krasnodarinho je napisao/la:
Sve je to li - la, Beljo i Stojković i Musa / Matanović i Fruk, neće nam to biti presudan faktor na SP.
Mene puno više mori jedno drugo ime - Luka Sučić.
Teško mi je dokučiti čime je on zaslužio status neupitnog?
Imao je dosta prilika za pokazati što zna, puno više od onih Beljinih par minuta ili Stokovićevih 0 minuta i sve što mi je ostalo u pamćenju je onaj asisist za promašeni penal Modrića protiv Italije na Euru 2024.
I to je to.
U Real Sociedad-u dugo nije ni igrao, sada nešto igra, ali to je prosjek prosjeka, nema nikakvog bitnog napretka koji je pokazao.
Kada se stavi u omjer sa napretkom još mlađih igrača, npr. Petra Sučića, Baturine i Stojkovića ; nebo i zemlja.
Da ne govorim da igra sličnu poziciju kao i 6-7 drugih naših igrača.
Drugi čovjek viša je Erlić. Svima jasno da ga Dalić vodi jer je dobar i miran dečko koji je dugo tu i spreman je stati na klupi zauvijek ako treba. Ali mi uz Stanišića i Gvardiola - koji možda budu samo bekovi - imamo još 4 stopera koji su ispred njega i nema teorije da odigra ni minutu u nekoj odlučnoj utakmici.
Tu se je trebalo staviti malog Smolčića iz Como-a, to je jasno kao dan.
Možda ni to ne bude odlučno ali je nelogično voditi nekoliko igrača koji neće ni okusiti SP-o.
Vidi cijeli citat
To se i ja pitam... a imao je super alibi ne zvati ga. Napuštanje repke zbog svadbe (čime je uzeo mjesto drugom), ništa nije igrao pola godine i duže... a onda nešto na kapaljku.
Dobar je igrač, ali je na njegovoj poziciji konkurencija prevelika. A krilnog veznog ne može igrati, svaki put kad je Dalić to probao, bilo je užasno.
...
A Erlić je ispao iz svih kombinacija u Italiji, solidno igra, niš posebno, čak nije ni igrao puno u tom Mitilandu (ozljede ili?) a stopera ima dovoljno. Za nuždu i Jakić I Stanišić to odigraju (Stanišić je odgajan za stopera izvorno).
Imaš Sutala, Gvardiola, Vuškovića, Cara, Pongračića... i čemu i Erlić?
A mogao si ubaciti Smolčića I još jednog dinamičnog igrača.
[uredio Dabrić - 19. svibnja 2026. u 18:54]