Hrvatska nogometna reprezentacija

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.11.2021.
Poruka: 4.742
07. prosinca 2022. u 23:59

identicni ljudi identicna prica kao i sa Cervarom tamo dvijetisucitih, covjek osvaja medalju za medaljom a "navijaci" pljuju i "sa drugim trenerom bili bi zlatni non stop"

 

volio ih ili ne volio, Dalic i Cervar imaju uspjehe, a mnogi "navijaci" radije imaju neke druge trenere na klupi, kojima je uspjeh doci na prvenstvo i ispasti u skupini, po meni to su "navijaci" kojima su takvi "uspjesi" savrseni.. drzi Hrvatsku tamo gdje joj je mjesto, na dnu

 

slazem se, Cervar je trebao imati jos poneko zlato, danas je mator i kognitivne sposobnosti su propale, nije vise za taj posao, mogao je i Dalic imati neke bolje poteze ali suma sumarum, ljudi imaju grandiozne uspjehe a to se kod nas ne prasta

 

prosjecan gospar iz medjunozja voli jadnu i porazenu Hrvatsku, i to je to

Vatrogasac
Vatrogasac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.09.2020.
Poruka: 1.501
08. prosinca 2022. u 01:07

Bellygunner je napisao/la:

Ja san da se u naslovu ove teme promini "rep'sentacija" i to ne ka neko sprdanje nego u čast Daliću koji je odradija vrhunski dosadašnji posal. Teško će ga ko nadmašit, za to bi tribalo osvojit SP ili EP. 

Vidi cijeli citat


Imaš jedno "i" viška.

Trebalo bi biti "reps'tancja" :)

cameosis
cameosis
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.10.2002.
Poruka: 11.502
08. prosinca 2022. u 06:08

0viking0 je napisao/la:

Je t'aime je napisao/la:

Bez da omalovažavam Dalića, ovo tvoje činjenično nije točno. Bilić je ušao među 8 u Europi, što je veći uspjeh od Dalićevog najlošijeg (top 16 u Europi).

Vidi cijeli citat


Bilić je prošao prvi krug i ispao u produžecima isto kao i Dalić. Sistem natjecanja je odredio koliko momčadi ostaje iza prvog kruga. Na Euru taj prvi krug nakon skupina nije nitko od naših izbornika prošao. Međutim to što si naveo je u biti do sada najgori Dalićev rezultat na velikim natjecanjima. Od tri. OD TRI. Prolazak skupine - koji je svim izbornicima osim 1998 bio nedosanjani ili jedva dosanjani cilj je Daliću najgori rezultat velikih natjecanja. OD TRI.

A ponovit ću. Nisam njegov neki ljubitelj...

Vidi cijeli citat

ispao je na penale, to se po pravilima nogometne igre (international football association board) broji kao neriješeno.

mi smo na ep-u 2022. IZGUBILI u produžecima, dakle nismo stigli do raspucavanja. slažem se s ostalim, ali ovaj detalj nije točan, tu je @Je t'aime u pravu.

jeste, oba puta je bio prvi krug knockout faze, ali ipak četvrtfinale, ne osmina finala.

imaj na umu da se tada manji broj ekipa kvalificirao, prema tome manja vjerojatnost uspješnih kvalifikacija.

[uredio cameosis - 08. prosinca 2022. u 06:09]
esse quam videri. (marcus tullius cicero)
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.06.2022.
Poruka: 564
08. prosinca 2022. u 08:27

Dalić ima rezultat, ali ima i sreće je ga je ždrijeb uvijek mazio. Kad smo prošle godine izvukli na euru malu jaču ekipu ispali.
Dobra stvar kod njega je sto ove slabije utakmice, "manje momčadi" sto treba dobiti u velikoj vecini dobije.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.12.2020.
Poruka: 11.482
08. prosinca 2022. u 09:06

Liberal je napisao/la:

Dalić ima rezultat, ali ima i sreće je ga je ždrijeb uvijek mazio. Kad smo prošle godine izvukli na euru malu jaču ekipu ispali.
Dobra stvar kod njega je sto ove slabije utakmice, "manje momčadi" sto treba dobiti u velikoj vecini dobije.

