HNK Rijeka 2013/2014

nikoništ
nikoništ
Dokazano ovisan
Pristupio: 06.06.2013.
Poruka: 17.023
24. rujna 2013. u 16:35

Jel i vama ne pašu suci delegirani za Jadranski derbi, pogotovo delrgat?
George Bush
George Bush
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.05.2013.
Poruka: 3.691
24. rujna 2013. u 16:51
nikoništ je napisao/la:

Jel i vama ne pašu suci delegirani za Jadranski derbi, pogotovo delrgat?
Vidi cijeli citat


delrgat mi nikako ne paše, kao i kad tovar zaluta na ovaj topic
[uredio George Bush - 24. rujna 2013. u 16:56]
SAMO RIJEKA !!!!
George Bush
George Bush
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.05.2013.
Poruka: 3.691
24. rujna 2013. u 16:52
SAMO RIJEKA !!!!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.05.2010.
Poruka: 110
24. rujna 2013. u 16:56
Meni je ova nova Kantrida totalni SHOOWW!!!

Baš mi je pre hebena!!

Stadion po mjeri, nije ni pre moderan i hladan, nekako mi je kombinacija tradicionalnih starih europskih stadiona i modernih zdanja...

Jedino što bi bilo dobro da je spojen ovaj donji prsten...ali samo donji...al manje bitno
Bez obzira na stjene, nekako mi ovako na prvu djeluje kao stadion s dušom

Jedva čekam da se počne graditi pa da po forumima čekamo izvještaje i fotke napredka radova...

[uredio Istria bianco-blu - 24. rujna 2013. u 16:57]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.03.2011.
Poruka: 127
24. rujna 2013. u 17:03
Zasto se mora igrati godinu dana u Puli ?
Sta ne možemo u Kostreni ?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.05.2010.
Poruka: 110
24. rujna 2013. u 17:06
pamoo je napisao/la:
Zasto se mora igrati godinu dana u Puli ?
Sta ne možemo u Kostreni ?
Vidi cijeli citat


Da mi Istrijani možemo gledati Rijeku bez da plaćamo tunel
Mr. Pennypacker
Mr. Pennypacker
Dokazano ovisan
Pristupio: 08.06.2012.
Poruka: 15.676
24. rujna 2013. u 17:10
Roberto, svaka cast na svim tim infomacijama i slikama.

Sto se tice stadiona:
Stadion izgleda vrhunski, i prvi put kad je procurio video sam rekao da je jednostavno savrsen. Ova ideja s micanjem stolica za HNL je fenomenalna, jer uz to sto dobivamo potencijalno veci kapacitet, siguran sam da Armadi puno vise ovo odgovara, ionako se na toj tribini ne sjedi.
RIJEKA PRVAK! FF! √ Kako skrtac cuvan za se tu lipotu doma svoj'ga se lipote, cuda svita nisu sjena kraja moj'ga
Mr. Pennypacker
Mr. Pennypacker
Dokazano ovisan
Pristupio: 08.06.2012.
Poruka: 15.676
24. rujna 2013. u 17:15
pamoo je napisao/la:
Zasto se mora igrati godinu dana u Puli ?
Sta ne možemo u Kostreni ?
Vidi cijeli citat

Zato jer to nije isplativo, trebalo bi uloziti u Zuknicu a Miskovic nema sada toliko novaca da svima popravlja stadione. Grad ne zeli, niti Kostrena siguran sam bacati lovu tako da bi ostala samo Rijeka. Pomorac nije Rijeka B vec samo klub partner da nasi juniori mogu igrati u ozbiljnijoj konkurenciji.
RIJEKA PRVAK! FF! √ Kako skrtac cuvan za se tu lipotu doma svoj'ga se lipote, cuda svita nisu sjena kraja moj'ga
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.06.2012.
Poruka: 23
24. rujna 2013. u 17:22
u kakvom je stanju taj stadion u kostreni što je potrebno da se prva liga može igrat?
za europu mi je jasno da se mora u pulu ići (pod uvjetom da je Rijeka izbori što je gotovo sigurno)
oggy
oggy
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.08.2011.
Poruka: 3.011
24. rujna 2013. u 17:24
juki je napisao/la:
u kakvom je stanju taj stadion u kostreni što je potrebno da se prva liga može igrat?
za europu mi je jasno da se mora u pulu ići (pod uvjetom da je Rijeka izbori što je gotovo sigurno)
Vidi cijeli citat


Za prvu ligu im trebaju reflektori,a i barem jos jedna tribina posto imaju samo jednu ostalo misli da manje vise udovoljava nasoj lizi.
  • Najnovije
  • Najčitanije