HNK Hajduk Split 2026./2027.

sbk_ajme
sbk_ajme
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 03.06.2026.
Poruka: 11
danas u 14:08

Ćelava prevara je napisao/la:

Zbivanja tijekom prošle sezone:

1. Olujni vjetar počupao leksane koji, srećom, nisu pali nekome na glavu

2. Pronađen tromblon na krovu iznad tribine

3. Više stručnjaka je javno izašlo s mišljenjem da je struktura stadiona kompromitirana zbog starosti i ubrzane korozije

4. Iz kluba su poručili da stadion nije siguran, te postavili slike propadajuće armature itd.

5. U javnosti je prevladalo mišljenje na je stadion opasan po život i da ga treba rušit.

 

I sad nakon svega netko dođe do zaključka da je glavni razlog manjeg broja pretplatnika Gonzalo Garcia. Top!

 

Vidi cijeli citat


Kako Hajduk uopće može dobit licencu za stadion u takvom stanju, i sami stalno govore kako je nesiguran za gledatelje i da se ne triba čekat da se dogodi tragedija itd.

Šta ne bi onda neko triba reagirat i zabranit održavanje utakmica ili je to ipak samo pokušaj prisile nekoga da im se odobre sredstva za novi stadion?

HiSTerija
HiSTerija
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.08.2025.
Poruka: 1.446
danas u 14:11

sbk_ajme je napisao/la:

Ćelava prevara je napisao/la:

Zbivanja tijekom prošle sezone:

1. Olujni vjetar počupao leksane koji, srećom, nisu pali nekome na glavu

2. Pronađen tromblon na krovu iznad tribine

3. Više stručnjaka je javno izašlo s mišljenjem da je struktura stadiona kompromitirana zbog starosti i ubrzane korozije

4. Iz kluba su poručili da stadion nije siguran, te postavili slike propadajuće armature itd.

5. U javnosti je prevladalo mišljenje na je stadion opasan po život i da ga treba rušit.

 

I sad nakon svega netko dođe do zaključka da je glavni razlog manjeg broja pretplatnika Gonzalo Garcia. Top!

 

Vidi cijeli citat


Kako Hajduk uopće može dobit licencu za stadion u takvom stanju, i sami stalno govore kako je nesiguran za gledatelje i da se ne triba čekat da se dogodi tragedija itd.

Šta ne bi onda neko triba reagirat i zabranit održavanje utakmica ili je to ipak samo pokušaj prisile nekoga da im se odobre sredstva za novi stadion?

Vidi cijeli citat

Komunicirano je da je stadion trenutno siguran al da u budućnosti neće bit i da zato nema smisla ušminkavanje stadiona i trošenje stotina milijuna da bi se za 20 godina opet sreli sa istim problemom. 

Ko igra za raju i zanemaruje taktiku...
nokia3310
nokia3310
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.06.2016.
Poruka: 1.611
danas u 14:15

Veseli osjetno smanjenje broja pretplata. Mozda iz kluba skuze da je mužnju navijača potrebno zaraditi radom i rezultatima.

Igra se i dogodine
Gimli91
Gimli91
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.05.2026.
Poruka: 514
danas u 14:20

s@lko dinamita$ je napisao/la:

Svi osim Šarlije idu na pripreme. Kladio bih se da će Krovinović i Hugo ostati u Hajduku. Što se tiče Huga, nisam razočaran.

Vidi cijeli citat

šarlija jedini pošten od njih, ne računate na mene, nema smisla da budem svama, tražit ću novi klub.

bar ima obraz za razliku od nekih.

Bilićev sin
samočitam
samočitam
Željan dokazivanja
Pristupio: 22.07.2025.
Poruka: 289
danas u 14:22

Da,velika stvar, pad pretplata u prvih sedam dana,a na kraju će ih biti isto ili +-10%.

Ali čisto da primjetim trend među narodom,ono kada nemaš pretplatu i ne ideš na utakmice, ali sa uvjerenjem smatraš da je tvoje mišljenje i rješenje o Hajduku (na koje imaš pravo,kao i ona baba iz Prip.Gornje što jedino prati poštara sa penzijom) , o igri,trenerima,upravama,modelima relevantnije od mišljenja o programu i upravi kazališta u Splitu lika koji nije nogom kročio u kazalište.

Samo kažem, obazirem se na takve,bez ljutnje tko se prepozna, ali ovo je baš zanimljivo.

Najglasniji za stanje u državi su oni koji redovno preskaču izbore, najbučniji ratnici su oni koji pušku vidjeli nisu, najveći Hrvati su oni koji dišu zrak u dijaspori, najstručniji stručnjaci za financije su oni koji još žive sa roditeljima, najveći Hajdukovci su oni koji Poljuda vidjeli nisu.I zanimljivo, svi redom su prilično agresivni u nametanju svojih stavova onima drugima koji glasaju,gledaju,rade,ratuju.Zato skidam kapu svakom onom članu i pretplatniku koji ima svoj stav o klubu ma kakav god on bio.Na sreću ima takvih i ovdje.

