HNK Hajduk Split 2026./2027.

jajan o'nil
jajan o'nil
Željan dokazivanja
Pristupio: 16.01.2025.
Poruka: 256
danas u 15:20

Ljudi moji,shvaćam da je ovo mjesto za raspravu,ali ovdje stvari eskaliraju oko svega,ovaj želi onima koji ne kupe pretplatu sve najgore,drugi da nas smatraju za krave muzare,mislim da nema potrebe za tim...

Ja ću produžiti,idem na svaku,karta me ispadne 15 tak eur za istok što je za današnje cijene meni i više nego povoljno.

Isto tako razumim ljude koji nisu tu na svakoj,putuju iz cile Hrvatske,pa je njima ta karta drastično skuplja nego meni.

Priče da je skupo dati za ovakvi Hajduk,ovakvi Poljud,su smiješne,sve je skupo,kila poma na Pazaru 4 eur,šta da ja sad onoj babi sve po spisku jer je stavila 4 eur.

p.s.karta će me ispast i jeftinije kad uđemo u neku od grupa!

HiSTerija
HiSTerija
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.08.2025.
Poruka: 1.446
danas u 15:27

A ništa, naoštrimo F5-ice. 

Ko igra za raju i zanemaruje taktiku...
Ruzina
Ruzina
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 12.06.2026.
Poruka: 35
danas u 15:30

Omake je napisao/la:

Mislim ni sam Bog ne zna koji će nam sastav istrčat protiv Žiline. 

Vidi cijeli citat

Sta to nije skoro ocito trenutno.

Silic - Hodak, Maresic, Raci, Hrgovic - Pajaziti, Pukstas, Brutti - Brajkovic, Livaja, Sego

 

Gimli91
Gimli91
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.05.2026.
Poruka: 514
danas u 15:35

LazialZD je napisao/la:

- Nešto se na Poljudu po pitanju novosti u kadru govorkalo još početkom idućeg tjedna, ali nikakvih obavijesti nije bilo. Garcia, neslužbene informacije i Graf to su prolongirali za ovaj tjedan u kojeg Poljak očito ulazi s ozbiljnim ambicijama pojačavanja prve ekipe. Stoga, hajdukovcima ne preostaje ništa drugo nego da pojačano koriste tipku osvježavanja, popularni "F5". Ona bi ovog tjedna očito mogla raditi prekovremeno...

Vidi cijeli citat

očekujem 4-5 igrača ovaj tjedan, deficitarne pozicije, a onda sljedeća dva miseca kako budu prodaje išle i europska natjecanja, ako kojim čudom uđemo u KL

Bilićev sin
Jameson
Jameson
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 17.06.2016.
Poruka: 25.109
danas u 15:47

Zašto je Topalovic odabra Žnjan kao ljetnu destinaciju?!

Klub je ka i čovik, nosi ime za cili vik HŽV!!!Igor Pajač - najveća sudačka lopina!!
galinjo
galinjo
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.08.2018.
Poruka: 3.704
danas u 15:47

Gimli91 je napisao/la:

galinjo je napisao/la:

Ajduk1911 je napisao/la:

Nane1911 je napisao/la:

I cude se što Piric neda novce da Bilic i sekta s tim upravlja

Vidi cijeli citat

Pirić je dovea Ravanellija u Arsenal Kijev i onda ih je ugasia do kraja sezone, dajte njemu da upravlja.

Vidi cijeli citat


A da je malo se informirati i pročitati zašto se sve to dogodilo? I u kakvom je stanju bio Arsenal prije dolaska Pirića i ko ih je uopće držao iznad vode tih par godina? Sekta uništava Hajduk godinama i Bogu je postala teška...

Vidi cijeli citat

Ja ne želim HDZ pajdaše smrdljive lopovske u hajduku. A poglavito štimčeve pajdaše. Na kraju krajeva imali smo nedavno već jednog njihovog pajdu iz Dubrovnika. 

Ovo što pirić radi medijski je manipuliranje masama i loženje navijača, to traje već par jebenih  mjeseci, a da se ne udostoji javno reć želje, ciljeve, zahtjeve. Nego želimo moćan hajduk za titulu dat ćemo 2 možda i 5 pa i 10 milijuna eura, ne tražimo ništa zauzvrat od hajduka, nikakve funkcije (aha inače je poznato to u hdz-ovaca 🤣🤣🤣🤣🖕)

 

 

Vidi cijeli citat


Ja sam govorio prije par godina ovo- dok drugi lobiraju, rade, skupljaju bodove, titule i ostalo, mi propadamo u svakom smislu.

