HNK Rijeka 2013/2014

RobiRi
RobiRi
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.04.2013.
Poruka: 2.916
24. kolovoza 2013. u 16:31

Rijeka prodaje Benka, Juričić poručio: 'Čekamo najbolju ponudu, vidjet ćemo tko i koliko nudi' 

Naravno ako vjerujete SN 

[uredio RobiRi - 24. kolovoza 2013. u 16:33]
Tisuće želja, na svakoj isto piše - RIJEKA PRVAK - Za to cijeli Kvarner diše
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.05.2012.
Poruka: 528
24. kolovoza 2013. u 16:46
Mr. Pennypacker je napisao/la:
Škarabot je ok, uostalom jedan bek uvijek mora ostati iza, tako da priča o dva ofenzivna beka ne bi dobro prošla pogotovo protiv ekipa kao Stuttgart. Protiv ovih u HNL-u se može to ali za utakmice protiv jakih protivnika dosta je i ovo. Slažem u dijelu da se morala dovesti bolja zamjena ako se već nije našlo bolje od Slovenca. Doveden je Bertoša ali po svemu nije zaslužio povjerenje Keka, jer kako objasniti da Kek mora raditi rošade stalno s Tomečakom lijevo-desno (srećom odličan je na oba dvije strane) a na klupi ima lijevog beka.

Što se tiče zamjene za Alispahića slažem se da bi trebalo dovesti nekoga, ali takvi jako puno koštaju. Ne slažem se s Oggijem kad kaže da imamo zamjene u vidu Močinića, Ajayija, Anasa i Jugovića. Naime, Močinić je prvenstveno b2b veznjak i igra povučenije od Mehe, Ajayije desno-lijevo krilo ili povučena špica ali ne trequartista. Anas sam već par puta objasnio, na papiru može ali u teoriji ne može (puno njih se nije složilo s mnom no dobro) a Jugović svaki put kad je igrao u sredini bio je nevidljiv i više mu paše lijevo-desno krilo.
Vidi cijeli citat


Hvala odgovorio si umjesto mene, slažem se u potpunosti 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.07.2010.
Poruka: 1.950
24. kolovoza 2013. u 16:47
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.07.2011.
Poruka: 1.725
24. kolovoza 2013. u 17:16
Roberto je napisao/la:
E kad smo već kod šemi i kod igrača...

Protiv Stuttgarta je bio neki "frajer" na centralnoj i nakon 2-3 loše dodane Sharbinijeve lopte, taj mamlaz je krenuo sa : 

" Majmune grobnički  jebem ti mater lijenu , pička ti materina... "  itd. itd. 

Onda sam se ja okrenuo i rekao mu što mu ide... frajer je par sekundi ostao skamenjen jer se gle čuda nije nadao da će mu netko očitat bukvicu... a imao je sreće da me je tip koji je sjedio iza mene i koji me zna jer skupa smo na istim pozicijama svaku tekmu smirio i rekao da pustim tu budalu... inače bih mu zavalio jednu da bi još i sad ostao nepomično sjedit na stadionu. 

Kakav to kreten moraš bit da vrijeđaš naše igrače i to u ovako bitnoj tekmi ? kakvi pacijenti dolaze na stadion, majko mila... 


Vidi cijeli citat


Jedan lik na F-u je konstantno srao po Škarabotu tipa: "da se bar ozlijedi pa da ga ne gledam". Bio je previsoko da se izderem na njega. Škarabot je defanzivno bio odličan, pogotovo prvo poluvrijeme, imao je par loših paseva ali tko nije.
Angel Dust
Angel Dust
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.06.2013.
Poruka: 2.635
24. kolovoza 2013. u 17:19
Mislim da je od Škarabota čak počela akcija za prvi gol,a od Borasa za drugi...znači bekovi
...ti si nam najveća radost...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 03.02.2013.
Poruka: 925
24. kolovoza 2013. u 17:29
Ma da peder nije pustio gol iz ofsajda ne bi nitko ništa govorio.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 05.06.2013.
Poruka: 1.223
24. kolovoza 2013. u 17:46
George Bush je napisao/la:
stadion samo na Kantridi
i nigdje drugdje
treba nam stadion od max.15.000 mijesta, na kantridi se može napraviti i marina,plaža, hotel, restorani, šetalište i svašta još
koji će nam K Rujevica ili Delta, ovo je jedinstvena lokacija, uz more, i ima kakvu-takvu tradiciju
ima mjesta, ako se makne atletska staza,
a na Rujevici mali stadion za atletiku, trening i lokalne klubove, uz još dva pomoćna kao trening kamp
samo Kantrida

Vidi cijeli citat



Stadion svakako na Kantridi a Volpiju i konzorciju omoguciti ulaganje u Deltu i Porto baros ali iskljucivo sukladno vizijama struke i grada.....


