HNK Hajduk Split 2026./2027.

FraneZeravica
FraneZeravica
Željan dokazivanja
Pristupio: 03.06.2026.
Poruka: 157
danas u 12:46

Ne mogu drugo je napisao/la:

kad ce odlasci preplacenih picaka?

 

Vidi cijeli citat


Tako po kapetanu...

Maledetto
Maledetto
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 25.06.2026.
Poruka: 9
danas u 12:46

Nadam se da nije mislio na Brunu Karlu, neka nje

idem kroz grad i mislim na igrače, zaboli me qrac kolike su im plaće
CoccoBill
CoccoBill
Željan dokazivanja
Pristupio: 12.02.2026.
Poruka: 379
danas u 12:46

Bellygunner je napisao/la:

CoccoBill je napisao/la:


Po čemu si ti zaključio da su svi dovedeni igrači sistemski za trenerov stil nogomet i koji je to trenerov stil nogometa?

Vidi cijeli citat

Da se malo više pratilo igru a manje sralo po Garciji i tražilo njegov odlazak, možda bi se i vidija njegov stil. 

Sara perče ti amo

Vidi cijeli citat


 Post upucen na krivu adresu.

MRnB1950
MRnB1950
Željan dokazivanja
Pristupio: 04.02.2025.
Poruka: 395
danas u 12:48

Sta ste vi nadrobili i isamarali od jutra, nenadjebljivi ste... Igrajte se sa daljnskim od klime, ostavite se tipkovnice

samohajduk1
samohajduk1
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 27.09.2025.
Poruka: 24
danas u 12:49

Bog neka nam je na pomoci s ovakvim pojacanjima. Jedino oni s Madagaskara ima potencijal i moze biti dobar trasnfer ovo ostalo ajme majko. Meni ovo izgleda ka slaganje ekipe navrat na nos cisto toliko da se kompletira kadar prije prvih skuzbenih utakmica, to sto stize upitna strana roba nema veze.

Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.584
danas u 12:52

CoccoBill je napisao/la:

Bellygunner je napisao/la:

CoccoBill je napisao/la:


Po čemu si ti zaključio da su svi dovedeni igrači sistemski za trenerov stil nogomet i koji je to trenerov stil nogometa?

Vidi cijeli citat

Da se malo više pratilo igru a manje sralo po Garciji i tražilo njegov odlazak, možda bi se i vidija njegov stil. 

Sara perče ti amo

Vidi cijeli citat


 Post upucen na krivu adresu.

Vidi cijeli citat

Krivo pitanje, "krivi odgovor" 

Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
bron-yr-aur
bron-yr-aur
Potencijal za velika djela
Pristupio: 06.07.2011.
Poruka: 1.679
danas u 12:53

samohajduk1 je napisao/la:

Bog neka nam je na pomoci s ovakvim pojacanjima. Jedino oni s Madagaskara ima potencijal i moze biti dobar trasnfer ovo ostalo ajme majko. Meni ovo izgleda ka slaganje ekipe navrat na nos cisto toliko da se kompletira kadar prije prvih skuzbenih utakmica, to sto stize upitna strana roba nema veze.

Vidi cijeli citat

Zato smo prošle god čekali Huga, čovjeka koji doslovno ne želi više igrati nogomet

Veliki Reset
Veliki Reset
Željan dokazivanja
Pristupio: 17.01.2026.
Poruka: 189
danas u 12:53

Ne razumijem ovu opsjednutost "hrvatima" u Hajduku.  Kao prvo, nacionalnosti nisu stvarne. Izmislili su ih vlastodršci su prije dvjesto godina kako bi učinkovitije ugnjetavali kmetove nakon što je tradicionalno plemstvo izgubilo moć. Nema razlike u čovjeku iz RH, BiH, SAD-a, NR Kine ili JAR.

Kao drugo, igrači koji su ponikli iz RH, i pogotovo oni koji igraju u HNL-u će tražit u prosjeku veće plaće, a HNL klubovi će tražit veće odštete u usporedbi sa stranima.

Naravno da se trebamo fokusirsti na igrače iz Akademije, ali igrač iz akademije i "hrvat" nisu ista stvar. Dva najveća eksponata akademije predstavljaju SAD i Kanadu, a još dvojica igraju za reprezentacije Ukrajine.

Neki nasumični lik iz Segunde ili nešto koji je Kongoanac nije ništa bolji ili lošiji nogimetaš od nasumičnog lika iz Segunde ili nešto kojem kraj imena stoji zastavica RH samo zbog tih zastavica.

Koja je razlika između Tea Barišića i našega Mathieua? Obojica su mladi bekovi iz Ligue 1 koji su uglavnom igrali u B ekipama svojih klubova. Mathieu je čini mi se igrao malo više za prvu ekipu svoga Nantesa nego što je Teo igrao za OL, iako je bio rezerva kapetana kluba. Obojica su reprezentativci svojih država, Teo U21 Hrvatske, a Mathieu senior Madagaskara. Zašto je Barišić bio top posao Rijeke dok je Mathieu rizičan potez s nedokazanim "pingvinom"? Nije li možda zbog boje kože i zastavice kraj imena? 

Jedina je razlika u tome što je tata posla Mišković platio 500k eura za Tea da bi ovome pukli ligamenti unutar par mjeseci. (Ok, naknadna pamet, Bog zna hoće li Mathieu isto nešto slomit) Naravno nitko neće reći da je to loš posao Miškovića jer se ovaj ozlijedio zato što Teo nosi plavi križ na bijeloj majici, a ne plave hlačice.

Ako želite Hajduku dobro, ostavite se Nacionalizma!

Mrijeti ti ćeš, kada počneš sam U ideale svoje sumnjati.
gorky16
gorky16
Potencijal za velika djela
Pristupio: 21.07.2021.
Poruka: 3.153
danas u 12:54

samohajduk1 je napisao/la:

Bog neka nam je na pomoci s ovakvim pojacanjima. Jedino oni s Madagaskara ima potencijal i moze biti dobar trasnfer ovo ostalo ajme majko. Meni ovo izgleda ka slaganje ekipe navrat na nos cisto toliko da se kompletira kadar prije prvih skuzbenih utakmica, to sto stize upitna strana roba nema veze.

Vidi cijeli citat

Zašto dovodenim igračima ne dat par utakmica da ih se vidi  umisto da ih se odmah proglašava upitnima?

 

karolpraženica
karolpraženica
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.08.2024.
Poruka: 2.211
danas u 12:54

Evo i Halilhodžić se čudi šta ovaj Mate s Madagaskara radi kod nas nakon Nantesa, očito smo dobro uboli 😄

U našem malom mistu, živi jedan kralj...
  • Najnovije
  • Najčitanije