HNK ŠIBENIK 2026./2027.

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
zbrojovka
zbrojovka
Potencijal za velika djela
Pristupio: 31.08.2021.
Poruka: 2.973
21. lipnja 2026. u 17:21

Samo Šibenik je napisao/la:

 Sta smo opet HNK?

Vidi cijeli citat


G i H su jedno do drugog na tipkovnici 

Vahirua
Vahirua
Mali dioničar
Pristupio: 17.08.2017.
Poruka: 5.898
22. lipnja 2026. u 21:09

Vuki nam u pržunu ne gubi vrime pa gostuje na nekakvim opskurnim podcastima čiji algoritmi nas nađu. Jedino šta nisan siguran je koji je više delulu, on il voditelj, koji se manje razumi u balun i koji je od njih dvojica manje puta viđen na Šubićevcu.

Još nam je i dobro kako smo zaslužili

ŠF
Veks Ši
Veks Ši
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 19.01.2026.
Poruka: 20
23. lipnja 2026. u 17:28

Ode par likova samo zeli da se iznosi tj piše sta njima paše i odgovara i pazi ime teme HNK?i to forum za raspravu.Valjda je GNK ŠIBENIK??!jeb* vas buric i kulusic.za koliko ste se prodali?za placu u zelenilu i cistoci i gradskoj upravi pojedini.za menr nakon Hnk kluba vise nema dalje niti zelim dalje to gledat ni ista,niti bi mi palo napamet prisvajat povijest ugasenog kluba,kao i u košarci sta su neki radili...lipo napišite tj autor ove teme "nek se komentira sta nas par zeli cuti".Krasne pameti su Kulusic,Zoricic i ekipa ostala..vec vidim za par dana se uhljebi vracaju,Kartelo prvi...smijurija i jad od svega...komentirarjte sami vas par medu sobom,i pogledajte se u ogledalo za koliko ste stari klub zaboravili i nasjeli na ove lazi ekipe koja je unistila stari Hnk Šibenik,da da gospodo unistila ga je ova ekipa koja je osnovala novi a Karsjica je samo dovrsija kraj,zabija cavao u lijes.lp

19s83
19s83
Potencijal za velika djela
Pristupio: 28.11.2016.
Poruka: 1.579
jučer u 13:52

Veks Ši je napisao/la:

Ode par likova samo zeli da se iznosi tj piše sta njima paše i odgovara i pazi ime teme HNK?i to forum za raspravu.Valjda je GNK ŠIBENIK??!jeb* vas buric i kulusic.za koliko ste se prodali?za placu u zelenilu i cistoci i gradskoj upravi pojedini.za menr nakon Hnk kluba vise nema dalje niti zelim dalje to gledat ni ista,niti bi mi palo napamet prisvajat povijest ugasenog kluba,kao i u košarci sta su neki radili...lipo napišite tj autor ove teme "nek se komentira sta nas par zeli cuti".Krasne pameti su Kulusic,Zoricic i ekipa ostala..vec vidim za par dana se uhljebi vracaju,Kartelo prvi...smijurija i jad od svega...komentirarjte sami vas par medu sobom,i pogledajte se u ogledalo za koliko ste stari klub zaboravili i nasjeli na ove lazi ekipe koja je unistila stari Hnk Šibenik,da da gospodo unistila ga je ova ekipa koja je osnovala novi a Karsjica je samo dovrsija kraj,zabija cavao u lijes.lp

Vidi cijeli citat


Ček, za šta i kome smo se prodali 2010. kod košarke onda?

ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.947
jučer u 14:34

prevelika nervoza na temi

 

ako će se cijela tema svesti na prepucavanje, onda bi se mogla i zatvoriti

sbk_ajme
sbk_ajme
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 03.06.2026.
Poruka: 25
jučer u 15:53

ian wright je napisao/la:

prevelika nervoza na temi

 

ako će se cijela tema svesti na prepucavanje, onda bi se mogla i zatvoriti

Vidi cijeli citat


Situacija oko kluba(klubova?) je takva, imaš i na temi o Hajduku na svakoj stranici bar 3 gora komentara nego na ovima od Šibenika pa se ne zatvara

ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.947
jučer u 16:42

između 10 postova prepucavanja se nađe neki s konkretnom informacijom ili mišljenjem. Ovdje ništa 

FranckConstanzaZolja
FranckConstanzaZolja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2025.
Poruka: 3.167
jučer u 16:44

Kakva je tu sad situacija? Čiji je sad klub, ko su vlasnici, jel to skroz novi entitet, šta, išta?

Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.
sbk_ajme
sbk_ajme
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 03.06.2026.
Poruka: 25
jučer u 17:14

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

Kakva je tu sad situacija? Čiji je sad klub, ko su vlasnici, jel to skroz novi entitet, šta, išta?

Vidi cijeli citat


Novi klub, kreće se iz županijske, grad je osnivač i vlasnik.

Navijači imaju predstavnika u klubu, realno apsolutno nebitno. 

U klubu dosta stranačke ekipe i par ovih "popularnih" da se navijači umire, budućnost je krajnje upitna. :D

FranckConstanzaZolja
FranckConstanzaZolja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2025.
Poruka: 3.167
jučer u 17:17

sbk_ajme je napisao/la:

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

Kakva je tu sad situacija? Čiji je sad klub, ko su vlasnici, jel to skroz novi entitet, šta, išta?

Vidi cijeli citat


Novi klub, kreće se iz županijske, grad je osnivač i vlasnik.

Navijači imaju predstavnika u klubu, realno apsolutno nebitno. 

U klubu dosta stranačke ekipe i par ovih "popularnih" da se navijači umire, budućnost je krajnje upitna. :D

Vidi cijeli citat

A kako je strukturiran klub, predsjednik, uprava?

Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.
  • Najnovije
  • Najčitanije