HNK Rijeka 2013/2014

Angel Dust
Angel Dust
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.06.2013.
Poruka: 2.635
25. rujna 2013. u 18:09
Bio sam danas popodne đir do Kantride po karte za Hajduk i EL i mogu vam reći da je poprilično živo dole.Nisu redovi,ali ljudi stalno dolaze.Jedna tragikomična situacija mi je zapela za oko/uho:bila su dva tipa ispred mene(koja su valjda malo prije toga napravila godišnje pretplate)kupiti pakete za EL i nisu znali koja je koja tribina na Kantridi.Rekli su curi koja radi na blagajni da su upravo kupili pretplatu za penzionersku tribinu(pretplata za E1 ne postoji) i da žele 4 paketa za nju.Ekipa koja radi u onoj kućici je umirala od smijeha s njima,cura im je rekla da mogu dobiti dvije za E1 i dvije za zapad,ali dečki nisu znali koja je to tribina"zapad". I fan shop je krcat velikih kartonskih kutija-izgleda da je napokon stigla roba.
...ti si nam najveća radost...
Angel Dust
Angel Dust
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.06.2013.
Poruka: 2.635
25. rujna 2013. u 18:19
Roberto je napisao/la:
Angel Dust je napisao/la:
Bio sam danas popodne đir do Kantride po karte za Hajduk i EL i mogu vam reći da je poprilično živo dole.Nisu redovi,ali ljudi stalno dolaze.Jedna tragikomična situacija mi je zapela za oko/uho:bila su dva tipa ispred mene(koja su valjda malo prije toga napravila godišnje pretplate)kupiti pakete za EL i nisu znali koja je koja tribina na Kantridi.Rekli su curi koja radi na blagajni da su upravo kupili pretplatu za penzionersku tribinu(pretplata za E1 ne postoji) i da žele 4 paketa za nju.Ekipa koja radi u onoj kućici je umirala od smijeha s njima,cura im je rekla da mogu dobiti dvije za E1 i dvije za zapad,ali dečki nisu znali koja je to tribina"zapad". I fan shop je krcat velikih kartonskih kutija-izgleda da je napokon stigla roba.
Vidi cijeli citat


Aleluja ! napokon ! koliko toga mi treba ? hm...

1. par bijelih kratkih majica kao one u kojima se naši zagrijavaju prije tekmi
2. šuškavac 
3. trenerka

Sjetit ću se još nečega 

Vidi cijeli citat

Budi sretan ako su dobili falše dresove i šalove Mislim da će to bit kutije sa tim dresovima,šta nije rekao Mišković kod Orlanda da ih je naručeno 1000?
...ti si nam najveća radost...
whitefox
whitefox
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.04.2013.
Poruka: 2.292
25. rujna 2013. u 18:20
Angel Dust je napisao/la:
Bio sam danas popodne đir do Kantride po karte za Hajduk i EL i mogu vam reći da je poprilično živo dole.Nisu redovi,ali ljudi stalno dolaze.Jedna tragikomična situacija mi je zapela za oko/uho:bila su dva tipa ispred mene(koja su valjda malo prije toga napravila godišnje pretplate)kupiti pakete za EL i nisu znali koja je koja tribina na Kantridi.Rekli su curi koja radi na blagajni da su upravo kupili pretplatu za penzionersku tribinu(pretplata za E1 ne postoji) i da žele 4 paketa za nju.Ekipa koja radi u onoj kućici je umirala od smijeha s njima,cura im je rekla da mogu dobiti dvije za E1 i dvije za zapad,ali dečki nisu znali koja je to tribina"zapad". I fan shop je krcat velikih kartonskih kutija-izgleda da je napokon stigla roba.
Vidi cijeli citat


Jel moguce da takvih padobranaca ima na nasoj kantridi...to su vjerojatno oni koji na 0:1 0:2 napustaju stadion ili su oni koji su se zarazili Rijekom i euforijom od kada smo Stutgarta dobili...ako je ovo drugo neka trebat ce neko popunit tribine novog veceg stadiona i dokaz da projekt Zajedno smo Rijeka je pravi i da interesira ljude...iako dalje ne vjerujem u pricu da neznaju di je zapad
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.06.2011.
Poruka: 2.125
25. rujna 2013. u 18:30
RobiRi je napisao/la:
Nebrini stat će iza tebe ekipa sa foruma 
Vidi cijeli citat


