HNK Hajduk Split 2026./2027.

HiSTerija
HiSTerija
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.08.2025.
Poruka: 1.523
danas u 11:14

Tribaju nam šestica, 3 krila i prodaja Bambe i Sigura. Pukija bi drža do kraja euro kvalifikacija koliko god je moguće. 

Ko igra za raju i zanemaruje taktiku...
majing
majing
Potencijal za velika djela
Pristupio: 31.01.2022.
Poruka: 2.690
danas u 11:16

HiSTerija je napisao/la:

karolpraženica je napisao/la:

majing je napisao/la:

Ukrajinci objavili sažetke: 

https://samohajduk.com/2026/06/28/video-sazeci-lzn-cherkasy-hajduk-01/

 

Vidi cijeli citat

Jesu ovi Ukrajinci stavili u sažetak samo svoje šanse jer ispada da cilu utakmicu nismo prišli centar i zabili iz jedne šanse/prekida? 

Vidi cijeli citat

Otprilike je tako i bilo. Ukrajinci igraju presing čovik na čovika ka pasi po cilom terenu, ako ih izigraš i prođeš, vataju rukama, kose po nogama, rade faul kako znaju, al proć nećeš. Leko ako je gleda ima je erekciju kroz cilu utakmicu. 

U prvoj četvrtini utakmice smo lipo izlazili kroz pas igru i iako stvarno žestoko pritišću, lipo smo izigravali. Hrga Alec Marešić, Acapandié, Pajaz i Silić top, mirno, po podu, hrabro i precizno.

Kasnije kad su izašla ova dva nova i ušli Skelin i pogotovo Karačić nismo više mogli izlazit kako smo tili al opet nismo gubili balune u riskantnim zonama osim jednom Pajaziti šta se sićam.

Uglavnom kad bi izašli uglavnom smo ostajali 4 na 4 u njihovoj polovici jer su svi ostali bili u presingu na našu zadnju liniju al onda dođeš do naših krila ili Livaje i oni udru u zid, ne uspiju ništa pametno iskreirat, Šego livo loš, Brajka desno nit prdi nit smrdi, Livaja 3 dodira sve skupa i to ti je to. Kasnije je spustija Livaju na 10, diga Šegu na 9 i uvea Bambu livo i ajme majko je to bilo. 

Vidi cijeli citat


Da, nadodao bi da se kasnije pred kraju utakmice otvorilo jako puno šansi za Bambu, ali oni kao da su znali da ga mogu pustit jer će sve usrat i tako je i bilo. 

Uglavnom, s ovim Dalissonom nadam se da neću više nikad vidjeti Bambu da zaigra u Hajduku. 

Ako neće ići, nek je na dvojnoj, i neka je u svakoj na klupi s prvom momčadi, ali vikendom da samo igra u 4. ligi.

[uredio majing - 28. lipnja 2026. u 11:29]
samohajduk.com
Nicolas Velez
Nicolas Velez
Željan dokazivanja
Pristupio: 31.05.2024.
Poruka: 420
danas u 11:16

Nikola Vlašić: “Molimo se svi skupa. Bog nam je jako bitan u životu. Vidi se jedno veliko zajedništvo, vidi se da smo kao obitelj. “

Ćelava prevara
Ćelava prevara
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.05.2025.
Poruka: 3.065
danas u 11:22

u3pm je napisao/la:

Kinez-i-olog je napisao/la:

u3pm je napisao/la:

Ćelava prevara je napisao/la:

Florence23 je napisao/la:

Ćelava prevara je napisao/la:

Florence23 je napisao/la:

Kakav je Livaja kroz cilu utakmicu? Jel pokaza štogod dobrog?

Vidi cijeli citat

Jedna minijatura u drugom poluvremenu. Ništa konkretno.

Vidi cijeli citat


Nije to nikako dobro, je da su prijateljske i da nije utakmica od velikog značaja ali svejedno ako neće tu klasu pokazat a di će onda. Nastavi li tako kroz neko duže vrime ja bi mu se zahvalia.

Vidi cijeli citat

U prvoj utakmici je bio još gori, al je dao gol (iz velikog ofsajda) pa se nije pričalo o tome. Znači diže se.