Vidi cijeli citat

Tu istu malo jaču ekipu su penali djelili od finala EURA.

DZG_bbb
DZG_bbb
Željan dokazivanja
Pristupio: 28.08.2021.
Poruka: 832
08. prosinca 2022. u 09:06

sofa najvaljuje vlasica i kramu u prvih 11... identicno kao i protiv maroka haha

dalo se naslutiti da je dalic svojom izjavom vrlo vjerojatno zatvorio vrata livaji, petku i budimiru (sto se tice prvih 11)

dakle, ostaje upitno to jedno mjesto za kojeg pretendiraju pasalic/vlasic/orsic?

krama je sigurno unutra zbog tekme sa kanadom; po meni bi orsic trebao biti taj (na lijevom krilu), perija i krama mijenjaju mjesta ... 

sta vi struko kazete??

moze li se neka anketa napraviti da glasamo za kojeg 11.-og smo ? malo da razbijemo monotoniju jos dns kad nema tekm

DZG_bbb
DZG_bbb
Željan dokazivanja
Pristupio: 28.08.2021.
Poruka: 832
08. prosinca 2022. u 09:11

kaze lonacarevic da bio on ubacio mislava u prvih 11, premalo je 8,9 minuta za takvog igraca... 

Francescoli
Francescoli
Željan dokazivanja
Pristupio: 11.12.2021.
Poruka: 166
08. prosinca 2022. u 09:41

DZG_bbb je napisao/la:

kaze lonacarevic da bio on ubacio mislava u prvih 11, premalo je 8,9 minuta za takvog igraca... 

Vidi cijeli citat

sto jos ilija kaze?

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.06.2022.
Poruka: 564
08. prosinca 2022. u 10:11

odgovornost je napisao/la:

Liberal je napisao/la:

Dalić ima rezultat, ali ima i sreće je ga je ždrijeb uvijek mazio. Kad smo prošle godine izvukli na euru malu jaču ekipu ispali.
Dobra stvar kod njega je sto ove slabije utakmice, "manje momčadi" sto treba dobiti u velikoj vecini dobije.

Vidi cijeli citat

Tu istu malo jaču ekipu su penali djelili od finala EURA.

Vidi cijeli citat

Jel treba lagati samog sebe?!  Jedan od glavnih razloga sto smo bili drugu na svjetskom je povoljan ždrijeb. Tko kaže da nije, laže.
Na Euru prošle godine nismo imali sreće i dobili smo jaču ekipu i ispali.
Ne vidim ništa što krivo govorim. 
Hrvatska je dobra ekipa, sigurno medu top 12 u svijetu, ali nije preko noći postala "Brazil".
Ako prođemo sutra Brazil bit će čudo.

cameosis
cameosis
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.10.2002.
Poruka: 11.502
08. prosinca 2022. u 10:21

Liberal je napisao/la:

odgovornost je napisao/la:

Liberal je napisao/la:

Dalić ima rezultat, ali ima i sreće je ga je ždrijeb uvijek mazio. Kad smo prošle godine izvukli na euru malu jaču ekipu ispali.
Dobra stvar kod njega je sto ove slabije utakmice, "manje momčadi" sto treba dobiti u velikoj vecini dobije.

Vidi cijeli citat

Tu istu malo jaču ekipu su penali djelili od finala EURA.

Vidi cijeli citat

Jel treba lagati samog sebe?!  Jedan od glavnih razloga sto smo bili drugu na svjetskom je povoljan ždrijeb. Tko kaže da nije, laže.
Na Euru prošle godine nismo imali sreće i dobili smo jaču ekipu i ispali.
Ne vidim ništa što krivo govorim. 
Hrvatska je dobra ekipa, sigurno medu top 12 u svijetu, ali nije preko noći postala "Brazil".
Ako prođemo sutra Brazil bit će čudo.

Vidi cijeli citat

oba finalista su imali povoljan ždrijeb, to je u prirodi turnira. kad si uspješan, uvijek je povoljno.

esse quam videri. (marcus tullius cicero)
  • Najnovije
  • Najčitanije