HNK Hajduk Split 2026./2027.

Ćelava prevara
Ćelava prevara
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.05.2025.
Poruka: 2.994
danas u 15:56

Ne mogu drugo je napisao/la:

karolpraženica je napisao/la:

MKND je napisao/la:

"Kako doznajemo iz neslužbenih izvora, Ukrajinci nude dva milijuna godišnje u razdoblju od pet godina (ukupno deset milijuna eura).  Za razliku od onog što se špekuliralo, Ukrajinci ne traže nikakvo mjesto u Upravi niti Nadzornom odboru Hajduka. Ono što traže jest reklama na prednjoj strani Hajdukovog dresa.

Ovakvo sponzorstvo bilo bi najveće u povijesti Splićana. Dosadašnji sponzor na prednjoj strani dresa, Tommy, uplaćivao je na konto toga oko 700 tisuća eura godišnje. U klubu su ocijenili da je ponuda korektna i uskoro će donijeti odluku o tome hoće li je prihvatiti."

Silov / Index.hr

Vidi cijeli citat

Sve je to lipo, al di su oni bonusi? 🤭

Vidi cijeli citat

nije pirke tija rec u novine ali bonusi su 3mil ako odjebe bilic, 5mil ako odjebe NO i 10mil ako odjebu biciklisti.

 

Vidi cijeli citat

A ako odjebu svi skupa napravit će nam novi stadion od 80 milijuna kao i Arsenalu iz Kijeva.

maestro82
maestro82
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.07.2021.
Poruka: 4.610
danas u 15:57

Jameson je napisao/la:

ako je istina da nema uvjeta za sponzorstvo izuzev reklame onda je ovo jedan mali igrokaz di se kao nešto važe i već je spreman dres Dialla i poruke dobrodoslice uz švedski stol i uzvanike 

btw ,posipan se pepelom, nisan ocekiva nikakvu ponudu s obzirom na specifičan izbor nastupa Pirica i objava i poruka generalno 

Vidi cijeli citat

Jbg, teško je virovat ubuduce u tvoje informacije nakon ovoga

Bulevar
Bulevar
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.08.2025.
Poruka: 1.113
danas u 15:58

Valjalo bi osnovati kakvo pojerenstvo za provjeru autenticnosti ponude Firica i Co.

Nakon toga pojerenstvo da nakon visemjesecnog zasjedanja, uz naknadu normalno, donese zakljucak o valjanosti. Nakon provjere i moralnosti takvog cina bi znakovito organizirao potpis na stobreckim golf tereniman.

Ako golferi ne dopustaju bar na magistrali uz golf terene.

 

Revolucija i giljotina !
majing
majing
Potencijal za velika djela
Pristupio: 31.01.2022.
Poruka: 2.664
danas u 16:00

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

majing je napisao/la:

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

RealnoStanje2211 je napisao/la:

Tommy nam isto plaća 1,8 milijuna godišnje sponzorstvo na dresu. Što smo dobili ako odsad bude pisalo WhiteBit, financijski ista stvar? Sumnjam da ćemo imat 2 glavna sponzora na dresu koja će oba plaćat 2 milijuna 

Vidi cijeli citat

Ove godine ističe 5+5 ugovor s Tommyem, a i odkud taj iznos, tamo malo prije Silov piše 700k godisnje?

Vidi cijeli citat


U financijskim izvještajima piše da je novac od sponzorstva 600 i nešto tisuća. To se podudara sa Silovovih 700k godišnje

Vidi cijeli citat

Što je s ostalim manjim sponzorima?

Vidi cijeli citat


Evo izvadak iz GFI 2025:

Ukupno je klub dobio 5 milijuna, a Tommy je za ime na dresu platio 680 tisuća ( pod stavkom "glavni sponzor na opremi")

 

[uredio majing - 23. lipnja 2026. u 16:01]
samohajduk.com
Ne mogu drugo
Ne mogu drugo
Dokazano ovisan
Pristupio: 05.06.2016.
Poruka: 10.004
danas u 16:00

maestro82 je napisao/la:

Jameson je napisao/la:

ako je istina da nema uvjeta za sponzorstvo izuzev reklame onda je ovo jedan mali igrokaz di se kao nešto važe i već je spreman dres Dialla i poruke dobrodoslice uz švedski stol i uzvanike 

btw ,posipan se pepelom, nisan ocekiva nikakvu ponudu s obzirom na specifičan izbor nastupa Pirica i objava i poruka generalno 

Vidi cijeli citat

Jbg, teško je virovat ubuduce u tvoje informacije nakon ovoga

Vidi cijeli citat

đejmiju ce tribat nekoliko prijelaznih rokova i nekoliko bonbi da vrati reputaciju, a kamo li insajderski primat kojeg je do nedavno drza svojim online here we go informacijama.

biciklisti preuzmite odgovornost ili odjebite od hajduka
Jameson
Jameson
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 17.06.2016.
Poruka: 25.126
danas u 16:01

maestro82 je napisao/la:

Jameson je napisao/la:

ako je istina da nema uvjeta za sponzorstvo izuzev reklame onda je ovo jedan mali igrokaz di se kao nešto važe i već je spreman dres Dialla i poruke dobrodoslice uz švedski stol i uzvanike 

btw ,posipan se pepelom, nisan ocekiva nikakvu ponudu s obzirom na specifičan izbor nastupa Pirica i objava i poruka generalno 

Vidi cijeli citat

Jbg, teško je virovat ubuduce u tvoje informacije nakon ovoga

Vidi cijeli citat


daj mi samo još jednu šansu samo reci šta ćeš? kakvi info?

Klub je ka i čovik, nosi ime za cili vik HŽV!!!Igor Pajač - najveća sudačka lopina!!
Bila bandira
Bila bandira
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.07.2025.
Poruka: 2.141
danas u 16:02

Nije Nosov lud, vidi koliko je naroda oko Hajduka i koliko je tu naboja oko titule i rezultata.

Ne samo da je tri puta veći iznos od Tommya nego je i prezentabilniji logo, da ne govorim i globalno poznatiji.

Nadam se da je Pirke istog mentaliteta kao Lukša, da dovede zvirine, ali domaće, s tim da to nisu pudlice kao Krovi, već frajeri i fajteri kao nekada Andrić, Tudor, Vejić...

Split1912
Split1912
Dokazano ovisan
Pristupio: 10.09.2008.
Poruka: 16.175
maestro82
maestro82
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.07.2021.
Poruka: 4.610
Ćelava prevara
Ćelava prevara
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.05.2025.
Poruka: 2.994
danas u 16:06

Jameson je napisao/la:

ako je istina da nema uvjeta za sponzorstvo izuzev reklame onda je ovo jedan mali igrokaz di se kao nešto važe i već je spreman dres Dialla i poruke dobrodoslice uz švedski stol i uzvanike 

btw ,posipan se pepelom, nisan ocekiva nikakvu ponudu s obzirom na specifičan izbor nastupa Pirica i objava i poruka generalno 

Vidi cijeli citat

Pirić je očito lik koji je sposoban svašta obećat i onda ostvarit samo mali dio toga. Taj mali dio je opet bolji nego ništa. Očekujem da će se nekakvo sponzorstvo ipak realizirat.

  • Najnovije
  • Najčitanije