HNK Hajduk Split 2026./2027.

tonko
tonko
Potencijal za velika djela
Pristupio: 31.12.2024.
Poruka: 2.253
25. svibnja 2026. u 14:53

Omake je napisao/la:

Nama su defenzivni prekidi problem uglavnom radi selekcije igrača. Osim Pukštasa nemaš niti jednog iznadprosječna skakača za njegovu poziciju. Pogotovo u utakmicama di je igra sa Marešićem, Hodak i Hrgom. Dosta igrača koji niti su visoki niti skočni. Hugo i sve ostale 6 ista priča. Atletičan stoper i 6 od 190cm bi nam promjenili toliko toga.

Vidi cijeli citat

pukštas je možda prvi problem u defanzivnim prekidima

nije se dovoljno radilo na tim segmentima, jasno da ima fizičkih limitacija al ovo jednostavno nije dobro isplanirano

just play fucking football
mk10
mk10
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.06.2012.
Poruka: 1.894
25. svibnja 2026. u 15:13

Omake je napisao/la:

Nama su defenzivni prekidi problem uglavnom radi selekcije igrača. Osim Pukštasa nemaš niti jednog iznadprosječna skakača za njegovu poziciju. Pogotovo u utakmicama di je igra sa Marešićem, Hodak i Hrgom. Dosta igrača koji niti su visoki niti skočni. Hugo i sve ostale 6 ista priča. Atletičan stoper i 6 od 190cm bi nam promjenili toliko toga.

Vidi cijeli citat


Bitnija je anticipacija nego skok(makar ne skodi), pogledas kako je Radeljic dosao do udaraca kraj Sarlije zadnji put, ne jer ima 2 ipo metra ili nesto nego mu je jednostavno pobjegao. Mi smo jako malo do nikako patili zbog Hrgoviceve ili Hodakove visine. Svakako ne zelim sesticu od 1,90 dok je Garcia trener. 

Tom50
Tom50
Željan dokazivanja
Pristupio: 22.06.2025.
Poruka: 237
25. svibnja 2026. u 15:16

Jonah je napisao/la:

Adriano10 je napisao/la:

Tko je bolji, Elez pod Gustafom/Valdasom ili sad Marešić?

Vidi cijeli citat

Premalo utakmica Marešića da bi ih se realno usporedilo, ali Elez u primeu je bija vrhunski stoper. 

Vidi cijeli citat


Elez u primeu je bio vrhunski stoper, cak i stoper koji u pravoj momcadi donosi titule, a onda je dosao u Hajduk

4-2-3-1 bez krila
Jackman1996
Jackman1996
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.03.2023.
Poruka: 1.721
25. svibnja 2026. u 15:21

nakon šest godina igramo utakmicu u pretkolu EL, a nakon sedam godina ćemo igrati domaću utakmicu u tom pretkolu (bolje da vas ne podsjetim što je tad bilo)

zadnju pobjedu u pretkolu EL (ujedno i zadnji prolaz) smo ostvarili protiv Renove te 2020. u Skoplju, dok smo zadnji put pobjedili na Poljudu u pretkolu tog natjecanja prije osam godina, protiv Slavije iz Sofije (što nam je i zadnji prolaz u tom pretkolu kad se igralo na dvije utakmice)

virnihajduku
virnihajduku
Željan dokazivanja
Pristupio: 01.06.2025.
Poruka: 167
25. svibnja 2026. u 15:25

Neznam kako mi možemo ugroziti dinamo u idućih nekoliko sezona 

Jonah
Jonah
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.04.2026.
Poruka: 519
25. svibnja 2026. u 15:42

Tom50 je napisao/la:

Jonah je napisao/la:

Adriano10 je napisao/la:

Tko je bolji, Elez pod Gustafom/Valdasom ili sad Marešić?

Vidi cijeli citat

Premalo utakmica Marešića da bi ih se realno usporedilo, ali Elez u primeu je bija vrhunski stoper. 

Vidi cijeli citat


Elez u primeu je bio vrhunski stoper, cak i stoper koji u pravoj momcadi donosi titule, a onda je dosao u Hajduk

Vidi cijeli citat

Nemojmo pretjerivat, Elez je bio dobar i u Hajduku barem na početku. Ne dobar nego odličan. To šta se posli raskomodija i niti mu se igralo niti treniralo, to ne minja. 

Tom50
Tom50
Željan dokazivanja
Pristupio: 22.06.2025.
Poruka: 237
25. svibnja 2026. u 15:46

Jonah je napisao/la:

Tom50 je napisao/la:

Jonah je napisao/la:

Adriano10 je napisao/la:

Tko je bolji, Elez pod Gustafom/Valdasom ili sad Marešić?

Vidi cijeli citat

Premalo utakmica Marešića da bi ih se realno usporedilo, ali Elez u primeu je bija vrhunski stoper. 

