HNK Rijeka 2013/2014

George Bush
George Bush
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.05.2013.
Poruka: 3.691
24. rujna 2013. u 14:07
Za sanitarno higijenske potrebe na F tribini izgrađeni su sanitarni čvorovi na istočnome dijelu Stadiona (muški i ženski toaleti), pa ih posjetitelji mogu koristiti, a vršenje nužde na javnome mjestu, unatoč postojanju sanitarnih čvorova, vjerujem da ćete se složiti sa mnom, stvar je osobne kulture posjetitelja. Inače, za Vašu informaciju i ispod tribine B nalazi se sanitarni čvor za žene, koji se može koristiti prije, tijekom i poslije utakmice.


ovo mi je odgovorio gradonačelnik u vezi mog pitanja o sanitarnim čvorovima
[uredio George Bush - 24. rujna 2013. u 14:07]
SAMO RIJEKA !!!!
RobiRi
RobiRi
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.04.2013.
Poruka: 2.916
24. rujna 2013. u 14:10

Obi vec zna di ce se kenjare gradit... Koliko pojede nije ni cudo da samo o wc-ima razmislja
[uredio RobiRi - 24. rujna 2013. u 14:10]
Tisuće želja, na svakoj isto piše - RIJEKA PRVAK - Za to cijeli Kvarner diše
iSpOd StIjEnA 2
iSpOd StIjEnA 2
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.05.2010.
Poruka: 11.084
24. rujna 2013. u 14:10
George Bush je napisao/la:
Za sanitarno higijenske potrebe na F tribini izgrađeni su sanitarni čvorovi na istočnome dijelu Stadiona (muški i ženski toaleti), pa ih posjetitelji mogu koristiti, a vršenje nužde na javnome mjestu, unatoč postojanju sanitarnih čvorova, vjerujem da ćete se složiti sa mnom, stvar je osobne kulture posjetitelja. Inače, za Vašu informaciju i ispod tribine B nalazi se sanitarni čvor za žene, koji se može koristiti prije, tijekom i poslije utakmice.


ovo mi je odgovorio gradonačelnik u vezi mog pitanja o sanitarnim čvorovima
Vidi cijeli citat



sad ti njemu reci da ne želiš na istoku sa tovarima piškiti i kakiti jer si ti ipak čovjek.
Bit ćemo prvaci iduće godine.....fenix369-Kad mi srce stane kucatMoja dusa tad ce ostatNa tom mjestu ispod stijenaZa sva vremena
Angel Dust
Angel Dust
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.06.2013.
Poruka: 2.635
24. rujna 2013. u 14:10
Datković počeo trenirati 
    
    Konačno malo dobrih vijesti kada je riječ o zdrastvenoj situaciji u riječkom prvoligašu. Niko Datković jučer je počeo s treninzima nakon višetjednog mirovanja i kirurškog zahvata. Mladi branič je započeo s nizanjem krugova što je prva faza priprema za povratak u tjelesnu i natjecateljsku formu.


Šta je pak sa njime bilo?Totalna misterija.
...ti si nam najveća radost...
George Bush
George Bush
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.05.2013.
Poruka: 3.691
24. rujna 2013. u 14:11
Tijekom samih sportskih događanja na Stadionu Kantrida ulazi za gledatelje otvaraju se najmanje dva sata prije početka utakmice. Nažalost, većina posjetitelja dolazi pred sam početak utakmice, iako znaju da moraju proći sigurnosne kontrole, te se naravno stvara gužva, naguravanje i nezadovoljstvo. Inače, vrijeme otvaranja stadiona za gledatelje spada u domenu organizacije utakmice, a to je ingerencija HNK Rijeke, koja detalje dogovara s Policijskom upravom PGŽ koja vrši sigurnosne procijene svake pojedine utakmice.

a ovo je u vezi pitanja ulaska na stadion
SAMO RIJEKA !!!!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.06.2012.
Poruka: 694
24. rujna 2013. u 14:14
Angel Dust je napisao/la:
Da li je netko već kupio kartu za Hajduk na kiosku?Zanima me dal su došle.
Vidi cijeli citat


Na Srdočima još jedna D tribina ostala,(prije 20-min), a meni dvije u džepu!
Čini mi se da ima dosta za E .
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.06.2012.
Poruka: 694
24. rujna 2013. u 14:16
George Bush je napisao/la:
@Roberto svaka ti čast, znači dobra atmosfera je među dečkima, to je najbitnije
Vidi cijeli citat


Očito im ne smeta niti visinska razlika !!
mintaruzic
mintaruzic
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.12.2011.
Poruka: 1.695
24. rujna 2013. u 14:17
Jel neko zna dali ima u Crikvenici za kupit karte?
RobiRi
RobiRi
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.04.2013.
Poruka: 2.916
24. rujna 2013. u 14:19
Cujem prica se da nema vise karata po kioscima za D pa me zanima da li netko zna ako ih na stadionu ima?
Tisuće želja, na svakoj isto piše - RIJEKA PRVAK - Za to cijeli Kvarner diše
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.06.2013.
Poruka: 129
24. rujna 2013. u 14:21
Angel Dust je napisao/la:
Da li je netko već kupio kartu za Hajduk na kiosku?Zanima me dal su došle.
Vidi cijeli citat


bio pred 10min na kiosku inovina na vezici, ispred brodokomerca na stanici 6-tice i teta kaze da su dobili jutros i da ima za sve tribine.
  • Najnovije
  • Najčitanije