)))ujko(((
)))ujko(((
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.11.2020.
Poruka: 2.676
danas u 14:23

Sektor - H je napisao/la:

tomicavonbismarck je napisao/la:

3000 pretplata to je 99% od Nh i Torcide. Oni koji imaju ikakvu korist od od ovakvog jadnog Hajduka su jedini i kupili 30% skuplju pretplatu a rezultati nikad losiji a sramoćenja sve učestalija. Ljudi više nisu ovce i dobro da je tako. Sad uvik se moze brpj pretplata napumpat.

Vidi cijeli citat


Ja ću je tek kupit kroz ovaj tjedan a boli me kurac za udrugom, Livajom i svakim imenom u klubu sve do čistačice.

Ka i za likovima poput tebe koji će doć kad budu rezultati, derbiji ili Europa. Dno likovi.

 

Vidi cijeli citat


Oćeš reć da neće više vidit poljuda?😰🤣

Sustav pun ozbiljnih nogometnih imena, tribine pune svijeta, nasuprot par eminentnih nepismenih sportnet trolova.
Lionheart
Lionheart
Željan dokazivanja
Pristupio: 15.09.2025.
Poruka: 798
danas u 14:25

Iako su to pojedinci, fasciniran sam da itko zeli povratak u momcad covjeka koji trci manje od Livaje na poziciji zadnjeg veznog, spor ko puž, redovito zbog toga ne uspije ni napraviti faul,a kamoli što drugo

Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.527
danas u 14:29

haldol_66 je napisao/la:

ovima sta agitiraju za neuclanjivanje i neuzimanje pretplate zelin sve najgore u zivotu

ukoliko su hajdukovci ili bar misle da jesu

Vidi cijeli citat

Normalan čovik neće nekome poželit sve najgore u životu ni za puno ozbiljnije stvari od tih trivijalnih koje si navea. Valjda loš kućni odgoj al moš se sramit za takve želje. Ti i ovi koji ti plus daju. 

[uredio Bellygunner - 22. lipnja 2026. u 14:29]
Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
Kambelovac
Kambelovac
Željan dokazivanja
Pristupio: 22.06.2019.
Poruka: 246
danas u 14:36

Da razjasnim odmah u startu, nisam nikakav zagadur ni išta slično. Nikad bio nit ću bit. Uz Hajduka uvik i zauvik!
Pratim ovo šta pišete oko pada broja pretplatnika i imam potrebu reć da potajno navijam (ustvari ne potajno nego evo i javno) da nam padne broj pretplatnika, a sad ću objasniti i zašto to priželjkujem.

Prošle sezone Hajduk je imao 18.200 pretplatnika. Kapacitet Poljuda je cca 33.800 šta znači da je oko 15.600 pojedinačnih ulaznica bilo u prodaji za svaku domaću utakmicu.

Sada se priča mijenja: ove sezone ćemo imat, ajmo reć, 10.800 pretplatnika ukupno. U prijevodu to znači da ćemo za svaku utakmicu moći prodavati po cca 23.000 ulaznica. To je, otprilike, oko 7.000 pojedinačnih ulaznica više naspram prošle sezone koje će se naći u prodaji za svaku utakmicu. I sada, u kombinaciji s ovim većim cijenama pretplata, i tom činjenicom da ćemo značajno veći broj ulaznica moći prodavati (npr. po cijenama za europske utakmice, barem ove dvije koje imamo osigurane: Sjever 30, Istok 50, Zapad 70 eura), eto tko ima volje neka se uhvati digitrona i računa :-)

Suma sumarum: Hajduk će u sezoni 2026./2027., zbog povećanja cijena pretplata i zbog većeg broja pojedinačnih ulaznica koje će se nalaziti u prodaji, zaraditi značajno više novaca nego u prošloj sezoni. A s obzirom da mi je to najvažnije, da klub zaradi šta je više moguće, iz tog razloga bih i volio da nemamo više 18.200 pretplatnika nego da ih bude 10-ak iljada.

Znam da će se to odrazit i na posjećenost na stadionu, posebno u drugom dijelu sezone kad u nekom travnju budemo 20 bodova iza Dinama, ali ako mi ne budemo u igri za naslov prvaka, a nećemo, mi ćemo na stadionu u proljetnom dijelu sezone svakako imat 8, 9 ili 10 iljada ljudi. Bez obzira imali mi 11, 12 ili 18 iljada pretplatnika.

Tako da, još jednom, puna podrška Hajduku za potez povećanja cijena pretplata i puna podrška svima onima koji ju ne žele kupit. 

Lakat broja 91
Lakat broja 91
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.06.2026.
Poruka: 128
danas u 14:40

haldol_66 je napisao/la:

ovima sta agitiraju za neuclanjivanje i neuzimanje pretplate zelin sve najgore u zivotu

ukoliko su hajdukovci ili bar misle da jesu

Vidi cijeli citat

I ja isto govorin, ali za suprotno.

  • Najnovije
  • Najčitanije