HNK Hajduk Split 2026./2027.

Ćelava prevara
Ćelava prevara
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.05.2025.
Poruka: 2.976
danas u 01:25

mk10 je napisao/la:

galinjo je napisao/la:

Ajduk1911 je napisao/la:

Nane1911 je napisao/la:

I cude se što Piric neda novce da Bilic i sekta s tim upravlja

Vidi cijeli citat

Pirić je dovea Ravanellija u Arsenal Kijev i onda ih je ugasia do kraja sezone, dajte njemu da upravlja.

Vidi cijeli citat


A da je malo se informirati i pročitati zašto se sve to dogodilo? I u kakvom je stanju bio Arsenal prije dolaska Pirića i ko ih je uopće držao iznad vode tih par godina? Sekta uništava Hajduk godinama i Bogu je postala teška...

Vidi cijeli citat


Svakako mi je draže da je Hajduk tamo gdje ga je sekta ostavila nego da je kao Arsenal gdje ga je Pirić ostavio. Sjevernokojerski model i branjenje neobranjivog nije nešto što podržavam s koje god strane dolazilo. 

Vidi cijeli citat

Sad si me natjerao da malo proučim Pirićevu epizodu u Arsenalu. Užas jbt.

Ajduk1911
Ajduk1911
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.11.2020.
Poruka: 2.721
danas u 01:32

galinjo je napisao/la:

Ajduk1911 je napisao/la:

Nane1911 je napisao/la:

I cude se što Piric neda novce da Bilic i sekta s tim upravlja

Vidi cijeli citat

Pirić je dovea Ravanellija u Arsenal Kijev i onda ih je ugasia do kraja sezone, dajte njemu da upravlja.

Vidi cijeli citat


A da je malo se informirati i pročitati zašto se sve to dogodilo? I u kakvom je stanju bio Arsenal prije dolaska Pirića i ko ih je uopće držao iznad vode tih par godina? Sekta uništava Hajduk godinama i Bogu je postala teška...

Vidi cijeli citat


Ono što sam ima priliku pročitat je da je dava prazna obećanja, da uopće nije bio prisutan u klubu (na šta se Ravanelli i žalia), a na kraju je cijelu krivnju pribacia na Ukrajince.

Prije njega su bili u stanju da su uspili izborit 2 promocije u 3 godine nakon što su bankrotirali 2013, čudno za klub koji triba držat iznad vode.

Lik se čini kao klasični bazenaš i davat mu bilo kakve ovlasti nad sportskim sektorom bi zaista bila tragedija za već dovoljno napaćeni klub.

Igrat će se i dogodine
MjautST
MjautST
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 05.04.2021.
Poruka: 34
danas u 01:49

Nisan odavno pa ajmo vako kroz nocne sate...

Šta sad po vama Lukša ispada neki izdajnik grobar neznan unistia klub? 

Po meni je on bia svakakav al je isa napravit nesto i nie uspia,isto tako je tu cilo vrime bia NO koji je moga sve stopirat imali su uvid u cile financije..

Pitanje svima ,mislite li da je Lukša potpisiva menagerske ugovore na proviziju i na štetu kluba? Po meni nije ,nego se zajeba davajuci previse al opet u cilju titule i preokreta u HNL.

Dali su nove garniture nakon njega vodili klub bolje ili losije ? Lukša kakvi god da je je po meni pokaza kako se klub triba vodit.Jedan covik stoji iza svega bilo dobro ili loše..Nikakav nadzorni odbor nikakvi likovi sastrane .Ovo nakon njega je povratak na staro da opet neko nekog guši od gori i niko nie odgovoran..

Ma nema ode spasa bez totalne reforme !

Ćelava prevara
Ćelava prevara
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.05.2025.
Poruka: 2.976
danas u 01:50

Ako je vjerovat tražilicama i prijevodima iz ukrajinskih medija, Pirićeva priča u Arsenalu je izgledala ovako:

- Preuzeo je klub s partnerom iz Ukrajine. Kao bivši igrač i simpatizer htio je pomoć klubu da se izvuče iz teške situacije

- Postavljen je za predsjednika kluba

- Najavio je velike investicije i novi stadion. Ukupno preko 100 milijuna eura.

- Najavio je ekspresan povratak u prvu ligu.

- Doveo je vagon igrača i ojačao prvu ekipu

- Ispunio je obećanje o ekspresnom povratku u prvu ligu

- Zakačio se s bankama zbog starih klupskih dugova koje nije htio otplaćivat

- U prvoj ligi je Arsenal morao plaćat korištenje tuđeg stadiona

- Doveo je vagon igrača i trenera Ravanellija

- Navijači su počeli sumnjat u populizam zbog izbora trenera

- Kroz par mjeseci Pirić se zakačio s Ravanellijem zbog loših rezultata i htio ga je potjerat. Pirićev partner nije dijelio to mišljenje, pa su se i međusobno pokačili.

- Ravanelli je otišao sam zbog tenzija u klubu

- Banka je počela sjedat na imovinu kluba, uključujući infrastrukturu za treniranje

- Pirić je stavio fokus na ostajanje u ligi i promijenio još par trenera i igrača tijekom sezone

- Završili su zadnji u ligi

- Ugasili su seniorsku ekipu

Lakat broja 91
Lakat broja 91
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.06.2026.
Poruka: 125
danas u 02:26

Još jedan dan bez pojačanja u igračkom kadru i Ivice Pirića iz paštete. Lipo je biti navijač Hajduka. Pozdrav iz podruma KBC Firule.

Lionheart
Lionheart
Željan dokazivanja
Pristupio: 15.09.2025.
Poruka: 796
danas u 02:39

Aj jos sutra izdrzat vec sto puta prozvakane teme,pa cemo valjda malo o nogometu

Zulu1911
Zulu1911
Željan dokazivanja
Pristupio: 01.06.2025.
Poruka: 542
danas u 07:30

#brunomaricout🟥
Gimli91
Gimli91
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.05.2026.
Poruka: 502
danas u 08:18

https://www.transfermarkt.com/julien-anziani/profil/spieler/520819

Da je ovog uspit dovest nekako, odlična osmica

Bilićev sin
MKND
MKND
Potencijal za velika djela
Pristupio: 06.05.2025.
Poruka: 1.150
danas u 08:55

maestro82 je napisao/la:

I onda neko hvali Bilića ili kaže da bi bia dobar za financije

Vidi cijeli citat

Al po čemu je to Bilić toliko puno gori ili bolji od Lukše.

Lukša je prodavao demagogiju i onda kad je ocijenio da klub nema love se pametno sklonio.

Onda je došao Bilić umjesto da se krenulo u uštede on na prvoj presici najavi povećanje proračuna.

I onda se dogodilo to da se ta piramida populizma srušila, i tek nakon toga se ide u kresanje budžeta.

Bilić je samo nastavio Lukšin put sa dovođenjem imena koja ne treba googlati

NK 9 za SD, Gattuso za trenera.

[uredio MKND - 22. lipnja 2026. u 08:56]
"Odgovornost trenera može se tražiti tek kada je sustav iznad njega stabilan."
s@lko dinamita$
s@lko dinamita$
Potencijal za velika djela
Pristupio: 21.04.2012.
Poruka: 2.104
danas u 08:58

Ja mislim da ovaj klub općenito treba ugasiti. Pretvorio se u suprotnost samom sebi.

  • Najnovije
  • Najčitanije