HNK Rijeka 2013/2014

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 03.04.2013.
Poruka: 546
24. kolovoza 2013. u 19:47
Ma Kek je najjači,a o ovom cirkusantu I.T. ne treba trošiti riječi.
Dobro da ih je Kek malo spustio,mislim igrače,ne onaj Colorado dole,jer sutra će biti sve samo ne lagano.Nemojte misliti da će drugi sastav to bez problema izgurati do kraja,ja bi volio,ali znamo kako to ide,pa sutradan već tražite smjene tu na forumu.Znam da nam igrači padaju s nogu,ali moraju izdurati još malo,a konstanta prve ekipe mora i sutra istrčati u Kranjči,jer je prvenstvo itekako važno.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 09.06.2011.
Poruka: 640
24. kolovoza 2013. u 19:47

Pilčić u Kopru! Krstanović na odlasku, Benko ostaje?

AUTOR: Korado VujnovićOBJAVLJENO: 18:04

Dražen Pilčić karijeru će nastaviti u Kopru. Nezadovoljan statusom, Kantridu bi uskoro mogao napustiti i Ivan Krstanović.

Najbolji strijelac i najbolje ocjenjeni igrač prošlogodišnjeg drugoligaškog prvenstva Dražen Pilčić napušta Kantridu i karijeru će nastaviti u slovenskom prvoligašu Kopru. Pilčić je danas stavio potpis na dvogodišnji ugovor, a navijačima će se predstaviti idućeg vikenda u domaćem dvoboju s Velenjem. U riječkom prvoligašu Pilčiću nisu željeli stvarati smetnje, dogovorena je simbolična odšteta i postotak od idućeg transfera. 

Prema neslužbenim informacijama, Pilčićevim potpisom za Kopar lista odlazaka nije zaključena. Nezadovoljan statusom, blizu odlaska je još jedan napadač, Ivan Krstanović. Pored ovakvog Benka i u igri s jednom špicom, Krstanović iako kvalitetan igrač, teško se može izboriti za osjetniju minutažu, a u svojoj 30. godini sjedenje na klupi ne doživljava stimulativno. Želja za igranjem je razumljiva, a želja za odlaskom korektan je potez s njegove strane. Rasplet će se znati uskoro. 

Dva torpeda koja su opasno nagnula Stuttgartov brod i njihovog kormilara Bruna Labbadiju, a u čijem je ispaljivanju glavnu ulogu igrao Leon Benko, nisu ostali nezamijećeni na europskom nogometnom tržištu. Ispočetka neodlučni čelnici Fortune iz Dusseldorfa, preko noći su progledali i shvatili da je baš to to što im treba.  Sam Benko nije pokazao interes za odlazak u 2. njemačku ligu. Kvarner, gdje se privatno i profesionalno osjeća sjajno, spreman je zamijeniti za jaku ligu i zvučan klub, ali i višestruko veći iznos godišnjih primanja od sadašnjih. 

Pitanje njegove eventualne prodaje prije svega treba gledati kroz prizmu  prvog klupskog čovjeka. Damir Mišković, iako naviknut odluke u poslovnom svijetu donosit hladne glave i bez emocija, klub vodi na sasvim drugačiji način - srcem. Teško je povjerovati da će prodati prvu udarnu iglu i ljubimca navijača, igrača koji svojim golovima i njemu osobno uljepšava život, u trenutku kada klubu novac i nije nasušno potreban te pred sam kraj prijelaznog roka kada vremena za reakciju i potragu za odgovarajućom zamjenom jednostavno nema. 

Naravno, nije isključeno da za trenutno vodećeg strijelca i najboljeg prošlosezonskog topnika 1. HNL u slijedećih nekoliko dana na stol ne pristigne i koja "odgovarajuća"ponuda. Ova Fortuneiz Dusseldiorfa to zasigurno nije. Daleko je ispod milijun Eura, iznosa koji na Kantridi smatraju donjom prihvatljivom granicom, a koju još niti jedan zainteresirani klub niti izbliza nije dotaknuo.

