hžv1911 je napisao/la:
dimnjacar je napisao/la:
Jeste, Mamiceva prcija, ali zaboravimo to na mjesec dana.
Vidi cijeli citat
Koje razmisljanje, svaka cast! Nema jadnijeg naroda od Hrvata, svi sve znaju, ali nije ih briga dok je njima dobro.
Vidi cijeli citat
Pa ti navijaj protiv svoje domovine, nitko ti ne brani.
Ja necu, i ne mogu.
Navijam za Rakitica, Modrica, Mandzukica i decke, ne za Mamica.
Eto, svi drugi savezi su savrseni i svi ostali navijaci svijeta su presretni svojim celnicima saveza, da ne govorim kako su svi prezadovoljni spiskovima pozvanih igraca... u Francuskoj jebote maltene pobuna zbog Nasrija izbila na ulicama, i sta sad, navijat ce ljudi protiv svoje domovine.
ajde bogati.