HNK Hajduk Split 2019/2020

maci97
maci97
Potencijal za velika djela
Pristupio: 28.05.2016.
Poruka: 3.835
20. srpnja 2019. u 12:46

Neka,popodne dolazi novi B pa ćemo opet imat trio BBB vol.2: Electric BBBoogaloo

Friends come and go, banners are forever.
Cri.Lu99
Cri.Lu99
Mali dioničar
Pristupio: 14.01.2017.
Poruka: 5.217
20. srpnja 2019. u 12:46

Jedva čekam da krenemo sa Burićem igrati na sigurno. Sa 7 defanzivaca, 2 nekakva polukrila i 1 napadač. Jedva čekam da se Caktaša opet spusti niže i da najbolji strijelac od prošle sezone ove godine jedine golove zabije iz slobodnog, penala ili sa 20+ metara. O ulascima u 16 iz drugog plana možemo sanjati. Jedva čekam da vratimo velikog kapetana koji će biti 9. stoper u rosteru, ali 1. na terenu. Što smo izborili uopće europu prošlu sezonu....

Postoje dobri klubovi, bolji klubovi, svakakvi klubovi. Klubovi u kojima svatko od nas želi igrati i čije dresove kupujemo kao djeca. Hajduk meni nije ni dobar, ni bolji klub. On je prva ljubav. On je priča za sebe.
Kinez-i-olog
Kinez-i-olog
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.06.2015.
Poruka: 16.179
20. srpnja 2019. u 12:47

Peter Schmeichel je napisao/la:

Da malo analiziramo sastav protiv Gzire:

 

Duka (doveo Bjelanović, mislim da je platio odštetu)

Dolček (doveo Bjelanović, platio odštetu)

Svatok (doveo Bjelanović, platio odštetu)

Borja (doveo Branco, platio sign fee)

Bašić (naše ruvinano dite)

Jradi (doveo Bjelanović, platio odštetu)

Beširović (doveo Bjelanović, platio odštetu)

Hamza (doveo Branco, ne znam je li plaćen sign fee ili odšteta)

Jairo (doveo Bjelanović, mislim da je platio odštetu)

Delić (naše dite)

Tahiraj (doveo Bjelanović, platio odštetu)

i zamjene

Jurić (doveo za B momčad Gojun)

Juranović (dovela Vučevićeva skaut služba)

Kalik (doveo Vučević, misteriozno ove zime potpisao Bjelanović)

 

Dakle u prvih 11 pet a virujen 7 igrača za koje je SD iskrcao odštete, a svakako su Bjelkanova pojačanja.

Dva, slovim DVA igrača iz našeg omladinskog pogona. Ne znam je li Duka proveo mlađe kategorije u nas i je li Jurić bio u mlađim kategorijama. No to nije poanta, može bit ni jedan, ali jeben mu mater ko je i kako ove doveo na Hajdukovu sisu.

Vidi cijeli citat


Samo napomena, bjelanovic je u skaut sluzbu dosa 2015. godine, mislim da je u doba dovođenja  borje lopeza cak bio i šef skaut službe tako da ima dio odgovornost i za te igrace koje nije direktno dovea, al je skautira i sigurno je njegov glas bija bitan za dovest ili ne

 

rdit: reka bi sa je od tih 11 on zasluzan za 8 ili 9.

 

i onda on potira trenera jer je stavija te igrace

 

i njih dva degenerika na pressu kazu da je igrala “rezervna momcad”

zamisli igrac si Hajduka

nisi kriv sta nisi kvaltetan, nisi sam sebe stavija igrat

dovede te bjelanovic, trener te stavi igrat, i onda predsjednik i taj bjelanovic novinarima kazu da su potirali trenera jer je tebe stavija igrat 

fenomenalno 45

[uredio Kinez-i-olog - 20. srpnja 2019. u 12:52]
postojimo i bar je “naš”! 🤘🏻
Kinez-i-olog
Kinez-i-olog
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.06.2015.
Poruka: 16.179
20. srpnja 2019. u 12:48

Cri.Lu99 je napisao/la:

Jedva čekam da krenemo sa Burićem igrati na sigurno. Sa 7 defanzivaca, 2 nekakva polukrila i 1 napadač. Jedva čekam da se Caktaša opet spusti niže i da najbolji strijelac od prošle sezone ove godine jedine golove zabije iz slobodnog, penala ili sa 20+ metara. O ulascima u 16 iz drugog plana možemo sanjati. Jedva čekam da vratimo velikog kapetana koji će biti 9. stoper u rosteru, ali 1. na terenu. Što smo izborili uopće europu prošlu sezonu....

Vidi cijeli citat


Izborili smo je zbog orescanina

da je bilo po izboru bjelanovica i brbica (vulic) nebi je ni izborili

postojimo i bar je “naš”! 🤘🏻
rigidni desničar
rigidni desničar
Potencijal za velika djela
Pristupio: 20.07.2016.
Poruka: 1.653
20. srpnja 2019. u 12:49

Šta je ovo danas kome udren plus broji dva punta.Jesan li ovo napredova na sportnetu.

HŽV
jugoplastika
jugoplastika
Mali dioničar
Pristupio: 14.04.2009.
Poruka: 7.808
20. srpnja 2019. u 12:50

Peter Schmeichel je napisao/la:

Ili ovako je li DIP kriv za HDZ/SDP?

