HNK Hajduk Split 2026./2027.

igracsbrojemdva
igracsbrojemdva
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 19.05.2025.
Poruka: 56
danas u 09:40

Koliko god negative bilo u i oko kluba, danas voljeni klub igra prvu (pa makar i pripremnu utakmicu) sezone

Ajmo Hajduče :)

xy name
xy name
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.12.2017.
Poruka: 1.525
danas u 09:42

Ima di prijenos tekme ? 

Gimli91
Gimli91
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.05.2026.
Poruka: 536
danas u 09:44

hdtv

Bilićev sin
Bulevar
Bulevar
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.08.2025.
Poruka: 1.113
danas u 10:11

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

anetisi je napisao/la:

Bulevar je napisao/la:

Dubi_bj je napisao/la:

Gimli91 je napisao/la:

Koji je smisao posudbe lika kojeg bi onda platio 1.3 milijuna eura kad dogodine bude punio 27god. Jeftinije bi bilo dovest slobodnu klasu za 500-600 plaće

Ne virujen u taj twit

Vidi cijeli citat

Ponukani našim poslovnim modelima da više fulamo nego pogodnimo, pa onda imaš situaciju da smo uzeli igrača Valencije kao klasu za pašnjake HNl sad ga ne možemo ni pokloniti bez našeg plaćanja.

Vidi cijeli citat


Ova prica sa Hugom se moze vezati na pricu o drugoligaskim igracima od neki dan. Podcjenjivanje...

Znaci, jasno podcjenjivanje lige i precjenjivanje svojih mogucnosti. Hrvatska je za Spanjolsku cetvrta liga, a on izgleda nije ni za tu cetvrtu ligu, ne nogometnim znanjem nego pristupom nogometu i ovoj ligi.

Inace HNL trenutno ima samo jednog 'top tier igraca', a taj se lagano gasi i ide prema kraju karijere. 

Vidi cijeli citat


Ajme patetike... Dok se za Stojkovića, Belja i Domingueza nakon brutalnih sezona licitira s 10+ milja eura za otkup njihovih ugovora ti govoriš kako je samo ML top tier igrača. Eto, zato ga je htio tko ono, Venezia, friški talijanski prvoligaš? 

Vidi cijeli citat

Izjava dostojan pandan izjavi da je Livaja najbolji igrač Hajduka svih vremena 

Vidi cijeli citat


Jeste li poentirali? Bravo, ide vam plus !

Otkad ja pratim, a to je vise od 1/3 postojanja samog kluba, gledao sam brat bratu +10 igraca boljih od M. Livaje. To je cinjenica.

Pratim HNL od prvog dana, pa bi i tu mogao rangirati gdje stoji ML10, ali neda mi se.

Sto puta sam napisao ovde da nemam veze sa nogometom, ali cini mi se da ima i Vas koji ste cijepljeni ono bas 100%.

 

Revolucija i giljotina !
Wickerman11
Wickerman11
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 18.06.2026.
Poruka: 5
danas u 10:12

Gimli91 je napisao/la:

vidim ćemo oće li krov i hugo zaigrat u današnjoj prijateljskoj

Vidi cijeli citat

Naravno da hoce. Inace ne bi ni isli na pripreme..

horog DP
horog DP
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 10.01.2019.
Poruka: 21.381
danas u 10:13

KK Split traži igrače preko CHAT GPTa. 

HNK Hajduk me možda zovne za 7 dana da me ubace u roster.  

Samo da najavim plaću koju tražim je 4000€ neto. Bit ću nasmijan, trenirat, neću pravit probleme Garciji iako se ne slažem s njim. Ne tražim ni minutažu, ali ako zaigram dobro zaigram. 

Koji teatar apsurda sa rosterom smo mi

I kad zavlada mržnja razum nije lijek I ludilo uvik promijeni tijek povijesti Ispiše novu, krvavu stranu U zemlji seljaka, na brdovitom Balkanu
maestro82
maestro82
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.07.2021.
Poruka: 4.610
danas u 10:14

horog DP je napisao/la:

KK Split traži igrače preko CHAT GPTa. 

HNK Hajduk me možda zovne za 7 dana da me ubace u roster.  

