HNK Rijeka 2013/2014

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.09.2013.
Poruka: 5.573
26. rujna 2013. u 20:01
zajebao se. još se učim. :)

[uredio tripice - 26. rujna 2013. u 20:01]
iSpOd StIjEnA 2
iSpOd StIjEnA 2
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.05.2010.
Poruka: 11.085
26. rujna 2013. u 20:04
evo sad sam pogledao Miškovića.

Jedna stvar mi je upala u uho.Mi smo se bili pomirili da ćemo igrati sezonu u Puli,ali Mišković je rekao da je samo dogovor postignut sa čelnicima Istre ako zatreba da možemo igrati u Puli.

Rekao je da se ide na još jedan sastanak sa ljudima iz Kostrene.Ja se nadam da bi taj sastanak mogao uroditi plodom,pa da Hnl igramo u Žuknici,a europu na Drosini 

Inače Orlando standardno upada u rečenice,dok je Mišković bio kao i uvijek jasan i sam vizijom kako želi i koliko želi.

Jedino vidim da ga malo taj FUN SHOP nervira kao i pitanja o istom 
Bit ćemo prvaci iduće godine.....fenix369-Kad mi srce stane kucatMoja dusa tad ce ostatNa tom mjestu ispod stijenaZa sva vremena
iSpOd StIjEnA 2
iSpOd StIjEnA 2
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.05.2010.
Poruka: 11.085
26. rujna 2013. u 20:05
Angel Dust je napisao/la:
zlobin je napisao/la:
Karata z zapad nema još od jutros, mislim da bi već sutra mogao bit rasprodan stadion za hajduka!
Vidi cijeli citat

Tu misliš i na blagajne na stadionu i kioske?Znači ko nije kupio magarac je bio...pa na istok
Vidi cijeli citat


Zapad rasprodan,nema više karata nigdje
Bit ćemo prvaci iduće godine.....fenix369-Kad mi srce stane kucatMoja dusa tad ce ostatNa tom mjestu ispod stijenaZa sva vremena
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.09.2013.
Poruka: 209
26. rujna 2013. u 20:06
tripice je napisao/la:
Campione je napisao/la:
Nitko nije pohvalio ovog arhitekta šta je ovaj novi stadion projektirao. Ima li tko njegove druge radove?

Ono što je interesantno je da na Wikipediji piše da je Poljud projektiran u Riječkom arhitektonskog uredu.
Vidi cijeli citat


I to lik koji je, ako se ne varam, porijeklom iz sela par km od Miškovića.

Inače, fala Bogu da se odustalo (tj. da se nije dobilo MI) od tog "Poljuda na Kantridi".

I mene je iznenadio izbor arhitetka, ali svaka mu čast. Teško je zadovoljit sve ukuse (svi mi imamo nešto šta bi promijenili), ali sa ovim, bar po prvim skicama, su više-manje svi zadovoljni.

Ja sam očekivao da će posao dobit oni slovenci koji su radili Ljudski Vrt u Ma, ali nema veze, i naš čovk zna.
Vidi cijeli citat




kapacitet stadiona

mene to najviše muči....mišljenja sam ako sad ne napravimo stadion sa većim kapacitetom od 12k ni nećemo..
iSpOd StIjEnA 2
iSpOd StIjEnA 2
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.05.2010.
Poruka: 11.085
26. rujna 2013. u 20:06
Bit ćemo prvaci iduće godine.....fenix369-Kad mi srce stane kucatMoja dusa tad ce ostatNa tom mjestu ispod stijenaZa sva vremena
lakrdija
lakrdija
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.09.2010.
Poruka: 4.167
26. rujna 2013. u 20:12
tripice je napisao/la:

Kolega lakrdija ima jednu zanimljivu priču za ispričat (možda već i je ) u vezi Miška i utakmice sa ST i bakljade i koreografije na istoj. Ali neka napiše on ako želi.

Vidi cijeli citat



Pa da...u jednom slučajnom susretu sa presidenteom na kantridi, nam je pokazao onaj video sa utakmice sa Stuttgartom (snimano iz mini helikoptera) dok taj video još nije ni izašao... uglavnom, kad se došlo do scena sa bakljadom Armade, Miško je kao malo djete navukao osmjeh na lice i ushićeno govorio "vidi ovo jebote, vidi kako sve gori, predobro"

Uglavnom, čovjek je i u Orlandu potvrdio da se njemu baklje sviđaju...a i tamo kada nam je pokazivao filmić je rekao da njemu baklje ne smetaju, dapače....
iSpOd StIjEnA 2
iSpOd StIjEnA 2
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.05.2010.
Poruka: 11.085
26. rujna 2013. u 20:17
Betis igra upravo ima na Sportklubu pa koga zanima.

Odlično šta danas imaju tešku utakmicu u Bilbao,pa onda u nedjelju još težu Villareal i to kasno navečer u 21.00
Bit ćemo prvaci iduće godine.....fenix369-Kad mi srce stane kucatMoja dusa tad ce ostatNa tom mjestu ispod stijenaZa sva vremena
RobiRi
RobiRi
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.04.2013.
Poruka: 2.916
26. rujna 2013. u 20:17
Zašto se nebi išlo u uređenje Krimeje rađe nego Žuknice?
Tisuće želja, na svakoj isto piše - RIJEKA PRVAK - Za to cijeli Kvarner diše
iSpOd StIjEnA 2
iSpOd StIjEnA 2
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.05.2010.
Poruka: 11.085
26. rujna 2013. u 20:21
i u ponedjeljak Kek kod Moržettija

bit će zanimljivo
Bit ćemo prvaci iduće godine.....fenix369-Kad mi srce stane kucatMoja dusa tad ce ostatNa tom mjestu ispod stijenaZa sva vremena
Mr. Pennypacker
Mr. Pennypacker
Dokazano ovisan
Pristupio: 08.06.2012.
Poruka: 15.676
26. rujna 2013. u 20:23
Ma priča oko baklja je već stotinu puta ispričana. Baklje se pale svugdje po Europi (i to u jednoj Ligi Prvaka, kamoli ne u Europa Ligi), ali PlatiMi i cijeli taj zapadni svijet konstantno vrši pritisak na ovaj dio Europe, želeći pokazati da su ovdje jedini huligani koji pale baklje. A ljudi, na žalost, na to i dalje padaju.
RIJEKA PRVAK! FF! √ Kako skrtac cuvan za se tu lipotu doma svoj'ga se lipote, cuda svita nisu sjena kraja moj'ga
  • Najnovije
  • Najčitanije