I imamo sve....

Klub za Europu na novom stadionu i sreden i otvoren grad na Delti iz cijeg bi profita fondacija mogla odrzavati i Novi stadion....


Iako koliko uspjesno do sad Miskovic ovo vodi uopce ne sumnjam da ce za 6-7 godina klub ce bit samoodrziv.....
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 09.06.2011.
Poruka: 640
24. kolovoza 2013. u 17:52
RIJEČKA NAVIJAČKA INVAZIJA NA "MERCEDES BENZ ARENU"

U samo nekoliko sati planulo 350 ulaznica za Stuttgart!

S obzirom na ovakvu navalu pretpostavka je da bi brojka navijača »Rijeke« idućega četvrka mogla opasno prijeći prognoze od 600-700 navijača i dosegnuti – tisućicu.

RIJEKA
  Ako je bilo nekih sumnji onda su one isčezle i to samo nekoliko sati prodaje ulaznica i navijačkih aranžmana za gostovanje nogometaša »Rijeke« u Stuttgartu. Klupska glasnogovornica Sandra Nešić izvjestila je nakon presice održane ove subote u poslijepodnevnim satima na Kantridi da je 350 ulaznica namijenenih gostujućim navijačima na »Mercedes Benz Areni« već pronašlo svoje vlasnike.

 Dio navijača (150) je pritom rezervirao svoje mjesto u Autotransovom autobusu, ostali će vjerojatno na put osobnim automobilima, kombijima ili nekim drugim prijevoznim sredstvima. S obzirom na ovakvu navalu pretpostavka je da bi brojka navijača »Rijeke« idućega četvrka mogla opasno prijeći prognoze od 600-700 navijača i dosegnuti – tisućicu.

Pribroje li se toj brojci i brojni Hrvati koji žive i rade u pokrajini Baden Wurttemberg koji će vjerojatno doći podržati momčad iz Hrvatske jasno je da će gostujući sektor na stadionu biti više nego dobro popunjen.

Ulaznice za utakmicu moguće je kupiti na Kantridi svakim danom (od 9 do 18 sati) osim nedjeljom po cijenu od 90 kuna,  te u Autotransu. Kod kupnje ulaznice potrebno je navesti osobne podatke (ime i prezime, OIB i adresu), a jednoj osobi dopuštena je kupnja maksimalno četiri ulaznice. U klubu su u suradnji s Autotransom pripremili i nekoliko aranžmana koji uključuju prijevoz i noćenje, odnosno samo prijevoz.

Članovi kluba za 725 kuna (ostali će to platiti 100 kuna više) mogu otputovati u Stuttgart dan ranije, te odsjesti u hotelu i odmorni nakon razgledavanja grada dočekati utakmicu. Polazak autobusa iz Rijeke zakazan je u srijedu u 5 sati. Jeftinija varijanta je odlazak autobusima bez noćenja što stoji 520 kuna, a polazak autobusa s Krka (otkuda tradicionalno dolazi veliki broj navijača Rijeke) je u četvrtak u jedan u noću, a iz Rijeke sat vremena kasnije. Posebno se za gostovanje u Njemačkoj pripremaju i pripadnici Armade.

Prijave za njihove autobuse primat će se od ponedjeljka u KN Armada na Kantridi, a s obzirom na veliki interes nema sumnje da će i njihovi članovi vrlo brzo napuniti nekoliko autobusa.kraj teksta

[uredio brizno.blago - 24. kolovoza 2013. u 17:54]
lakrdija
lakrdija
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.09.2010.
Poruka: 4.167
24. kolovoza 2013. u 17:54
Još jednom: gospodin MATJAŽ KEK!!!!!!

Dajte čovjeku doživotni ugovor!!

http://radio.hrt.hr/radio-rijeka/clanak/kek-svi-zele-maznuti-rijeku/22971/
Mr. Pennypacker
Mr. Pennypacker
Dokazano ovisan
Pristupio: 08.06.2012.
Poruka: 15.676
24. kolovoza 2013. u 18:06
Ajde Srećko ne spavaj, priprijeti malo liječničkoj ekipi da ne zabušavaju i počni pisati tu žalbu, neće se sama napisati.
[uredio Mr. Pennypacker - 24. kolovoza 2013. u 18:08]
RIJEKA PRVAK! FF! √ Kako skrtac cuvan za se tu lipotu doma svoj'ga se lipote, cuda svita nisu sjena kraja moj'ga