HNK Rijeka 2013/2014

axl
axl
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.07.2012.
Poruka: 1.447
26. rujna 2013. u 12:47
zlobin je napisao/la:
pozz tripe, nek si ti došao ovamo, forum.hr sad i ja brišem iz bokmarka.
vidim da si nakon povratka opet na par dana zašutio pa sam očekivao nešto ovako....
ima i ovdje kmečavaca ali mislim da je ipak bolje nego na forum.hr...

Subota karusellllllll!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vidi cijeli citat


da, na forum.hr je i Dinamovcima jasno sta se događa.....tu samo zasad vecinom imate tovare na leđima
whitefox
whitefox
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.04.2013.
Poruka: 2.292
26. rujna 2013. u 12:47
Mislim da je ovo forum sa smislom imamo insajdere, znamo sve vise manje oko kluba medu prvima, organiziraju se akcije tipa kolona od Trsata do Kantride, radimo usluge jedni drugima... definitivno niko nije pogrijesio sa prijavom ovdje
lakrdija
lakrdija
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.09.2010.
Poruka: 4.167
26. rujna 2013. u 12:59
Tripice...sad mi je jasno zašto će Kek danas zatvorit trening     

Dobrodošao među "pravu raju"...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 22.06.2011.
Poruka: 364
26. rujna 2013. u 13:04
Kirac dobro došal lipo je ča nas je sa ve regije sve više. Rekal je jedan čo iz Selci da svaki čovik ki je pametan sa naše regije treba navijat za Riku!

Til san pitat dal neki zna kolko košta polo majica ko ča Kek nosi?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 05.03.2013.
Poruka: 2.781
26. rujna 2013. u 13:04
Tripice su jelo koje obožavaš ili tri-pice (mlade) koje obožavaš i više?
lakrdija
lakrdija
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.09.2010.
Poruka: 4.167
26. rujna 2013. u 13:07
Uskoci Senj je napisao/la:


Til san pitat dal neki zna kolko košta polo majica ko ča Kek nosi?
Vidi cijeli citat



mislim da je 200 točno... imaš u svjetlo plavoj, tamno plavoj i bijeloj boji
Smirena Bubica
Smirena Bubica
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.09.2013.
Poruka: 364
26. rujna 2013. u 13:09
Uskoci Senj je napisao/la:
Kirac dobro došal lipo je ča nas je sa ve regije sve više. Rekal je jedan čo iz Selci da svaki čovik ki je pametan sa naše regije treba navijat za Riku!

Til san pitat dal neki zna kolko košta polo majica ko ča Kek nosi?
Vidi cijeli citat



ako misliš na one svijetloplave lotto kratkih rukava, one su 220 kuna bile kad sam ju ja uzeo.

Ona pak s kapuljačom koju redovito nosi na utakmicama i treninzima je nekih 400+


iSpOd StIjEnA 2
iSpOd StIjEnA 2
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.05.2010.
Poruka: 11.085
26. rujna 2013. u 13:10
lakrdija je napisao/la:
Uskoci Senj je napisao/la:


Til san pitat dal neki zna kolko košta polo majica ko ča Kek nosi?
Vidi cijeli citat



mislim da je 200 točno... imaš u svjetlo plavoj, tamno plavoj i bijeloj boji
Vidi cijeli citat


kad smo kod majica onda se moram pohvalit da moja svijetlo plava u subotu ima premijeru na Kantridi

Brat nije mogao bolji rođendanski poklon izabrat.

Bit ćemo prvaci iduće godine.....fenix369-Kad mi srce stane kucatMoja dusa tad ce ostatNa tom mjestu ispod stijenaZa sva vremena
Angel Dust
Angel Dust
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.06.2013.
Poruka: 2.635
26. rujna 2013. u 13:16
Jeste primjetili cijene na kartama za EL?Za tribinu D 63,33kn?!?! Sumnjam da je to cijena po kojoj će se prodavati karte pojedinačno.
[uredio Angel Dust - 26. rujna 2013. u 13:16]
...ti si nam najveća radost...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.09.2013.
Poruka: 1.031
26. rujna 2013. u 13:16
inače netko je pitao di će kmečavci biti smješteni.

skretat će ih svih u industrijsku zonu i biti će smješteni na platou preko puta Metisa, koji prolaze onuda znaju di je to, tamo je skladgradnja radila betonske elemente za vijadukt iznad Bakra.

Znači, kmečavci, Metis, Skladgradnja, plitak potok....
  • Najnovije
  • Najčitanije