HNK ŠIBENIK 2026./2027.

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
sbk_ajme
sbk_ajme
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 03.06.2026.
Poruka: 21
jučer u 17:20

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

sbk_ajme je napisao/la:

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

Kakva je tu sad situacija? Čiji je sad klub, ko su vlasnici, jel to skroz novi entitet, šta, išta?

Vidi cijeli citat


Novi klub, kreće se iz županijske, grad je osnivač i vlasnik.

Navijači imaju predstavnika u klubu, realno apsolutno nebitno. 

U klubu dosta stranačke ekipe i par ovih "popularnih" da se navijači umire, budućnost je krajnje upitna. :D

Vidi cijeli citat

A kako je strukturiran klub, predsjednik, uprava?

Vidi cijeli citat

Evo ti post di je donekle jasno objašnjeno, ja iskreno mislin da je priča i dalje krajnje nejasna i u startu su počeli s obećanjima koja su doslovno neizvediva(ulazak u više lige a po pravilniku HNS-a ne možemo dalje 4. lige određeni broj sezona).

Velik dio ljudi se štufa na tu priču, ima i dobar dio koji je uvjeren da je ovo bija jedini način i koji odbija ikakvu kritiku. Tragično za klub koji i ovako nije ima neku publiku, sumnjan da će se u skorije vrime rodit ikakav interes.

FranckConstanzaZolja
FranckConstanzaZolja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2025.
Poruka: 3.150
jučer u 17:32

sbk_ajme je napisao/la:

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

sbk_ajme je napisao/la:

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

Kakva je tu sad situacija? Čiji je sad klub, ko su vlasnici, jel to skroz novi entitet, šta, išta?

Vidi cijeli citat


Novi klub, kreće se iz županijske, grad je osnivač i vlasnik.

Navijači imaju predstavnika u klubu, realno apsolutno nebitno. 

U klubu dosta stranačke ekipe i par ovih "popularnih" da se navijači umire, budućnost je krajnje upitna. :D

Vidi cijeli citat

A kako je strukturiran klub, predsjednik, uprava?

Vidi cijeli citat

Evo ti post di je donekle jasno objašnjeno, ja iskreno mislin da je priča i dalje krajnje nejasna i u startu su počeli s obećanjima koja su doslovno neizvediva(ulazak u više lige a po pravilniku HNS-a ne možemo dalje 4. lige određeni broj sezona).

Velik dio ljudi se štufa na tu priču, ima i dobar dio koji je uvjeren da je ovo bija jedini način i koji odbija ikakvu kritiku. Tragično za klub koji i ovako nije ima neku publiku, sumnjan da će se u skorije vrime rodit ikakav interes.

Vidi cijeli citat

Moglo bi bit dobro, a mogla bi i bit platforma za trenirat nove kadrove, a pod tim ne mislim sportske kadrove 😬

Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.
  • Najnovije
  • Najčitanije