Jel ovo neki rođak od Sharbinija?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.06.2011.
Poruka: 2.125
25. rujna 2013. u 18:32
Nije li Močo debitirao kod Elvisa?
Angel Dust
Angel Dust
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.06.2013.
Poruka: 2.635
25. rujna 2013. u 18:38
whitefox je napisao/la:
Angel Dust je napisao/la:
Bio sam danas popodne đir do Kantride po karte za Hajduk i EL i mogu vam reći da je poprilično živo dole.Nisu redovi,ali ljudi stalno dolaze.Jedna tragikomična situacija mi je zapela za oko/uho:bila su dva tipa ispred mene(koja su valjda malo prije toga napravila godišnje pretplate)kupiti pakete za EL i nisu znali koja je koja tribina na Kantridi.Rekli su curi koja radi na blagajni da su upravo kupili pretplatu za penzionersku tribinu(pretplata za E1 ne postoji) i da žele 4 paketa za nju.Ekipa koja radi u onoj kućici je umirala od smijeha s njima,cura im je rekla da mogu dobiti dvije za E1 i dvije za zapad,ali dečki nisu znali koja je to tribina"zapad". I fan shop je krcat velikih kartonskih kutija-izgleda da je napokon stigla roba.
Vidi cijeli citat


Jel moguce da takvih padobranaca ima na nasoj kantridi...to su vjerojatno oni koji na 0:1 0:2 napustaju stadion ili su oni koji su se zarazili Rijekom i euforijom od kada smo Stutgarta dobili...ako je ovo drugo neka trebat ce neko popunit tribine novog veceg stadiona i dokaz da projekt Zajedno smo Rijeka je pravi i da interesira ljude...iako dalje ne vjerujem u pricu da neznaju di je zapad
Vidi cijeli citat

Vjeruj mi nisu znali.Kažem ti da im je cura rekla"Možete dobiti dva za E1 i dva za zapad",a oni su je pitali koja je tribina zapad.Očito je da su žešći indijanci,ali jbg.uvijek postoji prva utakmica.Svi smo mi jednom bili prvi puta na Kantridi,samo neko s 5 godina,neko s 15,a neko izgleda s 35.Zamisli da jednoga dana,na novom stadionu,imamo prosjek 15000 ljudi,znači da bi bilo bar 5000-10000"indijanaca".Treba u ljudima stvoriti naviku dolaska na stadion,pogotovo kod djece.
[uredio Angel Dust - 25. rujna 2013. u 18:39]
...ti si nam najveća radost...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 13.12.2011.
Poruka: 163
25. rujna 2013. u 18:53
Roberto je napisao/la:
Poštujem mišljenje Igorina i razumijem njegovu zabrinutost ali mislim da smo ipak mogli organizirat karusel od Trsata do Kantride u subotu prije tekme s tovarima. 

Zbog druženja, atmosfere i svega ostalog 

Vidi cijeli citat


Može ali znaš da samim time preuzimamo veliki rizik jer dobro OK riječki tovari mene više brine murija i njihova nadobudnost pa da nebi karusel završio već negdje kod japanke a mi na puhanju i sličnim egzibicijama eto ali ako ste za i ako nas se dosta skupi zašto NE idemo dignut grad na noge.

RobiRi
RobiRi
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.04.2013.
Poruka: 2.916
25. rujna 2013. u 18:53
Hahaha nema riječkih tovara... Pa najbolji frend mi je tovar, a znam ih još 3-4
Tisuće želja, na svakoj isto piše - RIJEKA PRVAK - Za to cijeli Kvarner diše
NewFriiiikan
NewFriiiikan
Mali dioničar
Pristupio: 20.12.2011.
Poruka: 6.393
25. rujna 2013. u 18:54
http://www.youtube.com/watch?v=AaJKS0oRBhk
Prepoznaj, odupri se, prijavi!"Stay awhile and listen!"
Mr. Pennypacker
Mr. Pennypacker
Dokazano ovisan
Pristupio: 08.06.2012.
Poruka: 15.676
25. rujna 2013. u 19:17
NewFriiiikan je napisao/la:
http://www.youtube.com/watch?v=AaJKS0oRBhk
Vidi cijeli citat

OK reportaža ali mogao bi se ovaj Sever malo informirati prije nego što baca ove izreke da je Vitoria četvrti klub po jačini u Portugalu (ubacio ih umjesto Brage). Osobno mi je taj komentator katastrofa (komentira svaku našu na MaxTv-u) ali eto tko sam ja da sudim.


RIJEKA PRVAK! FF! √ Kako skrtac cuvan za se tu lipotu doma svoj'ga se lipote, cuda svita nisu sjena kraja moj'ga
  • Najnovije
  • Najčitanije