Samo da najavim plaću koju tražim je 4000€ neto. Bit ću nasmijan, trenirat, neću pravit probleme Garciji iako se ne slažem s njim. Ne tražim ni minutažu, ali ako zaigram dobro zaigram. 

Koji teatar apsurda sa rosterom smo mi

Vidi cijeli citat

Jesi livak ili dešnjak?

GabrieleBatistuta1997
GabrieleBatistuta1997
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.07.2023.
Poruka: 3.391
danas u 10:15

Bulevar je napisao/la:

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

anetisi je napisao/la:

Bulevar je napisao/la:

Dubi_bj je napisao/la:

Gimli91 je napisao/la:

Koji je smisao posudbe lika kojeg bi onda platio 1.3 milijuna eura kad dogodine bude punio 27god. Jeftinije bi bilo dovest slobodnu klasu za 500-600 plaće

Ne virujen u taj twit

Vidi cijeli citat

Ponukani našim poslovnim modelima da više fulamo nego pogodnimo, pa onda imaš situaciju da smo uzeli igrača Valencije kao klasu za pašnjake HNl sad ga ne možemo ni pokloniti bez našeg plaćanja.

Vidi cijeli citat


Ova prica sa Hugom se moze vezati na pricu o drugoligaskim igracima od neki dan. Podcjenjivanje...

Znaci, jasno podcjenjivanje lige i precjenjivanje svojih mogucnosti. Hrvatska je za Spanjolsku cetvrta liga, a on izgleda nije ni za tu cetvrtu ligu, ne nogometnim znanjem nego pristupom nogometu i ovoj ligi.

Inace HNL trenutno ima samo jednog 'top tier igraca', a taj se lagano gasi i ide prema kraju karijere. 

Vidi cijeli citat


Ajme patetike... Dok se za Stojkovića, Belja i Domingueza nakon brutalnih sezona licitira s 10+ milja eura za otkup njihovih ugovora ti govoriš kako je samo ML top tier igrača. Eto, zato ga je htio tko ono, Venezia, friški talijanski prvoligaš? 

Vidi cijeli citat

Izjava dostojan pandan izjavi da je Livaja najbolji igrač Hajduka svih vremena 

Vidi cijeli citat


Jeste li poentirali? Bravo, ide vam plus !

Otkad ja pratim, a to je vise od 1/3 postojanja samog kluba, gledao sam brat bratu +10 igraca boljih od M. Livaje. To je cinjenica.

Pratim HNL od prvog dana, pa bi i tu mogao rangirati gdje stoji ML10, ali neda mi se.

Sto puta sam napisao ovde da nemam veze sa nogometom, ali cini mi se da ima i Vas koji ste cijepljeni ono bas 100%.

 

Vidi cijeli citat

Ja sam svojoj zeni bio top prije jedno 7,8 godina dok sam igrao nogomet, u treningu imao top tjelo, sad nekako nakon rostilja svakoga vikenda i sumnjam da sam joj top. 

horog DP
horog DP
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 10.01.2019.
Poruka: 21.381
danas u 10:16

maestro82 je napisao/la:

horog DP je napisao/la:

KK Split traži igrače preko CHAT GPTa. 

HNK Hajduk me možda zovne za 7 dana da me ubace u roster.  

Samo da najavim plaću koju tražim je 4000€ neto. Bit ću nasmijan, trenirat, neću pravit probleme Garciji iako se ne slažem s njim. Ne tražim ni minutažu, ali ako zaigram dobro zaigram. 

Koji teatar apsurda sa rosterom smo mi

Vidi cijeli citat

Jesi livak ili dešnjak?

Vidi cijeli citat

Livak

I kad zavlada mržnja razum nije lijek I ludilo uvik promijeni tijek povijesti Ispiše novu, krvavu stranu U zemlji seljaka, na brdovitom Balkanu
MikosGaal
MikosGaal
Željan dokazivanja
Pristupio: 05.09.2023.
Poruka: 509
danas u 10:17

xy name je napisao/la:

Ima di prijenos tekme ? 

Vidi cijeli citat

Utakmice?

  • Najnovije
  • Najčitanije