HNK ŠIBENIK 2026./2027.

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
sbk_ajme
sbk_ajme
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 03.06.2026.
Poruka: 25
jučer u 17:20

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

sbk_ajme je napisao/la:

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

Kakva je tu sad situacija? Čiji je sad klub, ko su vlasnici, jel to skroz novi entitet, šta, išta?

Vidi cijeli citat


Novi klub, kreće se iz županijske, grad je osnivač i vlasnik.

Navijači imaju predstavnika u klubu, realno apsolutno nebitno. 

U klubu dosta stranačke ekipe i par ovih "popularnih" da se navijači umire, budućnost je krajnje upitna. :D

Vidi cijeli citat

A kako je strukturiran klub, predsjednik, uprava?

Vidi cijeli citat

Evo ti post di je donekle jasno objašnjeno, ja iskreno mislin da je priča i dalje krajnje nejasna i u startu su počeli s obećanjima koja su doslovno neizvediva(ulazak u više lige a po pravilniku HNS-a ne možemo dalje 4. lige određeni broj sezona).

Velik dio ljudi se štufa na tu priču, ima i dobar dio koji je uvjeren da je ovo bija jedini način i koji odbija ikakvu kritiku. Tragično za klub koji i ovako nije ima neku publiku, sumnjan da će se u skorije vrime rodit ikakav interes.

FranckConstanzaZolja
FranckConstanzaZolja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2025.
Poruka: 3.178
jučer u 17:32

sbk_ajme je napisao/la:

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

sbk_ajme je napisao/la:

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

Kakva je tu sad situacija? Čiji je sad klub, ko su vlasnici, jel to skroz novi entitet, šta, išta?

Vidi cijeli citat


Novi klub, kreće se iz županijske, grad je osnivač i vlasnik.

Navijači imaju predstavnika u klubu, realno apsolutno nebitno. 

U klubu dosta stranačke ekipe i par ovih "popularnih" da se navijači umire, budućnost je krajnje upitna. :D

Vidi cijeli citat

A kako je strukturiran klub, predsjednik, uprava?

Vidi cijeli citat

Evo ti post di je donekle jasno objašnjeno, ja iskreno mislin da je priča i dalje krajnje nejasna i u startu su počeli s obećanjima koja su doslovno neizvediva(ulazak u više lige a po pravilniku HNS-a ne možemo dalje 4. lige određeni broj sezona).

Velik dio ljudi se štufa na tu priču, ima i dobar dio koji je uvjeren da je ovo bija jedini način i koji odbija ikakvu kritiku. Tragično za klub koji i ovako nije ima neku publiku, sumnjan da će se u skorije vrime rodit ikakav interes.

Vidi cijeli citat

Moglo bi bit dobro, a mogla bi i bit platforma za trenirat nove kadrove, a pod tim ne mislim sportske kadrove 😬

Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.
Vahirua
Vahirua
Mali dioničar
Pristupio: 17.08.2017.
Poruka: 5.898
danas u 11:27

sbk_ajme je napisao/la:

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

sbk_ajme je napisao/la:

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

Kakva je tu sad situacija? Čiji je sad klub, ko su vlasnici, jel to skroz novi entitet, šta, išta?

Vidi cijeli citat


Novi klub, kreće se iz županijske, grad je osnivač i vlasnik.

Navijači imaju predstavnika u klubu, realno apsolutno nebitno. 

U klubu dosta stranačke ekipe i par ovih "popularnih" da se navijači umire, budućnost je krajnje upitna. :D

Vidi cijeli citat

A kako je strukturiran klub, predsjednik, uprava?

Vidi cijeli citat

Evo ti post di je donekle jasno objašnjeno, ja iskreno mislin da je priča i dalje krajnje nejasna i u startu su počeli s obećanjima koja su doslovno neizvediva(ulazak u više lige a po pravilniku HNS-a ne možemo dalje 4. lige određeni broj sezona).

Velik dio ljudi se štufa na tu priču, ima i dobar dio koji je uvjeren da je ovo bija jedini način i koji odbija ikakvu kritiku. Tragično za klub koji i ovako nije ima neku publiku, sumnjan da će se u skorije vrime rodit ikakav interes.

Vidi cijeli citat

Koji klub nije imao publiku?

ŠF
sbk_ajme
sbk_ajme
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 03.06.2026.
Poruka: 25
danas u 11:29

Vahirua je napisao/la:

sbk_ajme je napisao/la:

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

sbk_ajme je napisao/la:

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

Kakva je tu sad situacija? Čiji je sad klub, ko su vlasnici, jel to skroz novi entitet, šta, išta?