Vidi cijeli citat

Naš igrač je stavio nogu, igrač Škendije je nehotice vratio balun nazad, odnosno odbilo se od njega. Nije ofsajd

Vidi cijeli citat


neznan za konkretnu situaciju, al opcenito gledano

to sta se od nekog odbilo ne znaci da nije ofsajd ako je napadac bija u ofsajdu u trenutku upucivanja baluna

Vidi cijeli citat

Pogledaj, odbilo se od njihovog igrača do Livaje. Naš igrač koji je prisika balun nije bio u zaleđu. Kako je to ofsajd

Vidi cijeli citat

Ne znam zašto sam uopće išao gledat.

Jasno se vidi da Pukštas igra loptom. To je ofsajd. Čak i da se zadnje odbila od njihovog igrača i dalje je ofsajd.

Jameson
Jameson
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 17.06.2016.
Poruka: 25.185
danas u 11:31

majing je napisao/la:

HiSTerija je napisao/la:

karolpraženica je napisao/la:

majing je napisao/la:

Ukrajinci objavili sažetke: 

https://samohajduk.com/2026/06/28/video-sazeci-lzn-cherkasy-hajduk-01/

 

Vidi cijeli citat

Jesu ovi Ukrajinci stavili u sažetak samo svoje šanse jer ispada da cilu utakmicu nismo prišli centar i zabili iz jedne šanse/prekida? 

Vidi cijeli citat

Otprilike je tako i bilo. Ukrajinci igraju presing čovik na čovika ka pasi po cilom terenu, ako ih izigraš i prođeš, vataju rukama, kose po nogama, rade faul kako znaju, al proć nećeš. Leko ako je gleda ima je erekciju kroz cilu utakmicu. 

U prvoj četvrtini utakmice smo lipo izlazili kroz pas igru i iako stvarno žestoko pritišću, lipo smo izigravali. Hrga Alec Marešić, Acapandié, Pajaz i Silić top, mirno, po podu, hrabro i precizno.

Kasnije kad su izašla ova dva nova i ušli Skelin i pogotovo Karačić nismo više mogli izlazit kako smo tili al opet nismo gubili balune u riskantnim zonama osim jednom Pajaziti šta se sićam.

Uglavnom kad bi izašli uglavnom smo ostajali 4 na 4 u njihovoj polovici jer su svi ostali bili u presingu na našu zadnju liniju al onda dođeš do naših krila ili Livaje i oni udru u zid, ne uspiju ništa pametno iskreirat, Šego livo loš, Brajka desno nit prdi nit smrdi, Livaja 3 dodira sve skupa i to ti je to. Kasnije je spustija Livaju na 10, diga Šegu na 9 i uvea Bambu livo i ajme majko je to bilo. 

Vidi cijeli citat


Da, nadodao bi da se kasnije pred kraju utakmice otvorilo jako puno šansi za Bambu, ali oni kao da su znali da ga mogu pustit jer će sve usrat i tako je i bilo. 

Uglavnom, s ovim Dalissonom nadam se da neću više nikad vidjeti Bambu da zaigra u Hajduku. 

Ako neće ići, nek je na dvojnoj, i neka je u svakoj na klupi s prvom momčadi, ali vikendom da samo igra u 4. ligi.

Vidi cijeli citat


sumnjam da Dalissona dovodimo za krilo ,vidit cemo al ne bi reka

Klub je ka i čovik, nosi ime za cili vik HŽV!!!Igor Pajač - najveća sudačka lopina!!
)))ujko(((
)))ujko(((
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.11.2020.
Poruka: 2.695
danas u 11:32

HiSTerija je napisao/la:

Tribaju nam šestica, 3 krila i prodaja Bambe i Sigura. Pukija bi drža do kraja euro kvalifikacija koliko god je moguće. 

Vidi cijeli citat


Bambu možeš prodat jedino klubu koji ima Žaju za skauta.