RobiRi
RobiRi
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.04.2013.
Poruka: 2.916
24. kolovoza 2013. u 19:50
Daj Bože da ona mantinela ode 
Tisuće želja, na svakoj isto piše - RIJEKA PRVAK - Za to cijeli Kvarner diše
Iz_no_god
Iz_no_god
Željan dokazivanja
Pristupio: 29.05.2013.
Poruka: 592
24. kolovoza 2013. u 20:24

@Roberto
Tvoj prijedlog za novi stadion na Grobniku odbijam iz jednostavnog razloga,.jer je na Grobniku,a Grobnik je Grobnik a ne Rijeka....dakle,novi stadion mora biti u Rijeci.Neka se dragi Grobničani ne uvrijede.

Rijeka je najbolje od svega.....
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.05.2012.
Poruka: 528
24. kolovoza 2013. u 20:38
brizno.blago je napisao/la:

Pilčić u Kopru! Krstanović na odlasku, Benko ostaje?

AUTOR: Korado VujnovićOBJAVLJENO: 18:04

Dražen Pilčić karijeru će nastaviti u Kopru. Nezadovoljan statusom, Kantridu bi uskoro mogao napustiti i Ivan Krstanović.

Najbolji strijelac i najbolje ocjenjeni igrač prošlogodišnjeg drugoligaškog prvenstva Dražen Pilčić napušta Kantridu i karijeru će nastaviti u slovenskom prvoligašu Kopru. Pilčić je danas stavio potpis na dvogodišnji ugovor, a navijačima će se predstaviti idućeg vikenda u domaćem dvoboju s Velenjem. U riječkom prvoligašu Pilčiću nisu željeli stvarati smetnje, dogovorena je simbolična odšteta i postotak od idućeg transfera. 

Prema neslužbenim informacijama, Pilčićevim potpisom za Kopar lista odlazaka nije zaključena. Nezadovoljan statusom, blizu odlaska je još jedan napadač, Ivan Krstanović. Pored ovakvog Benka i u igri s jednom špicom, Krstanović iako kvalitetan igrač, teško se može izboriti za osjetniju minutažu, a u svojoj 30. godini sjedenje na klupi ne doživljava stimulativno. Želja za igranjem je razumljiva, a želja za odlaskom korektan je potez s njegove strane. Rasplet će se znati uskoro. 

Dva torpeda koja su opasno nagnula Stuttgartov brod i njihovog kormilara Bruna Labbadiju, a u čijem je ispaljivanju glavnu ulogu igrao Leon Benko, nisu ostali nezamijećeni na europskom nogometnom tržištu. Ispočetka neodlučni čelnici Fortune iz Dusseldorfa, preko noći su progledali i shvatili da je baš to to što im treba.  Sam Benko nije pokazao interes za odlazak u 2. njemačku ligu. Kvarner, gdje se privatno i profesionalno osjeća sjajno, spreman je zamijeniti za jaku ligu i zvučan klub, ali i višestruko veći iznos godišnjih primanja od sadašnjih. 

Pitanje njegove eventualne prodaje prije svega treba gledati kroz prizmu  prvog klupskog čovjeka. Damir Mišković, iako naviknut odluke u poslovnom svijetu donosit hladne glave i bez emocija, klub vodi na sasvim drugačiji način - srcem. Teško je povjerovati da će prodati prvu udarnu iglu i ljubimca navijača, igrača koji svojim golovima i njemu osobno uljepšava život, u trenutku kada klubu novac i nije nasušno potreban te pred sam kraj prijelaznog roka kada vremena za reakciju i potragu za odgovarajućom zamjenom jednostavno nema. 

Naravno, nije isključeno da za trenutno vodećeg strijelca i najboljeg prošlosezonskog topnika 1. HNL u slijedećih nekoliko dana na stol ne pristigne i koja "odgovarajuća"ponuda. Ova Fortuneiz Dusseldiorfa to zasigurno nije. Daleko je ispod milijun Eura, iznosa koji na Kantridi smatraju donjom prihvatljivom granicom, a koju još niti jedan zainteresirani klub niti izbliza nije dotaknuo.

