whitefox je napisao/la:
Angel Dust je napisao/la:
Bio sam danas popodne đir do Kantride po karte za Hajduk i EL i mogu vam reći da je poprilično živo dole.Nisu redovi,ali ljudi stalno dolaze.Jedna tragikomična situacija mi je zapela za oko/uho:bila su dva tipa ispred mene(koja su valjda malo prije toga napravila godišnje pretplate)kupiti pakete za EL i nisu znali koja je koja tribina na Kantridi.Rekli su curi koja radi na blagajni da su upravo kupili pretplatu za penzionersku tribinu(pretplata za E1 ne postoji) i da žele 4 paketa za nju.Ekipa koja radi u onoj kućici je umirala od smijeha s njima,cura im je rekla da mogu dobiti dvije za E1 i dvije za zapad,ali dečki nisu znali koja je to tribina"zapad".

I fan shop je krcat velikih kartonskih kutija-izgleda da je napokon stigla roba.
Vidi cijeli citat
Jel moguce da takvih padobranaca ima na nasoj kantridi...to su vjerojatno oni koji na 0:1 0:2 napustaju stadion ili su oni koji su se zarazili Rijekom i euforijom od kada smo Stutgarta dobili...ako je ovo drugo neka trebat ce neko popunit tribine novog veceg stadiona i dokaz da projekt Zajedno smo Rijeka je pravi i da interesira ljude...iako dalje ne vjerujem u pricu da neznaju di je zapad
Vidi cijeli citat
Vjeruj mi nisu znali.Kažem ti da im je cura rekla"Možete dobiti dva za E1 i dva za zapad",a oni su je pitali koja je tribina zapad.Očito je da su žešći indijanci,ali jbg.uvijek postoji prva utakmica.Svi smo mi jednom bili prvi puta na Kantridi,samo neko s 5 godina,neko s 15,a neko izgleda s 35.Zamisli da jednoga dana,na novom stadionu,imamo prosjek 15000 ljudi,znači da bi bilo bar 5000-10000"indijanaca".Treba u ljudima stvoriti naviku dolaska na stadion,pogotovo kod djece.
[uredio Angel Dust - 25. rujna 2013. u 18:39]
...ti si nam najveća radost...