HNK Rijeka 2013/2014

iSpOd StIjEnA 2
iSpOd StIjEnA 2
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.05.2010.
Poruka: 11.080
25. kolovoza 2013. u 21:21
Nadam se da će Bruno ipak ostati još 5 dana
Bit ćemo prvaci iduće godine.....fenix369-Kad mi srce stane kucatMoja dusa tad ce ostatNa tom mjestu ispod stijenaZa sva vremena
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.06.2012.
Poruka: 694
25. kolovoza 2013. u 21:23
Odličan rezultat, a moglo je završiti i uvjerljivije, no nema veze. Zadnjih 20 min jako dobro odigano, HD totalno inferioran bez ideje kako uspostaviti igru, jednostavno im nismo dozvolili da igraju.
Krstanoviću bi savjetovao čim prije da napusti Kantridu i da se ne blamira svojim izjavama, jer večeras je zapucao dva mrtvaca i alibija više nema. On nije igrač za ovu i ovakvu Rijeku, pa može pizditi do prekosutra.
Dobili smo "malu" tekmu, a one su u biti najvažnije, sada opet pušemo za vratom Dinamu i idemo na Stuttgart sa relativno osvježenom ekipom.
Što se tiče zadnjih događanja oko Kramarića, smatram da bi njegov prelazak u naše redove bio kao šlag na tortu ovog prijelaznog roka, čovjek je napadač koji bi mogao uz Benka činiti napadački dvojac, koji bi bili horror svim obranama.
Srečko i Miško odriješite kesu, isplatit će se!

[uredio forzafiume - 25. kolovoza 2013. u 21:23]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.05.2012.
Poruka: 528
25. kolovoza 2013. u 21:26
Jel piše šta tu pametno? Neda mi se s google translate jer je ipak malo previše toga, pa ako tko za njemački izvolite :
http://fussballdaten.sport.de/bundesliga/2014/3/augsburg-vfbstuttgart/?Bericht
The river
The river
Željan dokazivanja
Pristupio: 07.03.2013.
Poruka: 376
25. kolovoza 2013. u 21:36
na VFB forumu drvlje i kamenje po Bruni, jedan kaže da ako ne ode nemaju šanse protiv nas, nadaju se da se i ne vraća iz Augsburga, zazivaju Frediija da reagira ali kažu da on ne voli brzati sa smjenom trenere.....

nadam se ponoćnoj konferenciji "izvršnog potpredsjednika" Stuttgarta u noći s četvrtka na petak:
"Bruno Labbadia više nije trener Stuttgarta zbog neostvarenog plasmana u EL. Zahvaljujemo mu na uloženom trudu i želimo mu uspjeh u nastavku trenerke karijere"
George Bush
George Bush
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.05.2013.
Poruka: 3.691
25. kolovoza 2013. u 21:37
ako je Datković ozlijeđen (iako na njega se ni ne računa) obrana nam je spala na dva igrača
također i veza, Pokrivač i Maleš, nemamo nikakve zamjene
Alispahić će igrati gore, ali on padne u 60-toj minuti, tko će ga zamijeniti? Močo?
također ni za Sharbinija nemamo zamjenu, nema Jugovića, Ayali se ozlijedio
imamo mi dosta problema
a u nedjelju dolazi i Lokomotiva
SAMO RIJEKA !!!!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 22.08.2013.
Poruka: 249
25. kolovoza 2013. u 21:41
kako lijepo Rijecani igraju.. stvarno svaka cast igracima i treneru Keku.. vidi se trenerov rukopis.. sretno Rijecanima u Stuttgartu.. svim srcem vam zelim da zajedno s Dinamom prodjete u skupine Europske lige, pa da zajedno dizemo hrvatski klupski koeficijent
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 29.07.2013.
Poruka: 1.252
25. kolovoza 2013. u 21:43
sa Loccosima igramo u ponedjeljak
George Bush
George Bush
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.05.2013.
Poruka: 3.691
25. kolovoza 2013. u 21:44
OdionAyaji je napisao/la:
sa Loccosima igramo u ponedjeljak
Vidi cijeli citat


isti K
SAMO RIJEKA !!!!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 22.06.2011.
Poruka: 364
25. kolovoza 2013. u 21:46
Rutinska pobjeda protiv lošeg Dragovoljca.. Ayaji,Bertoša,Močo,Kvržić odlični danas uz standardno dobrog Vargića ne sjećam se kad smo imali tako dobrog vratara.. Mislim da bi se Mujanoviću trebali zahvalit na polusezoni kao i Tadiću.. FF

P.S. Igramo u Ponedjeljak u 20:15!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 09.06.2011.
Poruka: 640
25. kolovoza 2013. u 21:51
da je bar mamic direktor u stuttgartu a ne bobic..vec bi smjenio labadiu a postavio jurica 
  • Najnovije
  • Najčitanije