HNK Rijeka 2013/2014

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 04.09.2010.
Poruka: 22.366
23. rujna 2013. u 11:24
zoomii2 je napisao/la:
Kupusar je napisao/la:
zoomii2 je napisao/la:
Kupusar je napisao/la:


Miško: Hajduk dolazi ovdje i mora biti svjestan da će s druge strane imati Rijeku protiv koje će izgubiti.
Vidi cijeli citat

Pazite da vam se ne obije od glavu...
Vidi cijeli citat


Nece, al se se odbit lopta od glave Benka u vase raslje.
Vidi cijeli citat

Uh, kako je lipo kad se nadate... Kako ćemo vas našamarat posred Kantride. 
Vidi cijeli citat

ma možete nam posred Kantride...
nismo vam mi Dinamo da se kurchite...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.03.2013.
Poruka: 736
23. rujna 2013. u 11:33
da i još da spomenem mladu policajku na izlasku sa ipsllona, pravi bombončić od curetka...uljepšala mi je početak 
[uredio neverending story - 23. rujna 2013. u 11:34]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.05.2013.
Poruka: 1.975
23. rujna 2013. u 11:59
neverending story je napisao/la:
evo jutro nakon jedne krasne pobjede, onako za dušu...baš je jučer bilo lijepo biti navijač Rijeke, a i sama utakmica je imala preokreta i zanimljivih scenarija....ali zar naš derbi baš uvijek mora biti začinjen međusobnim vrijeđanjem..pa niti ja kao neki nemogu prihvatiti činjenicu da se mi i Puležani moramo tako ponašati...sad bi sahertorta rekao da odem u kazalište, ali zar bar mi koji smo susjedi i slični po mentalitetu moramo stvarati tenzije...da, na zapadu su bili ljudi koji navijaju za Rijeku...pa šta i ako su se digli kod gola, a meni sa juga mi se činilo da su to obitelji s djecom i obični navijači...zašto se nebi digli i zašto nebi slavili ??? Druga je stvar ako je bio netko ko je provocirao...meni nebi smetalo da kad Istra igra na Kantridi da na centralnu dođu navijači Istre i ako treba u dresovima i šalovima i nek slave ako daju gol...oni koji misle drukčije nek se međusobno dogovore, uzmu palice, noževe, boksere pa nek se međusobno svi izlupaju...što se nekih stvari tiče, forumaši koji navijaju za Istru imaju pravo...kao prvo vikati Istarske pičke kad je na tvojoj tribini dosta navijača iz te Istre (Pazina, Buzeta i Labina) je glupo, suludo i jadno..ako već moraju biti na toj razini onda nek se viče pulske pičke, mada je to jedna velika djetinjarija...ona kolona na staroj cesti je bila stvarno impresivna, onoliko auta, ne vidiš ni početak ni kraj, predivno
Vidi cijeli citat
Sve šta proizlazi iz ultra scene je djetinjarija,ali te djetinjarije meni osobno daju dodatnu draž nogometu. Djetinjarija je i toliko vremena,para,opsesivno i svakodnevno posvećčivate nekom klubu umjesto da to iskoristimo kreativnije i svrsihodnije,pa opet nas ta djetinjarija veseli. mi od tog kluba nemamo ništa,nikada nisu pitali niti jednog navijača ima li za kruh,koliko mu obitelj pati zbog stalnih utakmica,gostovanja,pijanstava,pa opet mi tu djetinjariju volimo i njegujemo. Sve su to djetinjarije,ali nogomet bez popratnih pojava je isto šta i hokej,golf ili stolni tenis. Istodobno vi koji se jako zgražate protiv svih tih vrijeđanja i "djetinjarija" se isto tako zgražate kada 90 % stadbiona na stanovima skače na hajdukov gol. Meni bi tako nešto ubilo smisao tog nadmetanja i mislim da više nebi priželjkivao pobjede istim žarom kao šta ih priželjkujem sada. Istrijani,mrzite nas i vrijeđajte na dan utakmice,inače smo si ionako predobri i kako smo svi zaključili mentalitet nam je isti,pa ne možemo drugo nego cijenjti se,voljet i razvijat prijateljstvo. Ali u nogometu nas mrzite 

iSpOd StIjEnA 2
iSpOd StIjEnA 2
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.05.2010.
Poruka: 11.080
23. rujna 2013. u 12:07
Znači Pula.

Evo prilike za naše susjede da nas ugoste na 15 mjeseci i da u Puli vide europski nogomet.Ne sumnjam da će nam Istrijani pomoći da napunimo Aldo Drosinu u europskim utakmicama i da će bodriti Rijeku.

S jedne strane mi je žao jer u ovim sjajnim trenucima gubimo sezonu na Kantridi,jer nije isto igrati na Kantridi ili Drosini.
S druge strane to se mora napraviti,sad ili poslije,jer Kantrida jednostavno žudi za rekonstrukcijom tj novim stadionom.

