The Phantom je napisao/la:
Pod sixom je caktas bio najbolji strijelac lige (a jos nije od početka sezone) i ponajbolji igrač, brada ponajbolji livi bek, nekim igračima je podigao cijenu (ovako na prvu Posavec, nejasmic, Jurić, jairo), ama bas sve utakmice sa ekipama iz donjeg dijela ljestvice smo pobijedili gotovo rutinski (zato jer smo imali sistem) nešto šta nam je bilo doslovno nemoguce.
Lik naravno nije bezgrešan, ali daleko najbolji izbor trenutno i potirati ga niti nakon jedne jebene sezone. Minjamo trenere i nadamo se konstanti i rezultatu. To samo psihički bolesnik može misliti.
Vidi cijeli citat
Taj Juric je panj, agresivac, siledzija,nema ni tehniku ni inteligenciju, dobar za potrgati noge nekom ili uci u kost, ali on se je pod Orescaninom mogao prodati pod nekom vrstom Artura Vidala za sirotinju, on ga je digao, moze se dogoditi da on pod novim trenerom nestane
[uredio M4c - 20. srpnja 2019. u 11:53]