Peter Schmeichel je napisao/la:
Da malo analiziramo sastav protiv Gzire:
Duka (doveo Bjelanović, mislim da je platio odštetu)
Dolček (doveo Bjelanović, platio odštetu)
Svatok (doveo Bjelanović, platio odštetu)
Borja (doveo Branco, platio sign fee)
Bašić (naše ruvinano dite)
Jradi (doveo Bjelanović, platio odštetu)
Beširović (doveo Bjelanović, platio odštetu)
Hamza (doveo Branco, ne znam je li plaćen sign fee ili odšteta)
Jairo (doveo Bjelanović, mislim da je platio odštetu)
Delić (naše dite)
Tahiraj (doveo Bjelanović, platio odštetu)
i zamjene
Jurić (doveo za B momčad Gojun)
Juranović (dovela Vučevićeva skaut služba)
Kalik (doveo Vučević, misteriozno ove zime potpisao Bjelanović)
Dakle u prvih 11 pet a virujen 7 igrača za koje je SD iskrcao odštete, a svakako su Bjelkanova pojačanja.
Dva, slovim DVA igrača iz našeg omladinskog pogona. Ne znam je li Duka proveo mlađe kategorije u nas i je li Jurić bio u mlađim kategorijama. No to nije poanta, može bit ni jedan, ali jeben mu mater ko je i kako ove doveo na Hajdukovu sisu.
Samo napomena, bjelanovic je u skaut sluzbu dosa 2015. godine, mislim da je u doba dovođenja borje lopeza cak bio i šef skaut službe tako da ima dio odgovornost i za te igrace koje nije direktno dovea, al je skautira i sigurno je njegov glas bija bitan za dovest ili ne
rdit: reka bi sa je od tih 11 on zasluzan za 8 ili 9.
dovede te bjelanovic, trener te stavi igrat, i onda predsjednik i taj bjelanovic novinarima kazu da su potirali trenera jer je tebe stavija igrat
[uredio Kinez-i-olog - 20. srpnja 2019. u 12:52]