Vidi cijeli citat


A jebote Krstanović, ne sumnjam da bi priliku dobio već sutra. Mislim šta on misli? Pa ima još 100 utakmica do kraja sezone, em lige, em kupa, em europe. Nije prošao pripreme sa nama, nije nikakvo wow pojačanje da bi odmah zaigrao. Stvarno ne razumijem to 
Još nakon tekme sa Stuttgarom prelazim preko ceste i naleti bijeli X6 na mene, a u njemu sjedi Krstanović. Znači nije ostao dole ni proslavit sa sugračima, sramota 
iSpOd StIjEnA 2
iSpOd StIjEnA 2
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.05.2010.
Poruka: 11.084
24. kolovoza 2013. u 20:43
Sad bar znamo da Frankestein neće početi sutra u vrhu napada.


Samo šta onda izm orenog Benka ili lošeg Tadića?

sad nam fali na kraju prijelaznog roka napadač
Bit ćemo prvaci iduće godine.....fenix369-Kad mi srce stane kucatMoja dusa tad ce ostatNa tom mjestu ispod stijenaZa sva vremena
iSpOd StIjEnA 2
iSpOd StIjEnA 2
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.05.2010.
Poruka: 11.084
24. kolovoza 2013. u 20:57
RiBoy18 je napisao/la:
Jedna ideja za ljude iz kluba: kad uđemo u skupine EL (lijepo zvuči ne? ) lovu uložit u lijevoga beka i ofenzivnog veznjaka. Očito je da Škarabot nije dorastao ovim europskim izletima, a i u domaćim tekmama zna plivati . Još ajde da pliva iza, pa da je onda naprijed opasan, al on naprijed nije ni o od opasan. Usporedimo ga samo sa jednim Tomečakom koji još po prirodi nije pravi bek, razlika nebo zemlja.

A što se tiče ofenzivnog veznjaka - fantaziste to smo svi odavno shvatili da Alispahić nije. Uz sve što on više očito ne zna ni loptu dobro poslat, niti proći 1 na 1 on ne može ni trčati . A adekvatne zamjene za njega nemamo, a uredno izlazi nakon 60 minute. Nama opasno treba jedan brzi dribler koji zna uposlit naprijed Benka, a ne da nam Benko ovisi samo o Tomečaku i njegovim obačajima ( opet priča o bekovima, zašto nebi imali dva kvalitetna beka pa da ubačaji dolaze za oba 2 strane!? ).
Neki dobar brazilac, argentinac bi nam sjebo ko budali šamar
Ja znam da takav igrač košta, al kad kapne lova od skupina zašto ju kvalitetno ne uložiti!? Ajmo Srećko razveseli nas još na kraju prijelaznoga roka, riješio si sve u prva dva tjedna i lišio nas nagađanja o novim transferima 
Vidi cijeli citat


taj stiže 1.9

Bit ćemo prvaci iduće godine.....fenix369-Kad mi srce stane kucatMoja dusa tad ce ostatNa tom mjestu ispod stijenaZa sva vremena
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.05.2012.
Poruka: 528
24. kolovoza 2013. u 21:03
iSpOd StIjEnA 2 je napisao/la:
RiBoy18 je napisao/la:
Jedna ideja za ljude iz kluba: kad uđemo u skupine EL (lijepo zvuči ne? ) lovu uložit u lijevoga beka i ofenzivnog veznjaka. Očito je da Škarabot nije dorastao ovim europskim izletima, a i u domaćim tekmama zna plivati . Još ajde da pliva iza, pa da je onda naprijed opasan, al on naprijed nije ni o od opasan. Usporedimo ga samo sa jednim Tomečakom koji još po prirodi nije pravi bek, razlika nebo zemlja.

A što se tiče ofenzivnog veznjaka - fantaziste to smo svi odavno shvatili da Alispahić nije. Uz sve što on više očito ne zna ni loptu dobro poslat, niti proći 1 na 1 on ne može ni trčati . A adekvatne zamjene za njega nemamo, a uredno izlazi nakon 60 minute. Nama opasno treba jedan brzi dribler koji zna uposlit naprijed Benka, a ne da nam Benko ovisi samo o Tomečaku i njegovim obačajima ( opet priča o bekovima, zašto nebi imali dva kvalitetna beka pa da ubačaji dolaze za oba 2 strane!? ).
Neki dobar brazilac, argentinac bi nam sjebo ko budali šamar
Ja znam da takav igrač košta, al kad kapne lova od skupina zašto ju kvalitetno ne uložiti!? Ajmo Srećko razveseli nas još na kraju prijelaznoga roka, riješio si sve u prva dva tjedna i lišio nas nagađanja o novim transferima 
Vidi cijeli citat


taj stiže 1.9

Vidi cijeli citat


Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.05.2012.
Poruka: 528
24. kolovoza 2013. u 21:14
Kakav onda sastav možemo očekivati sutra?

