HNK Hajduk Split 2019/2020

Mateyto
Mateyto
Mali dioničar
Pristupio: 17.07.2016.
Poruka: 7.369
20. srpnja 2019. u 11:37

Kinez-i-olog je napisao/la:

Znaci bodovi po utakmici:

orescanin 2.00

vulic 1.73

kopic 1.71

carillo 1.88

Pušnik 1.96

Vukas 1.86

....

dajte nam damira burica - 1.69  20

Vidi cijeli citat


I to treba notirat 1.69 u vrijeme kad si uz Hajduka imao samo Dinamo i Rijeku kao dva ozbiljnija kluba....

#prayforNiža #backinAfrika #mejor entrenador después Ivić #Nisam Za Mamića,ali Loksa mi je ok #Tudor-Inovator,a ne plagijator!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 13.11.2009.
Poruka: 15.582
20. srpnja 2019. u 11:38

crabtree je napisao/la:

Reci brate moj jesmo li prokleti

Vidi cijeli citat


Ne, nikakvo prokletstvo,  samo kvarni nesposobni egoistični - stoka u jednoj riječi. Demokaracija NH daje jednake rezultate kao i HR demokracija.

Reciklaža istih nekompetentnih idiota do srži pokvarenih u kojoj  vlada stranka prvog hajdučijskog predsjednika.

U osnovi, udruga je odlična, vode je odlični ljudi koji sve odlično rade, ali jebi ga par tisuća ovaca (ni ja nisam bolji) ne može svojim glavama izgurat demokraciju kakvu su davnih dana zamislili idealisti koji su pisali Kodeks.

[uredio Peter Schmeichel - 20. srpnja 2019. u 11:39]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.06.2017.
Poruka: 1.658
20. srpnja 2019. u 11:42

Ma e di bi zadrugari bili odgovorni za ovo sve, oni su svi pravovjerni dok su svi ostali idioti. Aj mrš skupa s njima, biće san ja smjenjiva i radija pizdarije nauštrb svih procesa a poziva se u isto virme na demokraciju. Neka krepaju i oni 

Kinez-i-olog
Kinez-i-olog
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.06.2015.
Poruka: 16.179
20. srpnja 2019. u 11:46

Mateyto je napisao/la:

Kinez-i-olog je napisao/la:

Znaci bodovi po utakmici:

orescanin 2.00

vulic 1.73

kopic 1.71

carillo 1.88

Pušnik 1.96

Vukas 1.86

....

dajte nam damira burica - 1.69  20

Vidi cijeli citat


I to treba notirat 1.69 u vrijeme kad si uz Hajduka imao samo Dinamo i Rijeku kao dva ozbiljnija kluba....

Vidi cijeli citat


I ima, među ostalim, ohandzu, vlasica, susica koji bi sami pod normalnim trenerom pobjedili 7 od 10 utakmica (u ovoj smijesnoj ligi koja je tad bila jos smijesnija)

 

six je s ovim sranjem od kadra nesto napravija, sta bi bilo da je ima kadar ka taj klaun

[uredio Kinez-i-olog - 20. srpnja 2019. u 11:47]
postojimo i bar je “naš”! 🤘🏻
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 13.11.2009.
Poruka: 15.582
20. srpnja 2019. u 11:47

Šanpjer je napisao/la:

Ma e di bi zadrugari bili odgovorni za ovo sve, oni su svi pravovjerni dok su svi ostali idioti. Aj mrš skupa s njima, biće san ja smjenjiva i radija pizdarije nauštrb svih procesa a poziva se u isto virme na demokraciju. Neka krepaju i oni 

Vidi cijeli citat


Ko je i kada smjenjiva? Popij tabletu, za smirenje, treba ti.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.01.2014.
Poruka: 11.182
20. srpnja 2019. u 11:49

Ali kako mi se zgadia taj Ben. "Pravi navijači su još jače uz Hajduk kad mu je teško". Kome vi još prodajete te priče stoko bezobrazna, otkad ste došli dilite hajdučki puk na pravi i krivi. Kako te nije sram smradu. 

Kinez-i-olog
Kinez-i-olog
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.06.2015.
Poruka: 16.179
20. srpnja 2019. u 11:51

Petre

 

zar NH i torcida ne djeluju priko Bena Perasovica?

 

kad je ulazija u klub bila je prica da je on “naš čovik” u klubu

on i njegovi kolege u NO amenuju sve ovo šta brbić radi, ka šta je i sam reka jučer

postojimo i bar je “naš”! 🤘🏻
M4c
M4c
Mali dioničar
Pristupio: 17.07.2017.
Poruka: 5.813
20. srpnja 2019. u 11:53

The Phantom je napisao/la:

Pod sixom je caktas bio najbolji strijelac lige (a jos nije od početka sezone) i ponajbolji igrač, brada ponajbolji livi bek, nekim igračima je podigao cijenu (ovako na prvu Posavec, nejasmic, Jurić, jairo), ama bas sve utakmice sa ekipama iz donjeg dijela ljestvice smo pobijedili gotovo rutinski (zato jer smo imali sistem) nešto šta nam je bilo doslovno nemoguce.

 

Lik naravno nije bezgrešan, ali daleko najbolji izbor trenutno i potirati ga niti nakon jedne jebene sezone. Minjamo trenere i nadamo se konstanti i rezultatu. To samo psihički bolesnik može misliti.

Vidi cijeli citat


Taj Juric je panj, agresivac, siledzija,nema ni tehniku ni inteligenciju, dobar za potrgati noge nekom ili uci  u kost, ali on se je pod Orescaninom mogao prodati pod nekom vrstom Artura Vidala za sirotinju, on ga je digao, moze se dogoditi da on pod novim trenerom nestane

[uredio M4c - 20. srpnja 2019. u 11:53]
FoF, Rijeka, Spezia, Maribor, in questo ordine
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.01.2014.
Poruka: 11.182
20. srpnja 2019. u 11:53

Šta je najgore još se nadan da neće dovest Burića, koji smo mi retaji, danas ćemo opet svi poispaljivat na mozak. 

dinarid
dinarid
Željan dokazivanja
Pristupio: 06.01.2016.
Poruka: 286
20. srpnja 2019. u 12:01

Za bile se ne navija za bile se živi. 

I kad gube i kad tuku uvik........ 

  • Najnovije
  • Najčitanije