Vidi cijeli citat


Novi klub, kreće se iz županijske, grad je osnivač i vlasnik.

Navijači imaju predstavnika u klubu, realno apsolutno nebitno. 

U klubu dosta stranačke ekipe i par ovih "popularnih" da se navijači umire, budućnost je krajnje upitna. :D

Vidi cijeli citat

A kako je strukturiran klub, predsjednik, uprava?

Vidi cijeli citat

Evo ti post di je donekle jasno objašnjeno, ja iskreno mislin da je priča i dalje krajnje nejasna i u startu su počeli s obećanjima koja su doslovno neizvediva(ulazak u više lige a po pravilniku HNS-a ne možemo dalje 4. lige određeni broj sezona).

Velik dio ljudi se štufa na tu priču, ima i dobar dio koji je uvjeren da je ovo bija jedini način i koji odbija ikakvu kritiku. Tragično za klub koji i ovako nije ima neku publiku, sumnjan da će se u skorije vrime rodit ikakav interes.

Vidi cijeli citat

Koji klub nije imao publiku?

Vidi cijeli citat


Šibenik, znan jer iden 20+ godina i jako često se nije nit navijačka sekcija popunila, kamoli ostatak stadiona. Istok zjapi prazan oduvik, zapad bi bija popunjen samo u periodima euforije. 

U nižin ligama posjećenost žalosna za jedini klub u gradu s tolikom povijesti, ne zanimaju me nikakva opravdanja jer je bilo perioda di san točno zna ko di sidi na tribini koliko malo ljudi bi dolazilo.

[uredio sbk_ajme - 25. lipnja 2026. u 11:44]
Vahirua
Vahirua
Mali dioničar
Pristupio: 17.08.2017.
Poruka: 5.898
danas u 12:09

sbk_ajme je napisao/la:

Vahirua je napisao/la:

sbk_ajme je napisao/la:

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

sbk_ajme je napisao/la:

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

Kakva je tu sad situacija? Čiji je sad klub, ko su vlasnici, jel to skroz novi entitet, šta, išta?

Vidi cijeli citat


Novi klub, kreće se iz županijske, grad je osnivač i vlasnik.

Navijači imaju predstavnika u klubu, realno apsolutno nebitno. 

U klubu dosta stranačke ekipe i par ovih "popularnih" da se navijači umire, budućnost je krajnje upitna. :D

Vidi cijeli citat

A kako je strukturiran klub, predsjednik, uprava?

Vidi cijeli citat

Evo ti post di je donekle jasno objašnjeno, ja iskreno mislin da je priča i dalje krajnje nejasna i u startu su počeli s obećanjima koja su doslovno neizvediva(ulazak u više lige a po pravilniku HNS-a ne možemo dalje 4. lige određeni broj sezona).

Velik dio ljudi se štufa na tu priču, ima i dobar dio koji je uvjeren da je ovo bija jedini način i koji odbija ikakvu kritiku. Tragično za klub koji i ovako nije ima neku publiku, sumnjan da će se u skorije vrime rodit ikakav interes.

Vidi cijeli citat

Koji klub nije imao publiku?

Vidi cijeli citat


Šibenik, znan jer iden 20+ godina i jako često se nije nit navijačka sekcija popunila, kamoli ostatak stadiona. Istok zjapi prazan oduvik, zapad bi bija popunjen samo u periodima euforije. 

U nižin ligama posjećenost žalosna za jedini klub u gradu s tolikom povijesti, ne zanimaju me nikakva opravdanja jer je bilo perioda di san točno zna ko di sidi na tribini koliko malo ljudi bi dolazilo.

Vidi cijeli citat

Sad mi je malo jasniji nickname sbk_ajme i aktivnost na hajdukovoj temi

ŠF
FranckConstanzaZolja
FranckConstanzaZolja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2025.
Poruka: 3.178
danas u 12:11

Šibenik je s obzirom na svoje rezultate imao astronomsku praćenost i publiku kad se gleda hrvatski standard.

 

Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.
sbk_ajme
sbk_ajme
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 03.06.2026.
Poruka: 25
danas u 12:12

Vahirua je napisao/la:

sbk_ajme je napisao/la:

Vahirua je napisao/la:

sbk_ajme je napisao/la:

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

sbk_ajme je napisao/la:

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

Kakva je tu sad situacija? Čiji je sad klub, ko su vlasnici, jel to skroz novi entitet, šta, išta?

