karolpraženica je napisao/la:
Vidi cijeli citat
Jesu ovi Ukrajinci stavili u sažetak samo svoje šanse jer ispada da cilu utakmicu nismo prišli centar i zabili iz jedne šanse/prekida?
Vidi cijeli citat
Otprilike je tako i bilo. Ukrajinci igraju presing čovik na čovika ka pasi po cilom terenu, ako ih izigraš i prođeš, vataju rukama, kose po nogama, rade faul kako znaju, al proć nećeš. Leko ako je gleda ima je erekciju kroz cilu utakmicu.
U prvoj četvrtini utakmice smo lipo izlazili kroz pas igru i iako stvarno žestoko pritišću, lipo smo izigravali. Hrga Alec Marešić, Acapandié, Pajaz i Silić top, mirno, po podu, hrabro i precizno.
Kasnije kad su izašla ova dva nova i ušli Skelin i pogotovo Karačić nismo više mogli izlazit kako smo tili al opet nismo gubili balune u riskantnim zonama osim jednom Pajaziti šta se sićam.
Uglavnom kad bi izašli uglavnom smo ostajali 4 na 4 u njihovoj polovici jer su svi ostali bili u presingu na našu zadnju liniju al onda dođeš do naših krila ili Livaje i oni udru u zid, ne uspiju ništa pametno iskreirat, Šego livo loš, Brajka desno nit prdi nit smrdi, Livaja 3 dodira sve skupa i to ti je to. Kasnije je spustija Livaju na 10, diga Šegu na 9 i uvea Bambu livo i ajme majko je to bilo.
Ko igra za raju i zanemaruje taktiku...