Etika, moral? Mi smo ko čisti? Pa samo uzmi ugovore koji su se djelili Laktu, Krovu, Odjidji, pa kasnije Rinu i sličnima.. Di je tu etika, tko je to nadzirao, tko potpisivao? To je čisti oblik nečistog, neetičnog morala. Nikakav kodeks. Sjašite s njim.

Dok smo imali jake ljude koji su lobirali tipa Tito Kirigin, do tad smo i značili nešto, tada smo stekli ime, tad smo proširili bazu navijača i simpatizera i postali veliki klub. Ti ne možeš opstati među velikim ribama ako nećeš imati sposobne i vrlo lukave ljude. Ne zenima me jesu lijevi ili desni, crni ili crveni, žuti ili zeleni.. Hoću zdrav klub koji će raditi zdravo i konkurentno, a ne gledati bolesnika na izdisaju kakav je Hajduk zadnjih ihaha godina. 

[uredio galinjo - 22. lipnja 2026. u 15:48]
bocko11
bocko11
Željan dokazivanja
Pristupio: 12.06.2018.
Poruka: 143
danas u 15:48

Jonah je napisao/la:

Mogu bit ljut na sve oko kluba. Upravu, igrace, stanje stadiona, na debile iz Naseg Hajduka koji peru ruke od odgovornosti, na kronicno stanje nesposobnosti. Mogu iz protesta ne produzit clanstvo, ali pretplata nikad nije bila nit ce bit u pitanju. Klub se gleda i prati kakva god situacija bila oko njega i to je nekakav minumum doprinosa koji ce uvik imat od mene. Ali svak nek bira za sebe, samo mi je gadljivo navijanje za sta veci podbacaj.

Vidi cijeli citat


 Amen!!

Kinez-i-olog
Kinez-i-olog
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.06.2015.
Poruka: 16.152
danas u 15:48

Kambelovac je napisao/la:

Imaju dvije stvari koje su jako slične: Hajduk i turistička sezona. Manje ljudi će ove sezone bit na Poljudu, a klub će više zaradit. Ista je stvar i s turizmom: manje ljudi u državi će bit nego lani, ali će ti ljudi ostavit više novaca nego lani.

Vidi cijeli citat


lipo je cut da se klub svea na cistu bilancu i +-

#narodni

#emocija

postojimo i bar je “naš”! 🤘🏻
galinjo
galinjo
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.08.2018.
Poruka: 3.704
danas u 15:50

mk10 je napisao/la:

galinjo je napisao/la:

Ajduk1911 je napisao/la:

Nane1911 je napisao/la:

I cude se što Piric neda novce da Bilic i sekta s tim upravlja

Vidi cijeli citat

Pirić je dovea Ravanellija u Arsenal Kijev i onda ih je ugasia do kraja sezone, dajte njemu da upravlja.

Vidi cijeli citat


A da je malo se informirati i pročitati zašto se sve to dogodilo? I u kakvom je stanju bio Arsenal prije dolaska Pirića i ko ih je uopće držao iznad vode tih par godina? Sekta uništava Hajduk godinama i Bogu je postala teška...

Vidi cijeli citat


Svakako mi je draže da je Hajduk tamo gdje ga je sekta ostavila nego da je kao Arsenal gdje ga je Pirić ostavio. Sjevernokojerski model i branjenje neobranjivog nije nešto što podržavam s koje god strane dolazilo. 

Vidi cijeli citat

 

Jesi upoznat s Arsenalom iz Kijeva prije Pirića i za vrijeme Pirića? Pitam za prijatelja.

LazialZD
LazialZD
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.07.2011.
Poruka: 14.180
danas u 15:50

Jameson je napisao/la:

Zašto je Topalovic odabra Žnjan kao ljetnu destinaciju?!

Vidi cijeli citat

Ceka da mu se print od broja na bilom dresu osusi u fanshop-a 😅

Sa dragom kod četiri kantuna, kroz tihu varoš proći bi zna, Na rivu il' uz Donat stari dok tiho, tiho sniva Zadar grad
  • Najnovije
  • Najčitanije