HNK Hajduk Split 2026./2027.

Gordan13
Gordan13
Željan dokazivanja
Pristupio: 08.04.2025.
Poruka: 179
jučer u 12:50

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

Nego nismo potegli bitno pitanje, za koju plaću je doša?

Vidi cijeli citat

Malo sam istraživa i što sam moga pronać je da mu je plaća u nizozemskoj bila 300k€ sa bonusima do 380k€ 

Ne mogu drugo
Ne mogu drugo
Dokazano ovisan
Pristupio: 05.06.2016.
Poruka: 10.027
jučer u 12:52

Gordan13 je napisao/la:

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

Nego nismo potegli bitno pitanje, za koju plaću je doša?

Vidi cijeli citat

Malo sam istraživa i što sam moga pronać je da mu je plaća u nizozemskoj bila 300k€ sa bonusima do 380k€ 

Vidi cijeli citat

znaci kod nas fiksno 830k.

biciklisti preuzmite odgovornost ili odjebite od hajduka
Hajdukovac27
Hajdukovac27
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.03.2023.
Poruka: 3.993
jučer u 12:52

023Zadar je napisao/la:

 

A NK9 i to što je govoria, bolje da nije reka.

Vidi cijeli citat


Rakitić i ovaj drugi nam je najbolja izjava u povijesti nekog SDa.

Naš Bambi kad je mahnuo nadzornim kamerama, dobra stara vremena.

No one likes us, no one likes us, no one likes us, we don't care!
boggartman
boggartman
Željan dokazivanja
Pristupio: 21.07.2024.
Poruka: 667
jučer u 12:54

Ko je u pravu, Chatgpt ili Grafov GPS izvještaj?

Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
Lakat broja 91
Lakat broja 91
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.06.2026.
Poruka: 138
jučer u 12:54

Nicolas Velez je napisao/la:

Etnik Brutti, Anđelo Šutalo, Alec Van Hoorenbeeck ✅ ajmoo dalje ❤️💙

Vidi cijeli citat

Pravo pitanje je: tko je slijedeći Fomitschow-pojačanje u klubu? Ovakvim imenima se pojačavao Vukovar prošlo lito, samo podsjećam.

Kinez-i-olog
Kinez-i-olog
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.06.2015.
Poruka: 16.170
jučer u 12:55

FraneZeravica je napisao/la:

Gimli91 je napisao/la:

Žeravica je Roko pezelj 🤣🤭

Vidi cijeli citat

Ja sam rod od kuma Žaje

Vidi cijeli citat


nisi baš suzija izbor

svako na poljudu je rod ili kum

[uredio Kinez-i-olog - 25. lipnja 2026. u 12:59]
postojimo i bar je “naš”! 🤘🏻
FranckConstanzaZolja
FranckConstanzaZolja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2025.
Poruka: 3.201
jučer u 12:56

Gordan13 je napisao/la:

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

Nego nismo potegli bitno pitanje, za koju plaću je doša?

Vidi cijeli citat

Malo sam istraživa i što sam moga pronać je da mu je plaća u nizozemskoj bila 300k€ sa bonusima do 380k€ 

Vidi cijeli citat

Eh, sirotinja...

Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.
023Zadar
023Zadar
Željan dokazivanja
Pristupio: 27.07.2025.
Poruka: 866
jučer u 12:56

Lakat broja 91 je napisao/la:

Nicolas Velez je napisao/la:

Etnik Brutti, Anđelo Šutalo, Alec Van Hoorenbeeck ✅ ajmoo dalje ❤️💙

Vidi cijeli citat

Pravo pitanje je: tko je slijedeći Fomitschow-pojačanje u klubu? Ovakvim imenima se pojačavao Vukovar prošlo lito, samo podsjećam.

Vidi cijeli citat


Čekaj bar da vidimo malo jesu il nisu. Ja za ove nisam cua u životu, to ne znači da su loši, nego da se ja kurca ne razumin u balun van Hajduka. A za masu igrača sam cua, pa su bili škart. Pomalo, ako je Graf zajeba vezati će ga za avion, kad smo već ka klub pali s raketa.

Kinez-i-olog
Kinez-i-olog
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.06.2015.
Poruka: 16.170
jučer u 12:58

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

Nego nismo potegli bitno pitanje, za koju plaću je doša?

Vidi cijeli citat


onu iz veljače

postojimo i bar je “naš”! 🤘🏻
Bila bandira
Bila bandira
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.07.2025.
Poruka: 2.161
jučer u 13:03

Gordan13 je napisao/la:

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

Nego nismo potegli bitno pitanje, za koju plaću je doša?

Vidi cijeli citat

Malo sam istraživa i što sam moga pronać je da mu je plaća u nizozemskoj bila 300k€ sa bonusima do 380k€ 

Vidi cijeli citat


Znači igraču iz Nizozemskog "Vukovara" dajemo više nego Rebiću.