identicni ljudi identicna prica kao i sa Cervarom tamo dvijetisucitih, covjek osvaja medalju za medaljom a "navijaci" pljuju i "sa drugim trenerom bili bi zlatni non stop"
volio ih ili ne volio, Dalic i Cervar imaju uspjehe, a mnogi "navijaci" radije imaju neke druge trenere na klupi, kojima je uspjeh doci na prvenstvo i ispasti u skupini, po meni to su "navijaci" kojima su takvi "uspjesi" savrseni.. drzi Hrvatsku tamo gdje joj je mjesto, na dnu
slazem se, Cervar je trebao imati jos poneko zlato, danas je mator i kognitivne sposobnosti su propale, nije vise za taj posao, mogao je i Dalic imati neke bolje poteze ali suma sumarum, ljudi imaju grandiozne uspjehe a to se kod nas ne prasta
prosjecan gospar iz medjunozja voli jadnu i porazenu Hrvatsku, i to je to