leonida.trolstoy je napisao/la:
Tobol Kostanay je napisao/la:
Pa
zasad i nismo jos doveli nijedno pojacanje.
Ovo sto smo doveli bi bila pojacanja mozda za Rudes.
Vidi cijeli citat
jako si sklon lakonskoj relativizaciji i obezvjeđivanju drugih.
kad je u veljači pobjegao gogi bilo je kako neće hajduk nać sportskoga do ljeta.
onda kad je graf ipak angažiran u travnju bio je da je tudum iz druge poljske.
kad je najavljena opsežna rekonstrukcija igračkog kadra govorilo se da se to ne može.
pa i kad je otpisalo trojicu (samo primjer) teza je bila 'ma igrat će ipak oni i prvu 9.7.'
onda se uvjeravalo hajdučiju da nije moguće dopuniti roster do prve 9.7.
evo samo mali podsjetnik na 16.06.
leonida.trolstoy je napisao/la:
krovinović je izašao protiv tobola na poljud tri dana nakon potpisa ugovora. to mi govori da ima vremena i za krila i za šesticu.
nekako slutim da će roster već 3.7. do kad ga je nužno prijaviti uefi biti poprilično drugačiji nego danas (16.06.). uostalom, transfer window se i ne otvara nego tek za deset dana.
Vidi cijeli citat
Tobol Kostanay je napisao/la:
3.7. kad sve bude isto kao i sad ces pisati da je prijelazni rok tek otvorio i da si uvjeren da ce roster biti kompletiran do drugog pretkola.
I tako dalje, dok ne dodjemo do onog klasika da pravi igraci vazu do 31.8. i da se ceka kraj prijelaznog roka u Turskoj.
Vidi cijeli citat
sad kad graf dokazuje da nije lagao kad je na predstavljanju u travnju rekao da 'ima listu igrača po pozicijama' - e sad ni reprezentativci mlade francuske repke nisu pojačanja.
///
poanta ovog upisa:
još ništa nisi vidio.
Evo javno se ispricavam Robertu Grafu sto sam sumnjao u njegovu sposobnost da dovede 4-5 igraca do 3.7.
S obzirom na igrace koje je doveo, bolje za Hajduk bi bilo da sam bio u pravu i da nije doveo nikog.