Afera je napisao/la:
Bacio oko sažetak utakmice protiv Vukovara.
2. gol Vukovara, nisam odavno vidio gori defanzivni prekid od toga. 4 igraca na drugoj stativi protiv našeg 1 (jedan). Naravno pao gol.
Prekidi su nam apsolutno neiskoristen segment igre, svaki nas aut je los, ali ono loš, spor, grozan i baca se lopta taman da odbala pola m prije igraca pa ovaj tria 2 dodira viška da hendla.
Vidi cijeli citat
ispast ce hejtanje maresica, ali je kod tog gola dobro pogledat i njegovo ponasanje. balun mu je prosa doslovno 30cm od nogu. fizika ne dozvoljava da taj balun zavrsi na mistu di ga vukovarac udara u gol, a da ujedno bude iole daleko od maresiceve noge. moga ga je ispucat bez problema i ocistit opasnost, naravno uz nekakav rizik da se balun odbije krivo. nonsalancija ili strah. on odlucuje prepustit problem kolegama iza njega i u miru popratit rasplet dogadjaja (ne kazen da su oni dobro reagirali).
meni je to cista alibi igra. ako si u toj obrambenoj akciji ti taj koji definiras liniju obrane, nemas pravo na alibi igru.
[uredio Ne mogu drugo - 25. svibnja 2026. u 16:13]