HNK Hajduk Split 2026./2027.

Gimli91
Gimli91
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.05.2026.
Poruka: 652
danas u 13:41

Izbornik Denaa je napisao/la:

Gimli91 je napisao/la:

Harisinjo_ze je napisao/la:

Pa ko bi po vama bio bolja opcija Selahi ili Romao?HZV

Vidi cijeli citat

romao, tehnički je jači od selahija, ima odlične duge lopte i bolje minja strane za krila u izolaciji. protiv bunkera puno korisniji (u hnlu pretežno protiv toga i igramo)

selahijev plus je što više prostora može pokrit od brazilca, čudo jedno može istrčat.

puno je više stvar balansa i kompatibilnosti u ekipi

npr. brazilac Almeida kojeg dovodimo ako bude igra desetku što je njegova pozicija, ako mu bude livaja špica neće baš funkcionirat, gušit će jedan drugoga, a bude li šego ispred njega on će redovno šegi namištat šanse, jer će šego 50 puta napadat dubinu, a ovome to paše samo tako. 

Vidi cijeli citat

cisto san znatizeljan, koliko si utakmica jednog i drugog pogleda, i di?

Vidi cijeli citat


Romaoa sam gledao u dresu qarabaga protiv dinama i protiv olimpije iz ljubljane. Brazilca iz španjolske nisam gledao, samo statističke podatke. 

Bilićev sin
Izbornik Denaa
Izbornik Denaa
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.09.2016.
Poruka: 1.309
danas u 13:44

meni to lici na ovo

https://www.youtube.com/watch?v=kHWF50pXkEw

važnije je bit prisutan kad žena zatrudni, nego kad se porađa
Gimli91
Gimli91
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.05.2026.
Poruka: 652
danas u 13:46

Izbornik Denaa je napisao/la:

meni to lici na ovo

https://www.youtube.com/watch?v=kHWF50pXkEw

Vidi cijeli citat


a kud crnu guju 🤣

istina, da 👍

Bilićev sin
WallDeNino
WallDeNino
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.01.2015.
Poruka: 2.741
danas u 13:46

Sad ispada da si i utakmice Villareala B gledo haha

Izbornik Denaa
Izbornik Denaa
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.09.2016.
Poruka: 1.309
danas u 13:52

aj da parafraziram

znaci nesto sta nisi gleda ima bolju tehniku od neceg drugog sta isto nisi gleda, al ovo drugo koje nisi gleda more trcat vise od ovog prvog koje nisi gleda?

zanimljivo

važnije je bit prisutan kad žena zatrudni, nego kad se porađa
haldol_66
haldol_66
Željan dokazivanja
Pristupio: 31.07.2024.
Poruka: 530
danas u 13:55

Nane1911 je napisao/la:

Di je zapelo s ovom dvojicom iz Cordobe

Kao jucer su trebali biti na lijecnickom

Vidi cijeli citat
likar je iša na selo,ništa prije sutra ujutro

Gimli91
Gimli91
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.05.2026.
Poruka: 652
danas u 13:59

Izbornik Denaa je napisao/la:

aj da parafraziram

znaci nesto sta nisi gleda ima bolju tehniku od neceg drugog sta isto nisi gleda, al ovo drugo koje nisi gleda more trcat vise od ovog prvog koje nisi gleda?

zanimljivo

Vidi cijeli citat


znači selahija nisam gleda? ajde dobro dena, pozdrav

Bilićev sin
Bila bandira
Bila bandira
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.07.2025.
Poruka: 2.183
danas u 13:59

Znači ovaj kralj osim šta cijeli dan visi na forumu, još stigne gledat Villareal B ekipu i Llabresa u tih svojih 300 minuta što je igrao u LaLigi 😂🤣😂🤣😂🤣

Ova tema je sve.

Neki dan piše stil igre Hajduka kopiran sa ChatGPT i 90% foruma ne kuži da je uradak umjetne inteligencije, samo je on malo preformulirao svojim riječima.

Ova tema je sve, nije ni čudo što je Hajduk tu gdje je s toliko podcast, youtube i chaGPT stručnjaka.

HiSTerija
HiSTerija
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.08.2025.
Poruka: 1.524
danas u 14:01

Bila bandira je napisao/la:

Znači ovaj kralj osim šta cijeli dan visi na forumu, još stigne gledat Villareal B ekipu i Llabresa u tih svojih 300 minuta što je igrao u LaLigi 😂🤣😂🤣😂🤣

Ova tema je sve.

Neki dan piše stil igre Hajduka kopiran sa ChatGPT i 90% foruma ne kuži da je uradak umjetne inteligencije, samo je on malo preformulirao svojim riječima.

Ova tema je sve, nije ni čudo što je Hajduk tu gdje je s toliko podcast, youtube i chaGPT stručnjaka.

Vidi cijeli citat

Gimli grobar Hajduka jel tako. 

Ko igra za raju i zanemaruje taktiku...
Čavo Ledeni
Čavo Ledeni
Željan dokazivanja
Pristupio: 17.12.2025.
Poruka: 705
danas u 14:03

tonko je napisao/la:

dok krava ne ode van kluba il ga se na zakuca na klupu/tribinu, adio forume

Vidi cijeli citat

pozdrav Tonko, evo prošlo je 19 dana, kako prolazi apstinencija od foruma?

pušač k* Marka Livaje
  • Najnovije
  • Najčitanije