HNK Hajduk Split 2026./2027.

Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.535
danas u 11:54

Frane iz Omiša je napisao/la:

hajduk 2014. all over again.

Vidi cijeli citat

Znači 4 play offa? Puno bolje nego zadnjih godina prženja apsurdne svote love! 

Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
kraajki
kraajki
Mali dioničar
Pristupio: 01.08.2018.
Poruka: 8.077
danas u 11:54

HiSTerija je napisao/la:

Jesmo ikad imali duže prezime na dresu od Van Hoorenbeeck? Sa razmakom 15 znakova. 

Vidi cijeli citat


Ivan Jakov Vilson Džoni

"Tereza legendo, kao majka si mi, baci se pod šleper."
CoccoBill
CoccoBill
Željan dokazivanja
Pristupio: 12.02.2026.
Poruka: 362
danas u 11:55

kraajki je napisao/la:

HiSTerija je napisao/la:

Jesmo ikad imali duže prezime na dresu od Van Hoorenbeeck? Sa razmakom 15 znakova. 

Vidi cijeli citat


Ivan Jakov Vilson Džoni

Vidi cijeli citat


Pita je za prezime.

Radio Aktiv
Radio Aktiv
Željan dokazivanja
Pristupio: 01.06.2023.
Poruka: 100
danas u 11:55

Cini mi se duplo jeftiniji, lijevonogi Sarlija 

Frane iz Omiša
Frane iz Omiša
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.12.2021.
Poruka: 2.714
danas u 11:56

s@lko dinamita$ je napisao/la:

Frane iz Omiša je napisao/la:

hajduk 2014. all over again.

Vidi cijeli citat


I meni ovo djeluje kao Fomitschow, Hamza, Said i takvi

Vidi cijeli citat


ne triba dovodit nikog samo da bi dovodija i da bi zadovoljija drkače na dovođenja.

rotacijski igrači ti mogu biti iz škole, ako nemaš pineza, a nemaš.

čemu davat ovon liku 300k plaće, ispod toga nije doša sigurno.

kad se ukaže prilika za dovest prvotimca ili dobrog igrača onda uloviđ tu priliku u dovedeš ga. bilo to 1.7. 1.8 ili 1.9.

 

HiSTerija
HiSTerija
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.08.2025.
Poruka: 1.458
danas u 11:56

Vraćanje u 2014. je nažalost napredak za današnji Hajduk. Ispali u playoffu od kasnijeg finalista Europske lige, danas ispadamo od slovačkih boraca za opstanak i albanskih boraca za sredinu tablice. 

Ko igra za raju i zanemaruje taktiku...
Ne mogu drugo
Ne mogu drugo
Dokazano ovisan
Pristupio: 05.06.2016.
Poruka: 10.001
danas u 11:57

Bellygunner je napisao/la:

Frane iz Omiša je napisao/la:

hajduk 2014. all over again.

Vidi cijeli citat

Znači 4 play offa? Puno bolje nego zadnjih godina prženja apsurdne svote love! 

Vidi cijeli citat

vjerojatno smo te play offove uzeli uz padobrane jer se, kazu tako, drugacije ne moze....?

biciklisti preuzmite odgovornost ili odjebite od hajduka
horog DP
horog DP
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 10.01.2019.
Poruka: 21.381
danas u 11:58

Ne mogu drugo je napisao/la:

Bellygunner je napisao/la:

Frane iz Omiša je napisao/la:

hajduk 2014. all over again.

Vidi cijeli citat

Znači 4 play offa? Puno bolje nego zadnjih godina prženja apsurdne svote love! 

Vidi cijeli citat

vjerojatno smo te play offove uzeli uz padobrane jer se, kazu tako, drugacije ne moze....?

Vidi cijeli citat


greška

Danas svi igraju nogomet za razliku od 2014.

I kad zavlada mržnja razum nije lijek I ludilo uvik promijeni tijek povijesti Ispiše novu, krvavu stranu U zemlji seljaka, na brdovitom Balkanu
Gimli91
Gimli91
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.05.2026.
Poruka: 535
danas u 11:58

Frane iz Omiša je napisao/la:

s@lko dinamita$ je napisao/la:

Frane iz Omiša je napisao/la:

hajduk 2014. all over again.

Vidi cijeli citat


I meni ovo djeluje kao Fomitschow, Hamza, Said i takvi

Vidi cijeli citat


ne triba dovodit nikog samo da bi dovodija i da bi zadovoljija drkače na dovođenja.

rotacijski igrači ti mogu biti iz škole, ako nemaš pineza, a nemaš.

čemu davat ovon liku 300k plaće, ispod toga nije doša sigurno.

kad se ukaže prilika za dovest prvotimca ili dobrog igrača onda uloviđ tu priliku u dovedeš ga. bilo to 1.7. 1.8 ili 1.9.

 

Vidi cijeli citat

Skelin se vraća nakon ozljeda kroz cilu sezonu, Gabrića nemaš u početku zbog eura u19, Šarlije nema ide ča, ostaješ na Marešiću i račiju koji su užasan stoperski par koje svako može izbušit sa golovima.

Bilićev sin
igracsbrojemdva
igracsbrojemdva
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 19.05.2025.
Poruka: 56
danas u 11:59

Ajmo se složiti da igrač sa 175 nastupa u ligama koje su za HNL svjetlosna godina po pitanju kvalitete, u najboljim godinama, bez ikakve povijesti ozljeda - na prvu djeluje ko ok dolazak. Izgleda ko da može igrati i 4-3-3 i kakvih 3-5-2, a i biti alternativa na lijevom beku po potrebi.

Ono što je po meni najvaznija varijabla ovog dolaska jest kakav je karakter, je li lider ili je kakav šonjo kakvih smo se nadovodili u zadnjem desetljeću. Nek je on kvalitetom solidnjara za HNL (a takav bi po svemu sudeći trebao biti), a nek je usput jak u glavi i pozitivac u svlačionici i na terenu i ovaj transfer odmah ide u pluseve. Vidjeti ćemo...

Što se tiče brzine/sporosti itd...treba uzeti malo i kontekst same lige u obzir, spor ko blato u Belgiji je vjerojatno prosjek HNL-a...

  • Najnovije
  • Najčitanije