HNK Hajduk Split 2026./2027.

Stari Swat
Stari Swat
Željan dokazivanja
Pristupio: 20.06.2024.
Poruka: 292
danas u 13:57

Ceka se neko ko ce rec da je zna za ovo prije tjedan dana. 

Nek se zavijore bandire od svile
Tobol Kostanay
Tobol Kostanay
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.08.2025.
Poruka: 1.484
danas u 13:57

HiSTerija je napisao/la:

Uremović je bija stoper koji je bija brz, čvrst u duelu i dobar u pozicioniranju i iako tehnički nesavršen košta nas je 900k godišnje. Kakvog stopera onda možemo dovest za 300-400k? Mislin da se odgovor sam nameće. Dinamo kad je dovea McKennu se forum struka sprdala sa tim transferom da je spor, loš na balunu i klasična sikira pa kakav im je ispa? 

Vidi cijeli citat


Imamo Skelina i Gabrica. Zasto bismo uopce morali dovoditi nekoga za 300-400k? Da bi ajducija na forumu mogla lagati samu sebe da je Van Škartenbeeck novi Van Dijk i da je iduca sezona nasa?

[uredio Tobol Kostanay - 23. lipnja 2026. u 13:59]
Čak i HDZ bi bolje vodio klub od udruge Naš Hajduk.
FraneZeravica
FraneZeravica
Željan dokazivanja
Pristupio: 03.06.2026.
Poruka: 129
danas u 13:58

Bellygunner je napisao/la:

Stoper je tu. Očekujen šesticu i dva krila za sad. 

Vidi cijeli citat


Da bar jedno krilo dovedemo ovaj tjedan...

HiSTerija
HiSTerija
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.08.2025.
Poruka: 1.460
danas u 13:59

Tobol Kostanay je napisao/la:

HiSTerija je napisao/la:

Uremović je bija stoper koji je bija brz, čvrst u duelu i dobar u pozicioniranju i iako tehnički nesavršen košta nas je 900k godišnje. Kakvog stopera onda možemo dovest za 300-400k? Mislin da se odgovor sam nameće. Dinamo kad je dovea McKennu se forum struka sprdala sa tim transferom da je spor, loš na balunu i klasična sikira pa kakav im je ispa? 

Vidi cijeli citat


Imamo Skelina i Gabrica. Zasto bismo uopce morali dovoditi nekoga za 300-400k? Da bi ajducija na forumu mogla lagati samu sebe da je Van Škarenbeeck novi Van Dijk i da je iduca sezona nasa?

Vidi cijeli citat

Skelinu su od dva kolina ostalo 1 i kvarat a Gabrić je na U19 Euru sigurno do iza Žiline, a ako dobro prođu onda i iza Q2. 

Ko igra za raju i zanemaruje taktiku...
Tobol Kostanay
Tobol Kostanay
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.08.2025.
Poruka: 1.484
danas u 14:00

HiSTerija je napisao/la:

Tobol Kostanay je napisao/la:

HiSTerija je napisao/la:

Uremović je bija stoper koji je bija brz, čvrst u duelu i dobar u pozicioniranju i iako tehnički nesavršen košta nas je 900k godišnje. Kakvog stopera onda možemo dovest za 300-400k? Mislin da se odgovor sam nameće. Dinamo kad je dovea McKennu se forum struka sprdala sa tim transferom da je spor, loš na balunu i klasična sikira pa kakav im je ispa? 

Vidi cijeli citat


Imamo Skelina i Gabrica. Zasto bismo uopce morali dovoditi nekoga za 300-400k? Da bi ajducija na forumu mogla lagati samu sebe da je Van Škarenbeeck novi Van Dijk i da je iduca sezona nasa?

Vidi cijeli citat

Skelinu su od dva kolina ostalo 1 i kvarat a Gabrić je na U19 Euru sigurno do iza Žiline, a ako dobro prođu onda i iza Q2. 

Vidi cijeli citat


Onda ga se moglo i ne pustiti. Ne postoji obaveza pustanja igraca na U-natjecanja.