Vidi cijeli citat


DIP ne piše priopćenja niti kao takav službeno komentira rad Vlade, koliko ja znam, ali moguće da mi je nešto promaklo, niti šef DIP-a nakon nekog sastanka na fejsu objavljuje da je premijer počinija izdaju. naravno, moguće da ja to nisam vidija.

tako da mislim da usporedba ne stoji, to je sve šta hoću reć

[uredio jugoplastika - 20. srpnja 2019. u 12:52]
Čestitam!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 13.11.2009.
Poruka: 15.582
20. srpnja 2019. u 12:51

Šanpjer je napisao/la:

A dobro, kako ti kažeš moj Petre Šmajhelu, ne da mi uopće diskutirat nakon ovoga da su članovi krivi a ne način tj. organizacija izbora i provođenje uopće ovakve verzije sociosa prije svega, a to je samo tip of the iceberg, al nisu oni bidni ništa krivi 

Vidi cijeli citat


Evo reci kako se mogu bolje organizirat izbori, jamčin ti životon da ću svim slilama probat to učinit (ako ih uopće više bude).

Interesne skupine i lobije koji iz prikrajka kreiraju  mišljenje ovaca, bilo šalabahterima, insajderskim lažima ili slično, zaustavit ne možeš.

Socios čine članovi, a članovi NH nisu dorasli sociosu. Ne mogu ti opisat gađenje prema prikrivenim voditeljima cijele farse, a koliko znam nikakvu funkciju u NH nemaju, samo rovare, gladaju vlastitu guzicu, manipuliraju, a nisam siguran da li na tome staju

 

Kinez-i-olog je napisao/la:

Samo napomena, bjelanovic je u skaut sluzbu dosa 2015. godine, mislim da je u doba dovođenja  borje lopeza cak bio i šef skaut službe tako da ima dio odgovornost i za te igrace koje nije direktno dovea, al je skautira i sigurno je njegov glas bija bitan za dovest ili ne

Vidi cijeli citat

 

Virujen da je Bjelanović ima moć na Branca kao što ja imam moć u svojoj kući, dakle nula.

 

Kineziolože, puno više samokritike i dodira s realnosti je ima pekar nego ovi. Ne tvrdim da je bio bolji, ne naričem za njegovim vremenima, no ovo je moralno dno, šljam - umiven očešljan i naoko kulturan. Pičke jedne jebene 7 jebenih igrača, virujen 7 jebenih odšteta pička vam materina i trener protiv maltežana izveo rezerve. Pa svaki doti jedan je doša klub skuplje nego Neja Brada i Ante zajedno.

[uredio Peter Schmeichel - 20. srpnja 2019. u 12:57]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.09.2014.
Poruka: 4.425
20. srpnja 2019. u 12:55

Šanpjer je napisao/la:

Peter Schmeichel je napisao/la:

Šampjer, toliku količinu (po meni neistina) nemam volje demantirat. Za početak demantirat ću te kako je Udruga, barem vodstvo udruge, smjenjivala Kosa. Onda te moram demantirat kako je vodstvo udruge slalo bilo kakav šalabahter.

 

Sad mi samo reci šta je to udruga u ovih 8-9 godina koliko je već prošlo dobroga napravila? Reci mi dvi stvari, možeš i jednu?

Dotirala članstvo na +30 iljada članova, organizirala otkup, i izmijenila statut.

 

A ako misliš da se udruga petlja u stvari unutar kluba, barem vodstvo udruge varaš se (iz moje perspektive).

Ono što članovi udruge rade, biraju demokratski NO i to članovi katastofalno rade i to je već očito štetno po Hajduk.

 

Pokušavam ti reć kako udruga ima svoje zadatke i ciljeve koje sjajno radi, uključujući i organizaciju izbora i kao takva je ok, ali produkt osnovnog zadatka, a to je izbor NO-a je loš, ne krivicom udruge, nego zbog članstva koje bira. Zatvorimo ovu temu, dao sam sve od sebe da pokušam objasnit, ali bilje ne mogu i ne znam.

 

Ili ovako je li DIP kriv za HDZ/SDP?

Vidi cijeli citat


 

A dobro, kako ti kažeš moj Petre Šmajhelu, ne da mi uopće diskutirat nakon ovoga da su članovi krivi a ne način tj. organizacija izbora i provođenje uopće ovakve verzije sociosa prije svega, a to je samo tip of the iceberg, al nisu oni bidni ništa krivi 

Vidi cijeli citat


Šampjer, ko je po tebi najviše kriv šta je Hrvatsku pristigla svaka rupa u Europi i šta se iselilo 300 000 ljudi zadnji par godina?

 

lidstrom
lidstrom
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.09.2016.
Poruka: 4.194
20. srpnja 2019. u 13:01

Vidi cijeli citat


Kad Gogiju ističe ugovor skauta Barce?!

4

U danima sretnim,u danima grubim...
rigidni desničar
rigidni desničar
Potencijal za velika djela
Pristupio: 20.07.2016.
Poruka: 1.653
20. srpnja 2019. u 13:03

Evo žena iz frizerskog došla da se Gabrić pituraje cilo jutro i da mu je super boja ispala.S njin kaže bija neki markantni gospodin isto bez side ijedne.

Posla je u pičku materinu skupa s njima.

HŽV
  • Najnovije
  • Najčitanije