kaštelanski crljenak
  • Najnovije
  • Najčitanije