Čak i HDZ bi bolje vodio klub od udruge Naš Hajduk.
Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.537
danas u 14:01

Ova većina šta nije produžila pretplate spada u onu seljačiju zbog koje mi se zgadilo ić na stadion ili su to ovi normalni kojima se zbog ovih drugih gadi ić na stadion? 

Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
CoccoBill
CoccoBill
Željan dokazivanja
Pristupio: 12.02.2026.
Poruka: 362
danas u 14:01

Jameson je napisao/la:

CoccoBill je napisao/la:

Jameson je napisao/la:

Volin kad struka na forumu preuzme odgovornost, stavi muda na panj i proglasi igrača promasajem. 

Ista ona koja je Almenu radi statistike proglasila panjem prije potpisa. 

Vidi cijeli citat

 
S kime se ti svađas?

Vidi cijeli citat


Koko na forumu smo. Samo opušteno i bez nervoze  

Opali minus ka i ranije. 

Vidi cijeli citat
 


Znam da smo na forumu zato mi je i krivo što ti ovdje s alealeštinom gubiš vrijeme, a imaš znanja za više .

A sto se tice minusa i pluseva, nisan znao odrasli ljudi pate za lajkovima. Mislio sam da je to samo slucaj kod mog necaka iz 6c.

Jonah
Jonah
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.04.2026.
Poruka: 508
danas u 14:02

Tobol Kostanay je napisao/la:

HiSTerija je napisao/la:

Tobol Kostanay je napisao/la:

HiSTerija je napisao/la:

Uremović je bija stoper koji je bija brz, čvrst u duelu i dobar u pozicioniranju i iako tehnički nesavršen košta nas je 900k godišnje. Kakvog stopera onda možemo dovest za 300-400k? Mislin da se odgovor sam nameće. Dinamo kad je dovea McKennu se forum struka sprdala sa tim transferom da je spor, loš na balunu i klasična sikira pa kakav im je ispa? 

Vidi cijeli citat


Imamo Skelina i Gabrica. Zasto bismo uopce morali dovoditi nekoga za 300-400k? Da bi ajducija na forumu mogla lagati samu sebe da je Van Škarenbeeck novi Van Dijk i da je iduca sezona nasa?

Vidi cijeli citat

Skelinu su od dva kolina ostalo 1 i kvarat a Gabrić je na U19 Euru sigurno do iza Žiline, a ako dobro prođu onda i iza Q2. 

Vidi cijeli citat


Onda ga se moglo i ne pustiti. Ne postoji obaveza pustanja igraca na U-natjecanja.

Vidi cijeli citat

Uskratit im igranje na prvenstvu? Jako korektno i motivirajuće

CoccoBill
CoccoBill
Željan dokazivanja
Pristupio: 12.02.2026.
Poruka: 362
danas u 14:02

maestro82 je napisao/la:

Jameson je napisao/la:

maestro82 je napisao/la:

Jameson je napisao/la:

Volin kad struka na forumu preuzme odgovornost, stavi muda na panj i proglasi igrača promasajem. 

Ista ona koja je Almenu radi statistike proglasila panjem prije potpisa. 

Vidi cijeli citat


Među stručnijima ovdi nisan komentira Almenu.

Al mozemo se slozit isto da Almena Hajduku nije da ništa.

Vidi cijeli citat


Ma kanta

Vidi cijeli citat

Otkad si insajder ne moze ti covik nista rec

Vidi cijeli citat

 

Stra me da ga neko ne uzme.

 

kancelskis
kancelskis
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.04.2022.
Poruka: 4.122
danas u 14:03

Mogli smo dovest prpica na posudbu npr umjesto ove nizozemske prevare koji je igro za klub koji je primio 85 golova i ispo iz lige kao zadnji...

sad je nizozemska liga cudo a jucer se isprdavali sa nejasmicem koji je tamo jedan od najboljih veznih igraca

  • Najnovije
  • Najčitanije