tripice je napisao/la:
Campione je napisao/la:
Nitko nije pohvalio ovog arhitekta šta je ovaj novi stadion projektirao. Ima li tko njegove druge radove?
Ono što je interesantno je da na Wikipediji piše da je Poljud projektiran u Riječkom arhitektonskog uredu.

Vidi cijeli citat
I to lik koji je, ako se ne varam, porijeklom iz sela par km od Miškovića.
Inače, fala Bogu da se odustalo (tj. da se nije dobilo MI) od tog "Poljuda na Kantridi".
I mene je iznenadio izbor arhitetka, ali svaka mu čast. Teško je zadovoljit sve ukuse (
svi mi imamo nešto šta bi promijenili), ali sa ovim, bar po prvim skicama, su više-manje svi zadovoljni.
Ja sam očekivao da će posao dobit oni slovenci koji su radili Ljudski Vrt u Ma, ali nema veze, i naš čovk zna.
mene to najviše muči....mišljenja sam ako sad ne napravimo stadion sa većim kapacitetom od 12k ni nećemo..