HNK Hajduk Split 2012/13

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.01.2012.
Poruka: 9.360
13. siječnja 2013. u 14:18
Hajdukovci Cássio i L. Patinho danas su prvi put razgledali Poljud, te zadužili Hajdukovu sportsku opremu. Uoči polaska u Tursku bit će i službeno predstavljeni, Cássio će nositi dres s brojem 35, a L. Patinho 95.

Liječničke preglede u Splitu će obavljati i tijekom ponedjeljka, a trener Mišo Krstičević ih istog dana očekuje u bazi Bijelih u Međugorju.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.03.2010.
Poruka: 28.213
13. siječnja 2013. u 14:22
a taj Patinho je znači nešto a la Anas. Talent, ali u glavi cirkus

inače, prirodna selekcija čini svoje, taman će ih 25 ostati za Tursku
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.07.2009.
Poruka: 13.950
13. siječnja 2013. u 14:23
25+ 3 golmana da ne bi bilo zabune. Niko neće Dinkecovu 10ku
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.01.2012.
Poruka: 9.360
13. siječnja 2013. u 14:25
oskotok je napisao/la:
a taj Patinho je znači nešto a la Anas. Talent, ali u glavi cirkus

inače, prirodna selekcija čini svoje, taman će ih 25 ostati za Tursku
Vidi cijeli citat


lako ako otpadne Bralić, ali nije baš zgodno da otpadne neko koga plaćamo.

@Cavani

pitanje je i koja tri golmana?

10 je Tomičić, tako neko reće?!
[uredio Aubameyang - 13. siječnja 2013. u 14:26]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.10.2010.
Poruka: 16.892
13. siječnja 2013. u 14:25
Mislim da su svi brojevi do 35. i zauzeti tako da ništa čudno za njihov odabir.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.10.2010.
Poruka: 16.892
13. siječnja 2013. u 14:26
Cavani je napisao/la:
25+ 3 golmana da ne bi bilo zabune. Niko neće Dinkecovu 10ku
Vidi cijeli citat


Tomičić je uzeo 10-ku.
[uredio sky00 - 13. siječnja 2013. u 14:27]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.01.2012.
Poruka: 9.360
13. siječnja 2013. u 14:31
sky00 je napisao/la:
Mislim da su svi brojevi do 35. i zauzeti tako da ništa čudno za njihov odabir.
Vidi cijeli citat


Slobodni su prema hajduk.hr:

10 (Tomičić)
13 (Jakoliš)
15 (Kvasina)
19
21 (Obšivać koji vjerojatno odlazi)
23 (Nižić)
26 (Caput)


* 33 ima Kiš koji je "najviši" broj, ako ne računamo Francuza sa brojm 44

(editirano)
[uredio Aubameyang - 13. siječnja 2013. u 14:46]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.07.2009.
Poruka: 13.950
13. siječnja 2013. u 14:33
Aubameyang je napisao/la:
[

pitanje je i koja tri golmana?

10 je Tomičić, tako neko reće?!
Vidi cijeli citat


Stipica će vjerojatno otpast, bolje držat Vugdeliju za trećeg golmana nego njega. Tomičić 10ka, aj neka
[uredio Cavani - 13. siječnja 2013. u 14:33]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.10.2010.
Poruka: 16.892
13. siječnja 2013. u 14:40


15 je Kvasina. Stipica, Kovačić, Caput i Bralić su isto dobili neke od tih brojeva, barem za ovaj dio priprema.
[uredio sky00 - 13. siječnja 2013. u 14:44]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.07.2009.
Poruka: 13.950
13. siječnja 2013. u 14:43
Caput je 26 a Stipica 1x kad se već igramo ovin
  • Najnovije
  • Najčitanije