Vidi cijeli citat


Elez u primeu je bio vrhunski stoper, cak i stoper koji u pravoj momcadi donosi titule, a onda je dosao u Hajduk

Vidi cijeli citat

Nemojmo pretjerivat, Elez je bio dobar i u Hajduku barem na početku. Ne dobar nego odličan. To šta se posli raskomodija i niti mu se igralo niti treniralo, to ne minja. 

Vidi cijeli citat

Ma meni se nesto cini da je to do nas, bas svaki koji dode mu se nesto ne trenira i u padu je, a bome je i ona izjava Leke dobro prodrmala kavez

Nisam se ovoliko veselio recenici "vidjet cemo sve u sljedeca dva tri tjedna" od kad sam cekao da Beros i mama od Modrica ukinu karantene

 

Ps...mozda bi ih Hajduku trebalo uvest 🤷🏻‍♂️

4-2-3-1 bez krila
galinjo
galinjo
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.08.2018.
Poruka: 3.710
25. svibnja 2026. u 16:08

Adriano10 je napisao/la:

kuntakinte je napisao/la:

Nikita Iosifov - 25 godina, može igrati lijevo i desno krilo, slobodan igrač od 30.6. 

Igra za Celje, prošle godine zabia 16 golova, asistira 12. U slovenskoj ligi je imao 115 uspješnih driblinga!!! 

 

Od uprave Hajduka očekujem niti da ga pokuša kontaktirati dok je Bilić predsjednik.

 

Vidi cijeli citat

A šta će ga kontaktirat?

Reci jedan razlog zašto bi došao u Hajduk?

Vidi cijeli citat


Novčići kojih imamo u izobilju i to igrači znaju.

Ne mogu drugo
Ne mogu drugo
Dokazano ovisan
Pristupio: 05.06.2016.
Poruka: 10.036
25. svibnja 2026. u 16:11

Afera je napisao/la:

Bacio oko sažetak utakmice protiv Vukovara. 

2. gol Vukovara, nisam odavno vidio gori defanzivni prekid od toga. 4 igraca na drugoj stativi protiv našeg 1 (jedan). Naravno pao gol. 

Prekidi su nam apsolutno neiskoristen segment igre, svaki nas aut je los, ali ono loš, spor, grozan i baca se lopta taman da odbala pola m prije igraca pa ovaj tria 2 dodira viška da hendla. 

Vidi cijeli citat

ispast ce hejtanje maresica, ali je kod tog gola dobro pogledat i njegovo ponasanje. balun mu je prosa doslovno 30cm od nogu. fizika ne dozvoljava da taj balun zavrsi na mistu di ga vukovarac udara u gol, a da ujedno bude iole daleko od maresiceve noge. moga ga je ispucat bez problema i ocistit opasnost, naravno uz nekakav rizik da se balun odbije krivo. nonsalancija ili strah. on odlucuje prepustit problem kolegama iza njega i u miru popratit rasplet dogadjaja (ne kazen da su oni dobro reagirali).

meni je to cista alibi igra. ako si u toj obrambenoj akciji ti taj koji definiras liniju obrane, nemas pravo na alibi igru.

 

[uredio Ne mogu drugo - 25. svibnja 2026. u 16:13]
biciklisti preuzmite odgovornost ili odjebite od hajduka
galinjo
galinjo
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.08.2018.
Poruka: 3.710
25. svibnja 2026. u 16:12

majing je napisao/la:

Adriano10 je napisao/la:

kuntakinte je napisao/la:

Nikita Iosifov - 25 godina, može igrati lijevo i desno krilo, slobodan igrač od 30.6. 

Igra za Celje, prošle godine zabia 16 golova, asistira 12. U slovenskoj ligi je imao 115 uspješnih driblinga!!! 

 

Od uprave Hajduka očekujem niti da ga pokuša kontaktirati dok je Bilić predsjednik.

 

Vidi cijeli citat

A šta će ga kontaktirat?

Reci jedan razlog zašto bi došao u Hajduk?

Vidi cijeli citat

A slažem se da bi ga se trebalo kontaktirati da Hajduk formalno pokaže interes i da je igrač svijestan toga, čisto jer nas ništa ne košta probati šansu 1 od milijun. 

S druge strane, lik s takvom sezonom može komotno u klubove puno većeg rankinga i puno jače lige i dobit tamo puno više para za svoje usluge. 

Rekao bi da Dinamo ima 10x veće šanse dovesti ga nego mi. 

 

Vidi cijeli citat


 

Najgore je ne raditi ništa, a stalbo kukati i ponavljati- ne moze se. Ako ne pokusavas neces ni jebati kako u nasem narodu kazu. Ako pokusas, negdje ces i omrsiti brk.

  • Najnovije
  • Najčitanije