Gimli91 je napisao/la:
galinjo je napisao/la:
Ajduk1911 je napisao/la:
Nane1911 je napisao/la:
I cude se što Piric neda novce da Bilic i sekta s tim upravlja
Vidi cijeli citat
Pirić je dovea Ravanellija u Arsenal Kijev i onda ih je ugasia do kraja sezone, dajte njemu da upravlja.
Vidi cijeli citat
A da je malo se informirati i pročitati zašto se sve to dogodilo? I u kakvom je stanju bio Arsenal prije dolaska Pirića i ko ih je uopće držao iznad vode tih par godina? Sekta uništava Hajduk godinama i Bogu je postala teška...
Vidi cijeli citat
Ja ne želim HDZ pajdaše smrdljive lopovske u hajduku. A poglavito štimčeve pajdaše. Na kraju krajeva imali smo nedavno već jednog njihovog pajdu iz Dubrovnika.
Ovo što pirić radi medijski je manipuliranje masama i loženje navijača, to traje već par jebenih mjeseci, a da se ne udostoji javno reć želje, ciljeve, zahtjeve. Nego želimo moćan hajduk za titulu dat ćemo 2 možda i 5 pa i 10 milijuna eura, ne tražimo ništa zauzvrat od hajduka, nikakve funkcije (aha inače je poznato to u hdz-ovaca 🤣🤣🤣🤣🖕)
Vidi cijeli citat
Ja sam govorio prije par godina ovo- dok drugi lobiraju, rade, skupljaju bodove, titule i ostalo, mi propadamo u svakom smislu.
Etika, moral? Mi smo ko čisti? Pa samo uzmi ugovore koji su se djelili Laktu, Krovu, Odjidji, pa kasnije Rinu i sličnima.. Di je tu etika, tko je to nadzirao, tko potpisivao? To je čisti oblik nečistog, neetičnog morala. Nikakav kodeks. Sjašite s njim.
Dok smo imali jake ljude koji su lobirali tipa Tito Kirigin, do tad smo i značili nešto, tada smo stekli ime, tad smo proširili bazu navijača i simpatizera i postali veliki klub. Ti ne možeš opstati među velikim ribama ako nećeš imati sposobne i vrlo lukave ljude. Ne zenima me jesu lijevi ili desni, crni ili crveni, žuti ili zeleni.. Hoću zdrav klub koji će raditi zdravo i konkurentno, a ne gledati bolesnika na izdisaju kakav je Hajduk zadnjih ihaha godina.
[uredio galinjo - 22. lipnja 2026. u 15:48]