Odličan rezultat, a moglo je završiti i uvjerljivije, no nema veze. Zadnjih 20 min jako dobro odigano, HD totalno inferioran bez ideje kako uspostaviti igru, jednostavno im nismo dozvolili da igraju.
Krstanoviću bi savjetovao čim prije da napusti Kantridu i da se ne blamira svojim izjavama, jer večeras je zapucao dva mrtvaca i alibija više nema. On nije igrač za ovu i ovakvu Rijeku, pa može pizditi do prekosutra.
Dobili smo "malu" tekmu, a one su u biti najvažnije, sada opet pušemo za vratom Dinamu i idemo na Stuttgart sa relativno osvježenom ekipom.
Što se tiče zadnjih događanja oko Kramarića, smatram da bi njegov prelazak u naše redove bio kao šlag na tortu ovog prijelaznog roka, čovjek je napadač koji bi mogao uz Benka činiti napadački dvojac, koji bi bili horror svim obranama.
Srečko i Miško odriješite kesu, isplatit će se!
[uredio forzafiume - 25. kolovoza 2013. u 21:23]