HNK Hajduk Split 2012/13

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.09.2011.
Poruka: 9.999
13. siječnja 2013. u 00:35
Ja san bia i jesan protiv Svaguše zbog transfera. Puštanja igrača koje se moglo prodat besplatno i prodavanja igrača koje se moglo pošteno unovčit za siću.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.11.2012.
Poruka: 4.349
13. siječnja 2013. u 00:37
Ja san bia i jesan protiv Svaguse jer je uz sve navedeno bia HDZ-ov pijun priko kojeg su se obracunavali s Kerumon, a najvise je patia klub. 

Muka mi je u zelucu kad pomislin na ove gradske izbore sta dolaze, tu ce ispast takav pastroc da to nije normalno. Moramo se sta prije i sta je moguce vise osamostalit od grada, jer budu li oni vukli konce najebali smo.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.01.2012.
Poruka: 9.360
13. siječnja 2013. u 00:40
kriticar je napisao/la:
Ja san bia i jesan protiv Svaguse jer je uz sve navedeno bia HDZ-ov pijun priko kojeg su se obracunavali s Kerumon, a najvise je patia klub. 

Muka mi je u zelucu kad pomislin na ove gradske izbore sta dolaze, tu ce ispast takav pastroc da to nije normalno. Moramo se sta prije i sta je moguce vise osamostalit od grada, jer budu li oni vukli konce najebali smo.
Vidi cijeli citat


ja se ovog iskreno jako bojim, bogzna ko može doć za gradonačelnika
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.09.2011.
Poruka: 9.999
13. siječnja 2013. u 00:41
Samo da vidimo koju će podvalu HDZ pokušat napravit opet nakon Liste Velog Mista i propale s Kerumom.
Doktor baluna
Doktor baluna
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.06.2012.
Poruka: 4.586
13. siječnja 2013. u 00:42
Cavani je napisao/la:
Ko je uopće doša u eri Svagija osin braće, Ljubičić, Bulku, Čop i skoro Fil Đekson I nije samo Vuku postotak, dilija je plaće šakon i kapon u eri odlaska Grčića.
Vidi cijeli citat

 

Ma imali su postotak i velike plaće i Milić, Barišić itd... Ali nećemo se sad prisjećat velikih dosega velikog predsjednika 

Doktor baluna
Doktor baluna
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.06.2012.
Poruka: 4.586
13. siječnja 2013. u 00:45
MODD je napisao/la:
Ja san bia i jesan protiv Svaguše zbog transfera. Puštanja igrača koje se moglo prodat besplatno i prodavanja igrača koje se moglo pošteno unovčit za siću.
Vidi cijeli citat

Ma mislija sam ulazne transfere iako je i tu napravija lipi posal sa braćom Sharbini. Uglavnom, nisan mislija da mi je tu sve bilo super nego da jednostavno mu čak i mogu prić priko toga jer je kao "sportska greška". Iako Sharbiniji u to ne mogu ić jer smo već tad bili u kolapsu... Ma uglavnom, svaćate...
A puštanje Cernata, Tomića, Šerića ... Uff, nećemo sad o tome. Trudija sam se zaboravit i iskreno skoro sam uspija dok nisan slučajno ovo opet potega.

[uredio Doktor baluna - 13. siječnja 2013. u 00:46]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.03.2010.
Poruka: 28.213
13. siječnja 2013. u 00:47
MODD je vjerojatno i na Pandžu ciljao
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.11.2012.
Poruka: 4.349
13. siječnja 2013. u 00:50
Aubameyang je napisao/la:
kriticar je napisao/la:
Ja san bia i jesan protiv Svaguse jer je uz sve navedeno bia HDZ-ov pijun priko kojeg su se obracunavali s Kerumon, a najvise je patia klub. 

Muka mi je u zelucu kad pomislin na ove gradske izbore sta dolaze, tu ce ispast takav pastroc da to nije normalno. Moramo se sta prije i sta je moguce vise osamostalit od grada, jer budu li oni vukli konce najebali smo.
Vidi cijeli citat


ja se ovog iskreno jako bojim, bogzna ko može doć za gradonačelnika
Vidi cijeli citat

Situacija je takva trenutno da ce bit jako mala izlaznost, ljudi jednostavno ne vide nikog ko bi bia pravi covik za taj posal. U takvin uvjetima cvjeta HDZ koji ima svoju standardnu bazu glasaca, a i Kerum ima zacudjujuce velik broj ljudi kojima je dobar. Mislin da nece bit izrazitog pobjednika izmedju HDZ-a, Keruma, don Ivana i SDP-a, a ne znan od koje mi se od tih opcija vise dize kosa na glavi (u kontekstu Hajduka). Najvise me straj da ce na kraju pobijedit HDZ i Vjeko Ivanisevic. To bi nas moglo priko noci unazadit za par godina.
guenhwyvar
guenhwyvar
Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.05.2010.
Poruka: 2.673
13. siječnja 2013. u 00:55
Dovoljno je rec da ste protiv svagija a sad zastonije problem kad je tesko izabrat u moru njegovih pizdarija.
sve ovo nam je veliko upozorenje da se ne može bez trke i agresije u današnjem nogometu.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.01.2012.
Poruka: 9.360
13. siječnja 2013. u 01:03
oskotok je napisao/la:
MODD je vjerojatno i na Pandžu ciljao
Vidi cijeli citat


on je otišao za stvarno male novce, tristo tisuća eura? Ne ide mu ove sezone baš u Belgiji, valjda još od onog propalog transfera u Ukrajinu.
  • Najnovije
  • Najčitanije