Hrvatska nogometna reprezentacija

Hrvatskaaaaa23
Hrvatskaaaaa23
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.07.2025.
Poruka: 1.039
26. svibnja 2026. u 17:59

ZooM je napisao/la:

Pišu Sportske da Krama praktiči posljednja 3mj ne trenira u klubu i igra pod tabletama, muči ga aduktor i da je prešlo na trbušni zid dok Krama veli da će biti sve ok..

Vidi cijeli citat

I sad bi ovakav igrac trebao sa 35 biti kod nas starter u reprezentaciji na ovakvom jednom velikom natjecanju?

AdamMalysz
AdamMalysz
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.11.2025.
Poruka: 403
26. svibnja 2026. u 18:01

Kramaric ionako nema sto raditi u prvih 11. Svaka cast, cesto je znao izmisliti gol, ali 95% vremena je nevidljiv, a svakim danom sve stariji i sporiji. Treba mlade lavove gurnuti u vatru. Baturina i Marco Pasalic po stranama, a u spici traziti rjesenje.

Avtomatiq
Avtomatiq
Mali dioničar
Pristupio: 09.06.2014.
Poruka: 5.353
26. svibnja 2026. u 18:23

aj da se i ja s nekim slozim

Lox
Lox
Mali dioničar
Pristupio: 05.03.2013.
Poruka: 7.228
26. svibnja 2026. u 18:26

Film da Krama ne starta nećemo gledati 

Sneeweis
Sneeweis
Željan dokazivanja
Pristupio: 20.08.2025.
Poruka: 426
26. svibnja 2026. u 18:37

Lik je i takav uvaljivao braceove Stuttgartu i Dortmundu... Sam velim

danchy
danchy
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 36.641
26. svibnja 2026. u 21:12

Kramaric se ove sezone nakupio golova i borio za mjesto u LP do zadnjeg kola, a ispred njega bi trebao igrati Marco Pasalic koji u neusporedivo slabijoj ligi i ekipi jedva igra (kad je zdrav) i kad igra ne igra dobro. 

Nisam ni ja neki ljubitelj Kramarica i mislim da bi trebao manje igrati nego sto igra, ali za losijeg Pasalica je izmislio nogomet...

Marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek!
AdamMalysz
AdamMalysz
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.11.2025.
Poruka: 403
26. svibnja 2026. u 21:19

danchy je napisao/la:

Kramaric se ove sezone nakupio golova i borio za mjesto u LP do zadnjeg kola, a ispred njega bi trebao igrati Marco Pasalic koji u neusporedivo slabijoj ligi i ekipi jedva igra (kad je zdrav) i kad igra ne igra dobro. 

Nisam ni ja neki ljubitelj Kramarica i mislim da bi trebao manje igrati nego sto igra, ali za losijeg Pasalica je izmislio nogomet...

Vidi cijeli citat


A koju poziciju igra u Hoffenheimu, a gdje ga gura Dalic?

Da se utrkuju na 100m, Pasalic bi ga ostavio iza sebe 80m.

danchy
danchy
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 36.641
26. svibnja 2026. u 21:22

U Hoffenheimu on igra nekakvu poluspicu, ali isto kao u reprezentaciji, malo je lijevo, malo desno, ima potpunu slobodu. Iznimno inteligentan igrac koji se zna pozicionirati i zna gdje ce biti najopasniji za protivnicki gol. To je kud i kamo vrijednije od brzine i Dalic to prepoznaje..

Marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek!
feniks93
feniks93
Potencijal za velika djela
Pristupio: 18.08.2016.
Poruka: 1.943
26. svibnja 2026. u 21:56

ARIZIN je napisao/la:

Šteta da nema Brozovića da smjestimo Sučića na klupi, a i Lovrena...

Prosjek prve postave 35 godina, neka Baturina sa 23 grije klupi i čeka red tamo do 2030-te ili 2034 kad bude zreo...Isto vrijedi i za ostale. 

Španjolci sa 16 godišnjim Yamalom do naslova, a mi bi čekali da uđe u 20-tu da bude starter. Bilić kakav god imao mandat je onim rezom i okretanjem mladima izgradio momčad koja eto u Modriću još traje 20 godina poslije. 

Baturina, Sučić, Matanović jesu i nisu mladi igrači, to su već zreli igrači koji bi trebali nositi momčad, a ne Perišić i Modrić koji bi trebali biti pomoćna snaga, pomoći u diktiranju tempa te svojim iskustvom. Vušković pozubao Bundesligu, a neki bi stavljali Ćaletu Cara kojem Real Sociedad nije želio otkupiti ugovor. Daj me nemojte zezat...

Ekipa mora biti iskusna, ali mora imati pogon u ovim klincima sa svojim žarom i kvalitetama. Ne znam u loji je to kamen uklesano da svi veterani moraju startat i da su bezprijekorni starteri. To može vrijediti za Modrića i Perišića, Kovu ako bude spreman iako je on tek napumio 32...No, reprezentacija je iznad pojedinaca i prijašnjih postignuća. Ne treba nam još jedna 2002 i da igrači koji bi trebali biti u najboljim godinama tek skupljaju iskustva idućim turnirima.

Šta god rekli, oba zlatna generacija da nije imala 2008 i Tursku, 2012 i 2016 te Portugal bi teško ptošla sve ono 2018 i 2022. Na pogreškama i padovima se uči. Ako već turnir ne bude uspješan, onda neka bar ovi mladi igrači steknu iskustvo za buduća natjecanja. 

Vidi cijeli citat

Slažem se s tobom. Bilićev rez iz 2006. je izgradio generaciju s Modrićem. Da je Modrić dobio priliku tamo negdje 2010 ili 2011 teško bi bilo što. Po meni Baturina i Sučić moraju biti starteri, baš kao i Vušković u paru s Gvardiolom. Modrić i Kovačić trebaju se mjenjati po jedno poluvreme. Najveći problem nam je na krilima i zbog toga je Segačić morao ići na prvenstvo. Isto tako ukoliko Livaković loše otvori turnir, treba odmah gurnuti Pandurana gol, ipak je on 5 godina mlađi od Livakovića. Naravno zapažene minute treba dobiti i Luka Sučić jer više je nego očito kako se Modrić oprašta nakon ovog. 

Swordfish
Swordfish
Željan dokazivanja
Pristupio: 26.08.2025.
Poruka: 741
26. svibnja 2026. u 21:59

Sneeweis je napisao/la:

Lik je i takav uvaljivao braceove Stuttgartu i Dortmundu... Sam velim

Vidi cijeli citat


Oba iz penala

Why?
  • Najnovije
  • Najčitanije