Šta se jučerašnje utakmice tiče,mislim da je pobjeda zaslužena,iako nam početkom drugog dijela nije bilo nigdje.
Moram pohvalit malog MOČU,izrasta u odličnog igrača i stvarno već par utakmica igra na viskom nivou

Sad jadranski derbi,u kojem očekujem našu laganu pobjedu,od oka bi rekao 3-0 za nas.Strijelci,svejedno bitno da se 3 komada zakoprcaju u njihovoj mreži


[uredio iSpOd StIjEnA 2 - 23. rujna 2013. u 12:13]
Bit ćemo prvaci iduće godine.....fenix369-Kad mi srce stane kucatMoja dusa tad ce ostatNa tom mjestu ispod stijenaZa sva vremena
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 23.11.2005.
Poruka: 18.412
23. rujna 2013. u 12:10
evo vidite da nismo tako loši i da naravno da ćemo vas ugostiti...

vjerojatno ću i biti na većini utakmica a na europskim i navijati za vas....

meni drago da dolazite, volim nogomet a možda i doživim koju dobru euro utakmicu..
Smirena Bubica
Smirena Bubica
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.09.2013.
Poruka: 364
23. rujna 2013. u 12:11
neverending story je napisao/la:
da i još da spomenem mladu policajku na izlasku sa ipsllona, pravi bombončić od curetka...uljepšala mi je početak 
Vidi cijeli citat


oooo da. U pravilu grintam kad mi netko uzima dokumenta, ali ovaj put se zbilja nisam žalio.
kvarner87
kvarner87
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.03.2012.
Poruka: 253
23. rujna 2013. u 12:13
Veruda je napisao/la:
evo vidite da nismo tako loši i da naravno da ćemo vas ugostiti...

vjerojatno ću i biti na većini utakmica a na europskim i navijati za vas....

meni drago da dolazite, volim nogomet a možda i doživim koju dobru euro utakmicu..
Vidi cijeli citat

Pa to vam je jedinstvena prilika da u Puli gledate Ligu prvaka 
RobiRi
RobiRi
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.04.2013.
Poruka: 2.916
23. rujna 2013. u 12:19
Roberto je napisao/la:
@ Veruda,

što ti bi ?? zašto si jebao Keku i Miškoviću njihove mame ?? što su ti ta dva gospodina uradila ? 


Čemu tolika agresija i divljaštvo ? 
Vidi cijeli citat

Hahaha Roberto sta nisi ti na B tribini?
Tisuće želja, na svakoj isto piše - RIJEKA PRVAK - Za to cijeli Kvarner diše
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.06.2012.
Poruka: 694
23. rujna 2013. u 12:21
zoomii2 je napisao/la:

Kupusar je napisao/la:
zoomii2 je napisao/la:
Kupusar je napisao/la:
zoomii2 je napisao/la:
Kupusar je napisao/la:


Miško: Hajduk dolazi ovdje i mora biti svjestan da će s druge strane imati Rijeku protiv koje će izgubiti.
Vidi cijeli citat

Pazite da vam se ne obije od glavu...
Vidi cijeli citat


Nece, al se se odbit lopta od glave Benka u vase raslje.
Vidi cijeli citat

Uh, kako je lipo kad se nadate... Kako ćemo vas našamarat posred Kantride. 
Vidi cijeli citat



Samarat cete samo svoje majmune na perverzno dobru igru Rijeke.

Volim derbije i ova podjebavanja. :-)

Vidi cijeli citat

I ja.

Al to ne mjenja činjenicu da ćemo se prošetat Kantridom rezultatom 1-3...

Vidi cijeli citat


Stavljam te na top listu komedijaša, odmah ispod Pervana !
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.06.2012.
Poruka: 694
23. rujna 2013. u 12:31
neverending story je napisao/la:
evo jutro nakon jedne krasne pobjede, onako za dušu...baš je jučer bilo lijepo biti navijač Rijeke, a i sama utakmica je imala preokreta i zanimljivih scenarija....ali zar naš derbi baš uvijek mora biti začinjen međusobnim vrijeđanjem..pa niti ja kao neki nemogu prihvatiti činjenicu da se mi i Puležani moramo tako ponašati...sad bi sahertorta rekao da odem u kazalište, ali zar bar mi koji smo susjedi i slični po mentalitetu moramo stvarati tenzije...da, na zapadu su bili ljudi koji navijaju za Rijeku...pa šta i ako su se digli kod gola, a meni sa juga mi se činilo da su to obitelji s djecom i obični navijači...zašto se nebi digli i zašto nebi slavili ??? Druga je stvar ako je bio netko ko je provocirao...meni nebi smetalo da kad Istra igra na Kantridi da na centralnu dođu navijači Istre i ako treba u dresovima i šalovima i nek slave ako daju gol...oni koji misle drukčije nek se međusobno dogovore, uzmu palice, noževe, boksere pa nek se međusobno svi izlupaju...što se nekih stvari tiče, forumaši koji navijaju za Istru imaju pravo...kao prvo vikati Istarske pičke kad je na tvojoj tribini dosta navijača iz te Istre (Pazina, Buzeta i Labina) je glupo, suludo i jadno..ako već moraju biti na toj razini onda nek se viče pulske pičke, mada je to jedna velika djetinjarija...ona kolona na staroj cesti je bila stvarno impresivna, onoliko auta, ne vidiš ni početak ni kraj, predivno
Vidi cijeli citat


U cjelini imaš zrelo i zdravo promišljanje, ali ipak ovo je brdoviti balkan, sa mentalitetom ljudi onakav kakav je, da ga jebeš to promjeniti ne možeš. Kao što nikada nećemo moći, kao u premier ligi, prvi redovi navijača sjediti uz aut liniju.
Ako ćemo biti do kraja iskreni, po meni nije normalno doći na tribinu domaćih navijača i preseravati se ja ovo-ono. Pa naravno da će te sekunde dijeliti od šamarčine ili ne daj bože nečega goreg. Zato i postoji dijelovi tribina namijenjeni za bodrenje tvog kluba.
Neka mi samo netko kaže da na našoj centralnoj takav lik, ali u obrnutim ulogama ne bi jučer popio šljagu u roku odmah!!! A da ne spominjem jednog tovara ili purgera u takvoj ulozi. Pa dođeš u iskušenje da ne zvekneš nekog domaćeg prdonju koji stalno nešto brontula i kvoca a da nebiš ovakve bahate likove!

  • Najnovije
  • Najčitanije