HNK Hajduk Split 2026./2027.

123
...
111011111112
Maledetto
Maledetto
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 25.06.2026.
Poruka: 11
danas u 08:20

Mislim nije da požurujem ali kad će nešto 👀💉👀

idem kroz grad i mislim na igrače, zaboli me qrac kolike su im plaće
Novaljac
Novaljac
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 12.07.2025.
Poruka: 28
danas u 08:21

Maledetto je napisao/la:

Mislim nije da požurujem ali kad će nešto 👀💉👀

Vidi cijeli citat

Rekli su za vikend...

Nane1911
Nane1911
Željan dokazivanja
Pristupio: 03.09.2024.
Poruka: 441
danas u 08:26

Novaljac je napisao/la:

Maledetto je napisao/la:

Mislim nije da požurujem ali kad će nešto 👀💉👀

Vidi cijeli citat

Rekli su za vikend...

Vidi cijeli citat


Koji?

Dugarry u skoku
Dugarry u skoku
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.06.2023.
Poruka: 3.317
danas u 08:38

Magro12 je napisao/la:

Lindon je nedavno rekao da bi u HNL-u igrao samo za Rijeku 👀

Vidi cijeli citat

S Hajdukom želi igrat samo Europska natjecanja! 

Želi istupiti iz HNL-a, kao Dugarry!

Gospodin Ivan Bilić, predsjednik!
Nostradamaud
Nostradamaud
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.07.2018.
Poruka: 3.304
danas u 09:37

Magro12 je napisao/la:

Lindon je nedavno rekao da bi u HNL-u igrao samo za Rijeku 👀

Vidi cijeli citat


Nevezano za mogući dolazak Selahi-a u Hajduk, doživjeti ozbiljno izjave nogometaša čiji je IQ (čast iznimkama) niži od sobne temperature...

Stari Swat
Stari Swat
Željan dokazivanja
Pristupio: 20.06.2024.
Poruka: 300
danas u 09:39

Taman san pogleda ovaj sažetak i bode mi oči Pajazitijevo spuštanje po loptu. Totalno je neodgovoran u tim trenucima, a već je gubio loptu par puta i primili smo neki gol iz takve situacije (nmgu se sitit koja je to utakmica bila, možda Istra ?). To bi nas moglo koštat, i ovu i prošlu i svaku utakmicu on ima jednu takvu rupu di protivniku servira mrtvu sansu. 

Nek se zavijore bandire od svile
Florence23
Florence23
Željan dokazivanja
Pristupio: 16.06.2022.
Poruka: 205
danas u 10:31

Jel ovo zatišje prid buru😆

Dao sam ti dušu, srce sam ti dao...💙
karolpraženica
karolpraženica
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.08.2024.
Poruka: 2.212
danas u 10:34

majing je napisao/la:

Ukrajinci objavili sažetke: 

https://samohajduk.com/2026/06/28/video-sazeci-lzn-cherkasy-hajduk-01/

 

Vidi cijeli citat

Jesu ovi Ukrajinci stavili u sažetak samo svoje šanse jer ispada da cilu utakmicu nismo prišli centar i zabili iz jedne šanse/prekida? 

U našem malom mistu, živi jedan kralj...
u3pm
u3pm
Potencijal za velika djela
Pristupio: 24.06.2020.
Poruka: 2.988
danas u 11:05

Kinez-i-olog je napisao/la:

u3pm je napisao/la:

Ćelava prevara je napisao/la:

Florence23 je napisao/la:

Ćelava prevara je napisao/la:

Florence23 je napisao/la:

Kakav je Livaja kroz cilu utakmicu? Jel pokaza štogod dobrog?

Vidi cijeli citat

Jedna minijatura u drugom poluvremenu. Ništa konkretno.

Vidi cijeli citat


Nije to nikako dobro, je da su prijateljske i da nije utakmica od velikog značaja ali svejedno ako neće tu klasu pokazat a di će onda. Nastavi li tako kroz neko duže vrime ja bi mu se zahvalia.

Vidi cijeli citat

U prvoj utakmici je bio još gori, al je dao gol (iz velikog ofsajda) pa se nije pričalo o tome. Znači diže se.

Vidi cijeli citat

Naš igrač je stavio nogu, igrač Škendije je nehotice vratio balun nazad, odnosno odbilo se od njega. Nije ofsajd

Vidi cijeli citat


neznan za konkretnu situaciju, al opcenito gledano

to sta se od nekog odbilo ne znaci da nije ofsajd ako je napadac bija u ofsajdu u trenutku upucivanja baluna

Vidi cijeli citat

Pogledaj, odbilo se od njihovog igrača do Livaje. Naš igrač koji je prisika balun nije bio u zaleđu. Kako je to ofsajd

HiSTerija
HiSTerija
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.08.2025.
Poruka: 1.520
danas u 11:10

karolpraženica je napisao/la:

majing je napisao/la:

Ukrajinci objavili sažetke: 

https://samohajduk.com/2026/06/28/video-sazeci-lzn-cherkasy-hajduk-01/

 

Vidi cijeli citat

Jesu ovi Ukrajinci stavili u sažetak samo svoje šanse jer ispada da cilu utakmicu nismo prišli centar i zabili iz jedne šanse/prekida? 

Vidi cijeli citat

Otprilike je tako i bilo. Ukrajinci igraju presing čovik na čovika ka pasi po cilom terenu, ako ih izigraš i prođeš, vataju rukama, kose po nogama, rade faul kako znaju, al proć nećeš. Leko ako je gleda ima je erekciju kroz cilu utakmicu. 

U prvoj četvrtini utakmice smo lipo izlazili kroz pas igru i iako stvarno žestoko pritišću, lipo smo izigravali. Hrga Alec Marešić, Acapandié, Pajaz i Silić top, mirno, po podu, hrabro i precizno.

Kasnije kad su izašla ova dva nova i ušli Skelin i pogotovo Karačić nismo više mogli izlazit kako smo tili al opet nismo gubili balune u riskantnim zonama osim jednom Pajaziti šta se sićam.

Uglavnom kad bi izašli uglavnom smo ostajali 4 na 4 u njihovoj polovici jer su svi ostali bili u presingu na našu zadnju liniju al onda dođeš do naših krila ili Livaje i oni udru u zid, ne uspiju ništa pametno iskreirat, Šego livo loš, Brajka desno nit prdi nit smrdi, Livaja 3 dodira sve skupa i to ti je to. Kasnije je spustija Livaju na 10, diga Šegu na 9 i uvea Bambu livo i ajme majko je to bilo. 

Ko igra za raju i zanemaruje taktiku...
123
...
111011111112
  • Najnovije
  • Najčitanije