Frane iz Omiša je napisao/la:
s@lko dinamita$ je napisao/la:
Frane iz Omiša je napisao/la:
hajduk 2014. all over again.
Vidi cijeli citat
I meni ovo djeluje kao Fomitschow, Hamza, Said i takvi
Vidi cijeli citat
ne triba dovodit nikog samo da bi dovodija i da bi zadovoljija drkače na dovođenja.
rotacijski igrači ti mogu biti iz škole, ako nemaš pineza, a nemaš.
čemu davat ovon liku 300k plaće, ispod toga nije doša sigurno.
kad se ukaže prilika za dovest prvotimca ili dobrog igrača onda uloviđ tu priliku u dovedeš ga. bilo to 1.7. 1.8 ili 1.9.
Skelin se vraća nakon ozljeda kroz cilu sezonu, Gabrića nemaš u početku zbog eura u19, Šarlije nema ide ča, ostaješ na Marešiću i račiju koji su užasan stoperski par koje svako može izbušit sa golovima.