Sustav pun ozbiljnih nogometnih imena, tribine pune svijeta, nasuprot par eminentnih nepismenih sportnet trolova.
Gimli91
Gimli91
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.05.2026.
Poruka: 646
danas u 11:33

Jameson je napisao/la:

majing je napisao/la:

HiSTerija je napisao/la:

karolpraženica je napisao/la:

majing je napisao/la:

Ukrajinci objavili sažetke: 

https://samohajduk.com/2026/06/28/video-sazeci-lzn-cherkasy-hajduk-01/

 

Vidi cijeli citat

Jesu ovi Ukrajinci stavili u sažetak samo svoje šanse jer ispada da cilu utakmicu nismo prišli centar i zabili iz jedne šanse/prekida? 

Vidi cijeli citat

Otprilike je tako i bilo. Ukrajinci igraju presing čovik na čovika ka pasi po cilom terenu, ako ih izigraš i prođeš, vataju rukama, kose po nogama, rade faul kako znaju, al proć nećeš. Leko ako je gleda ima je erekciju kroz cilu utakmicu. 

U prvoj četvrtini utakmice smo lipo izlazili kroz pas igru i iako stvarno žestoko pritišću, lipo smo izigravali. Hrga Alec Marešić, Acapandié, Pajaz i Silić top, mirno, po podu, hrabro i precizno.

Kasnije kad su izašla ova dva nova i ušli Skelin i pogotovo Karačić nismo više mogli izlazit kako smo tili al opet nismo gubili balune u riskantnim zonama osim jednom Pajaziti šta se sićam.

Uglavnom kad bi izašli uglavnom smo ostajali 4 na 4 u njihovoj polovici jer su svi ostali bili u presingu na našu zadnju liniju al onda dođeš do naših krila ili Livaje i oni udru u zid, ne uspiju ništa pametno iskreirat, Šego livo loš, Brajka desno nit prdi nit smrdi, Livaja 3 dodira sve skupa i to ti je to. Kasnije je spustija Livaju na 10, diga Šegu na 9 i uvea Bambu livo i ajme majko je to bilo. 

Vidi cijeli citat


Da, nadodao bi da se kasnije pred kraju utakmice otvorilo jako puno šansi za Bambu, ali oni kao da su znali da ga mogu pustit jer će sve usrat i tako je i bilo. 

Uglavnom, s ovim Dalissonom nadam se da neću više nikad vidjeti Bambu da zaigra u Hajduku. 

Ako neće ići, nek je na dvojnoj, i neka je u svakoj na klupi s prvom momčadi, ali vikendom da samo igra u 4. ligi.

Vidi cijeli citat


sumnjam da Dalissona dovodimo za krilo ,vidit cemo al ne bi reka

Vidi cijeli citat

moguće da ga dovodimo za lažno livo krilo, gdje će kad napadamo ulazit na desetku,a hrgović livo krilo, a trojka nazad belgijac, marešić, pingvin. 

ako bi išta trošio veću paru to nam krila tribaju bit. Vidilo se jučer koliko smo grozni na krilima. 

Bilićev sin
Novaljac
Novaljac
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 12.07.2025.
Poruka: 30
danas u 11:39

Etnik Brutti ✅️
Anđelo Šutalo ✅️
Alec Van Hoorenbeeck ✅️
Mathieu Acapandiè ✅️
Dalisson de Almeida 🔜
Alberto del Moral 🔜

Júlio Romão ?
Giacomo de Pieri ?
Luka Topalović ?
Lindon Selahi ?
Caleb Zady Sery ?

WhiteBit💶💶💶

 

Jesan koga zaboravil?

Sledge
Sledge
Dokazano ovisan
Pristupio: 03.08.2016.
Poruka: 14.653
danas u 11:42

sad je Bamba taj... 

lipo, lipo...

Afera
Afera
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.02.2025.
Poruka: 1.636
danas u 11:45

HiSTerija je napisao/la:

Tribaju nam šestica, 3 krila i prodaja Bambe i Sigura. Pukija bi drža do kraja euro kvalifikacija koliko god je moguće. 

Vidi cijeli citat


A dobro sad bas 3 krila je overkill. S dva bi bio sasvim zadovoljan. Ali na ovim popisu jos nisam vidio da dovodimo krilo. Ovi Dalisson je vise desetka nego krilo. 

  • Najnovije
  • Najčitanije