Vidi cijeli citat


Novi klub, kreće se iz županijske, grad je osnivač i vlasnik.

Navijači imaju predstavnika u klubu, realno apsolutno nebitno. 

U klubu dosta stranačke ekipe i par ovih "popularnih" da se navijači umire, budućnost je krajnje upitna. :D

Vidi cijeli citat

A kako je strukturiran klub, predsjednik, uprava?

Vidi cijeli citat

Evo ti post di je donekle jasno objašnjeno, ja iskreno mislin da je priča i dalje krajnje nejasna i u startu su počeli s obećanjima koja su doslovno neizvediva(ulazak u više lige a po pravilniku HNS-a ne možemo dalje 4. lige određeni broj sezona).

Velik dio ljudi se štufa na tu priču, ima i dobar dio koji je uvjeren da je ovo bija jedini način i koji odbija ikakvu kritiku. Tragično za klub koji i ovako nije ima neku publiku, sumnjan da će se u skorije vrime rodit ikakav interes.

Vidi cijeli citat

Koji klub nije imao publiku?

Vidi cijeli citat


Šibenik, znan jer iden 20+ godina i jako često se nije nit navijačka sekcija popunila, kamoli ostatak stadiona. Istok zjapi prazan oduvik, zapad bi bija popunjen samo u periodima euforije. 

U nižin ligama posjećenost žalosna za jedini klub u gradu s tolikom povijesti, ne zanimaju me nikakva opravdanja jer je bilo perioda di san točno zna ko di sidi na tribini koliko malo ljudi bi dolazilo.

Vidi cijeli citat

Sad mi je malo jasniji nickname sbk_ajme i aktivnost na hajdukovoj temi

Vidi cijeli citat


Dobro je kralju, svi su falši navijači, ti si jedini pravi i tvoja alternativna realnost je ustvari ono šta se zapravo događa, apsolutno su prepune tribine svako kolo bile i ne bi se do Božića razvodnila euforija osim u sezoni s Carevićen zadnjih x godina.

Hajduk me zanima sa strane domaćeg sporta ko i ostatak lige i fascinira me vođenje naših klubova, komentira san i na temu Varaždina o Durakoviću kojeg san gleda svako kolo na Šubićevcu, jel i to upada u tvoje teorije zavjere?

[uredio sbk_ajme - 25. lipnja 2026. u 12:28]
sbk_ajme
sbk_ajme
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 03.06.2026.
Poruka: 25
danas u 12:14

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

Šibenik je s obzirom na svoje rezultate imao astronomsku praćenost i publiku kad se gleda hrvatski standard.

 

Vidi cijeli citat


Nako, više ljudi se sad pri umiranju zgražalo na situaciju nego šta je pohađalo utakmice. 

Kao velika tragedija za grad a na predivne prolitnje i jesenske dane su kafići po gradu bili prikrcani, u Dalmarea nije bilo mista za parkirat dok bi na utakmici bilo nešto malo ljudi i tako otkad san dite(sezone di je bilo dobro apsolutno ne računan jer je to bila privremena publika koja je tu bila radi trenda i posli se nije vraćala šta je evidentno iz brojki).

Tolko o velikoj ljubavi prema klubu kojeg se sad oplakuje.

 

[uredio sbk_ajme - 25. lipnja 2026. u 12:15]
Vahirua
Vahirua
Mali dioničar
Pristupio: 17.08.2017.
Poruka: 5.898
danas u 13:13

sbk_ajme je napisao/la:

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

Šibenik je s obzirom na svoje rezultate imao astronomsku praćenost i publiku kad se gleda hrvatski standard.

 

Vidi cijeli citat


Nako, više ljudi se sad pri umiranju zgražalo na situaciju nego šta je pohađalo utakmice. 

Kao velika tragedija za grad a na predivne prolitnje i jesenske dane su kafići po gradu bili prikrcani, u Dalmarea nije bilo mista za parkirat dok bi na utakmici bilo nešto malo ljudi i tako otkad san dite(sezone di je bilo dobro apsolutno ne računan jer je to bila privremena publika koja je tu bila radi trenda i posli se nije vraćala šta je evidentno iz brojki).

Tolko o velikoj ljubavi prema klubu kojeg se sad oplakuje.

 

Vidi cijeli citat

Dobro je, ne triba dalje.

ŠF
  • Najnovije
  • Najčitanije