                        Vargić
Bertoša - Knežević - Lešković - Boras
               Pokrivač - Maleš
       Alispahić -  Močinić - Ayaji
                        Tadić (!?)

Ja bi tu stavio Krstanovića, al kako je krenulo očito ništa od toga 
Možda bi čak ubacio Datkovića umjesto Leška. Trebalo bi i Maleša odmorit al je jednostavno nezamjenjiv trenutno. Ne znam, težak posao čeka Keka, jer ni taj Dragovoljac nije za podcjenit toliko.
[uredio RiBoy18 - 24. kolovoza 2013. u 21:16]
iSpOd StIjEnA 2
iSpOd StIjEnA 2
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.05.2010.
Poruka: 11.084
24. kolovoza 2013. u 21:16
RiBoy18 je napisao/la:
iSpOd StIjEnA 2 je napisao/la:
RiBoy18 je napisao/la:
Jedna ideja za ljude iz kluba: kad uđemo u skupine EL (lijepo zvuči ne? ) lovu uložit u lijevoga beka i ofenzivnog veznjaka. Očito je da Škarabot nije dorastao ovim europskim izletima, a i u domaćim tekmama zna plivati . Još ajde da pliva iza, pa da je onda naprijed opasan, al on naprijed nije ni o od opasan. Usporedimo ga samo sa jednim Tomečakom koji još po prirodi nije pravi bek, razlika nebo zemlja.

A što se tiče ofenzivnog veznjaka - fantaziste to smo svi odavno shvatili da Alispahić nije. Uz sve što on više očito ne zna ni loptu dobro poslat, niti proći 1 na 1 on ne može ni trčati . A adekvatne zamjene za njega nemamo, a uredno izlazi nakon 60 minute. Nama opasno treba jedan brzi dribler koji zna uposlit naprijed Benka, a ne da nam Benko ovisi samo o Tomečaku i njegovim obačajima ( opet priča o bekovima, zašto nebi imali dva kvalitetna beka pa da ubačaji dolaze za oba 2 strane!? ).
Neki dobar brazilac, argentinac bi nam sjebo ko budali šamar
Ja znam da takav igrač košta, al kad kapne lova od skupina zašto ju kvalitetno ne uložiti!? Ajmo Srećko razveseli nas još na kraju prijelaznoga roka, riješio si sve u prva dva tjedna i lišio nas nagađanja o novim transferima 
Vidi cijeli citat


taj stiže 1.9

Vidi cijeli citat


Vidi cijeli citat


Nije kapitalac ali mogao bi postati

 
SportCom
Image 2 of 4
 
Aliyu Okechukwu najbolji igrač turnira

Desetka Abuje Aliyu Okechukwu proglašen je najboljim igračem 61. izdanja Kvarnerske rivijere i po svemu sudeći zaradio mjesto u juniorskoj momčadi i priliku za dokazivanje iduće sezone. Najbolji strijelac turnira je napadač Abuje Umar Sadiq, dok je nagrada za najmlađeg igrača turnira – plaketa Edo Devčić, otišla u ruke Yahya Saleka (Abuja). Plaketu za Fair play Milan Blažević primio je kapetan juniora Rijeke Florijan Fumić, dok je plaketa Robert Komen uručena Olgi Komen, supruzi dugogodišnjeg prvog čovjeka turnira.

 
SportCom
Image 2 of 4
 
Bit ćemo prvaci iduće godine.....fenix369-Kad mi srce stane kucatMoja dusa tad ce ostatNa tom mjestu ispod stijenaZa sva vremena
  • Najnovije
  • Najčitanije