Pošto su dvojica koji se žele raspravljati i optuživati, a tvrde da se na forumu zbog nas ne smije raspravljati, da mi to ne damo, mislim da iskusni admini znaju razlikovati neslaganje od trolanja.
Jer ovo su stvari o kojima možemo raspravljati, a čak se svi ovdje slažemo oko toga, mislim da nitko nema, ni jedan da se ne slaže, a ako i ima, u redu, raspravljajmo:
1) O ljudima iz HDZ-a u novoj upravi
2) O ulozi HDZ-a u propasti starog kluba, naročito kod prodaje Kolumbijcima
3) O grbu, tvrdnjama da će se ući u neke lige prije nego propozicije dozvoljavaju
Ali ove su stvari problematične:
1) Da su se forumaši ili trenutno vodeći Funcuti prodali HDZ-u za neke stvari
(čisto trolanje ili paranoja zavjere, jedno od ta dva, jer forumaši su anonimni, a ne znam tko bi ti prodani Funcuti trebali biti)
2) Da je dug zapravo mali
(to je nedokazana tvrdnja, barem do kolovoza, a možda i kasnije, jer ni nakon završenog stečajnog postupka se ne utvrđuje ukupni dug, jer se ne moraju svi javiti. Netko je tvrdio ovdje da dug prijavljen upravitelju Obradoviću je samo ono s FINA-e, a sam Obradović je reka za medije da on u tom trenutku nije još ni bio stečajni upravitelj (jedino je morao utvrditi imovinu), tek kasnije je postao osoba kojoj se prijavljuje)
3) Jesu li Šibenik i Šibenik isti klub
(ako netko misli da nisu, u redu. Ali većina, tu mislim na navijače Parme, Rangersa, Karlovca, Varaždina, Orijenta... nema problema s tim. I nitko njima ne visi na temi i stalno ih podsjeća. Može se napisati jednom svoje mišljenje o tome, naknadno ubaciti i košarku jer se netko sjetio da Šibenka isto nije ista pa svakome jest, ali ako ćemo mi kroz godinu pisati, ne znam, o gostovanju u Kistanjama, a uvik se javljat isti i govoriti da nije isti klub, to je maltretiranje)
4) Bolje nemati klub nego dogovor s HDZ-om
(to niti najveći neprijatelji Šibenika ne misle. Ako netko misli da je tako, može jednom napisati to, ali poslije mu više nije mjesto na forumu o klubu za kojeg smatra da nije isti, samo zato da bi maltretirao nekog tko napiše da je Šibenik nekoć nešto napravio, da bi mu napisao da nije isti Šibenik)
5) Da se stari klub mogao spasiti
(jer znate da nije. Znate koliko je 5 milijuna eura, treba vam tri uzastopna hrvatska jack-pota za to vratiti. To šta se priča, da se klub mogao prodati Šibenčanima, a ne Kolumbijcima, nije. Prvo, jer već 100 tisuća eura je puno, drugo, jer je postojao i dug kojeg su Kolumbijci vraćali, treće, jer i kad ste na nuli, kako bi ti Šibenčani i navijači financirali Punčeca ili Santinija)